DIVIŠOV – NEVEKLOV 2:3
Tři stovky diváků společně s televizí Nova se přišly podívat na bývalého fotbalového reprezentanta. Vše nasvědčovalo tomu, že domácí favorit snadno pošle soupeře domů s nadílkou, zvláště, když měli ve svém středu hráče zvučného jména.
Začátek utkání tomu napovídal. Domácí zatlačili soupeře na jeho polovinu a měli blízko ke skórování, jenže střelu Campodonica gólman Zimmel vykopl nohou. Po šestiminutovém obléhání se hosté poprvé dostali za půlící čáru a hned zamířili do černého. Chybující divišovský gólman J. Hanuš, který netrefil „malou domů", vyzval Hametu ke skórování do prázdné brány. Divišov brzy vyrovnal, když neveklovský gólman chybně reagoval na střelu Štěpničky. Jenže domácí se nepoučili a Hameta nadvakrát přidal druhý gól. Také u druhé branky domácích neměl čisté svědomí gólman Neveklova, když pustil střelu z trestného kopu téměř z poloviny hřiště. Další velké šance měli Vlček a Z. Pekárek, ale oba se utopili v bahně malého čtverce.
„Jsem zavařenej jako okurka," s těmi slovy šel do druhé půle Stanislav Vlček, který se ze zálohy vysunul na hrot. Ale ani to nepomohlo, i když domácí spálili, co se dalo. Během úvodních tří minut šli Vondrák, Vlček a Jíša sami na gólmana, Macháček nastřelil břevno a Vondrák z jasné pozice hlavou přestřelil. A to se favoritovi stalo osudným. V 84. minutě Znamenáček pronikl do čtverce a prostřelil J. Hanuše. V závěru Neveklov překvapivou výhru už uhájil. Divišov si tak připsal první prohru na vlastním hřišti.

Branky: 15. Štěpnička, 27. Lehán – 6. a 20. Hameta, 84. Znamenáček. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Marek Hanuš, Martin Hanuš – Znamenáček, Rabiňák. Diváci: 300. Poločas: 2:2. Divišov: J. Hanuš – Štěpnička (46. Vondrák), M. Hanuš, J. Pekárek, Macháček (56. Vávra) – Campodonico, Vlček, Lehán, M. Hanuš, Jíša, Z. Pekárek. Neveklov: Zimmel – Havránek, Rabiňák, Novák – Znamenáček, Váňa, Král, Loucký – Vitouš (83. Bočkay), Hameta.