Olbramovice – Chotýšany 0:7

Před zápasem uctili všichni přítomní památku tragicky zahynuvšího olbramovického fotbalisty Martina Káry. Po úvodní oťukávané se ve 14. minutě řítil hostující Hanibal sám po uličce Kratochvíla sám na Malíka, ale přehodil branku. Ve 23. minutě si po dlouhém autu Junka zařval brankář Malík na Macháčka „mám“, ale Povolný byl rychlejší a přehodil gólmana – 0:1. Hosté převzali iniciativu, Povolného střelu vyrazil Malík, dorážku poslal Junek vedle. Ve 30. minutě vyslal Průcha po lajně Hanibala a jeho centr dopravil „rybičkou“ do sítě Junek – 0:2. O chvíli později zakončil kanonýr Hanuš slabě sám před Malíkem. Domácí hrozili sporadicky, ale v koncovce si počínali zbrkle, jako Tůma a Horčička.

Ihned po přestávce ztroskotal Průcha po kombinaci s Hanušem na vyběhnuvším Malíkovi. V 55. minutě si pas Povolného zpracoval a Junek a propálil Malíka – 0:3. Domácí odpadli a hosté pokračovali v kanonádě. Hanibal zakončil kombinaci Šindeláře s Junkem, Junek po pasu Kuthana završil svůj hattrick, stejný hráč zakončil do prázdné branky akci Bejbla a Průchy a účet zápasu uzavřel svým devatenáctým gólem v sezoně Hanuš „angličanem“ po centru Koreckého. Domácí snaha o zkorigování se minula účinkem (Havlík, Tůma, Ledvinka, Macháček).

„Od začátku se nám docela dařilo a mužstvo bylo vhodně doplněno Petrem Šindelářem a Michalem Junkem, kteří se stali oporami na místech, kde nás to trošku trápilo. Chtěli jsme hrát útočný, atraktivní fotbal, na který se dá koukat, což jsme snad splnili a skóre 62:13 ze třinácti zápasů mluví za všechno. Chceme, aby to co děláme na hřišti mělo smysl a někam to vedlo. Po podzimu u nás vládne spokojenost. Vedeme o pět bodů před votickým béčkem, ke kterému ale cítíme respekt. Původní cíl byl hrát do pátého místa a postup vybojovat v horizontu dvou až tří sezon. Jenže po podzimu si jiný cíl než postup do I. B třídy na jaře dát nemůžeme. Uvidíme jaká bude zimní příprava a jestli budeme mít štěstí jako doposud, že se nám vyhýbala zranění,“ zhodnotil podzimní část kouč lídra okresního přeboru Ivan Suchomel.

Branky: 30., 55., 72., 77. Junek, 23. Povolný, 63. Hanibal, 84. Hanuš. Rozhodčí: Babický. Bez karet. Diváci: 200. Poločas: 0:2.

SK Olbramovice: Malík – Macháček, Ledvinka, Brdek, Doležal – Pospíšil (46. Barták), Karda, Havlík, Šípek (54. Čekal) – Tůma, Horčička.

Sokol Chotýšany: Keseli – Vaňkát (79. Korecký), Khandl (57. Kuthan), Bejbl, Šindelář – Hanibal, Kratochvíl (72. Říha), Průcha, Povolný – Hanuš, Junek.