MIŘETICE – ZDISLAVICE 1:6

Místní derby bylo ovlivněno neúčastí domácích důležitých hráčů, kteří odjeli na dovolenou a tudíž měli Zdislavičtí ulehčenou cestu za vítězstvím, které nakonec skončilo tenisovým výsledkem. Již v 9. minutě to bylo 0:2 po trefách Müllera a Šandy a 34. minutě přidal třetí gól P. Bouček. Poté hosté přestali hrát, L. Kamarýt snížil. Po přestávce se snažili Miřetičtí něco se stavem udělat, ale Šanda, Müller a v závěru Hejný je dorazili.

„Hráli jsme bez šesti hráčů ze základu, na které jsem naštvaný, že si odjedou na dovolenou v mistrovské sezoně. Přesto jsem si myslel, že odehrajeme rovnocennější partii, ale to se bohužel nestalo. A tak vše musíme napravit v Kondraci," povzdechl si asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

„Poměrně rychle jsme získali dvoubrankové vedení, potom polevili, přidali třetí gól, hráli ledabyle a přizpůsobili se hře soupeře. Ve druhém poločase upadla hra do průměru až podprůměru, přesto jsme dali další tři góly. Vzhledem k tomu, že byly Miřetice oslabené, tak mě vysoká výhra nepřekvapuje," poznamenal po derby vedoucí mužstva Zdislavic Miloš Král.

Branky: 39. L. Kamarýt – 2 a 71. Müller, 9. a 56. Šanda, 34. P. Bouček, 87. Hejný. Rozhodčí: Prosr. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:3.

Miřetice: Hanuš – Rek, Z. Laskoš, P. Čáp, Macko – J. Přitasil, Hrubeš, Semrád, Javorský – Houdek, Jantač. Střídali: L. Kamarýt, Novák.

Zdislavice: Klenot – Hejný, Lapáček, Gregor, T. Bouček – Šanda, Müller, Kubálek, P. Bouček – Vobecký, D. Jankovský. Střídali: Bárta, M. Bouček.