TEPLÝŠOVICE – TUCHORAZ 2:1

Divoký zápas sehrály Teplýšovice doma s Tuchorazí, když dohrávaly v devíti, přesto vyhrály. V první šanci se ocitl domácí Černý, ale jeho střelu z 16 metrů nestárnoucí Macho lapil. Poté již převzali iniciativu hosté – střelu Rozumného z malého vápna ještě Stařecký kryl, ale na penaltu Puka, po faulu Pavla Chomáta, již v 18. minutě nestačil – 0:1. Za chvíli fauloval domácí útočník Mládek a z rukou rozhodčího Hlavničky uviděl rovnou červenou kartu. Domácí tak byli v oslabení rádi, že se dočkali poločasové přestávky bez úhony.

Jenže ve druhém dějství nebylo na hřišti vidět, že mají Teplýšovičtí o hráče méně. Ránu M. Podhorského lapil Macho, na druhé straně Rozumný pálil z hranice šestnáctky nad. V 53. minutě zakroutil Nerad přímý kop do malého vápna, kam si naběhl Petr Chomát a hlavou předvedl v zápase svoji lepší stránku – 1:1. Horší přišla později. Pazderec mohl z malého vápna převážit misky vah na stranu Tuchoraze, ale Stařecký mu to neumožnil. V 78. minutě přišlo rozhodnutí. Nerad vyslal za obranu Krále, jenž obešel i vyběhnuvšího brankáře Macha a do prázdné branky rozjásal Teplýšovice podruhé. V nervózním závěru předvedl hostující Trnka červený faul na Nerada, což neunesl Petr Chomát a po vzájemné potyčce se šel také předčasně sprchovat.

Branky: 53. Petr Chomát, 78. Král – 18. Puk (z PK). Rozhodčí: Hlavnička. ŽK: 3:3. ČK: 20. Mládek, 88. Petr Chomát – 88. Trnka. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Teplýšovice: Stařecký – Drahota, Petr Chomát, Pavel Chomát, J. Dřízal – D. Podhorský (90. Kamenický), M. Podhorský, Černý, Nerad – Král, Mládek.