Okresní přebor

Sokol Přestavlky – Jankov 5:1 (2:1), 19. Podhorský, 33. Braný, 48. Kondáš, 52. J. Mikulanda, 73. Pohůnek - 25. Balík.

Popovice – Vrchotovy Janovice 1:3 (1:2), 38. Matuška - 8. Sochůrek, 44. Novotný, 61. Střihavka. 

Trhový Štěpánov – Postupice 0:3 (0:0), 60. J. Mareš, 67. Fürbacher, 88. Urban.

Neveklov – Chotýšany 8:0 (3:0), 25., 57. a 58. Vitouš, 25., 45. a 87. (z PK) Čichovský, 49. Fišer, 54. Vobořil.

Nespeky B – Pravonín 2:0 (1:0), vlastní 10. Hoch, 88. Vojkůvka.

Dolní Kralovice – Soběhrdy 3:1 (2:1), 10., 23. a 81. Vošický - 37. Ilčisko.

Mezno – Olbramovice 3:1 (0:0), 56. a 76. D. Helma, 88. Šváb - 60. Vácha.


 1. Neveklov⋌ 22 17 2  3 103:36 53
 2. Sokol Přestavlky⋌ 22 14 4  4  65:33 46
 3. Olbramovice⋌ 22 12 3  7  68:46 39
 4. Nespeky B⋌ 22 13 0  9  60:44 39
 5. Jankov⋌ 22 11 5  6  59:40 38
 6. Vrch. Janovice ⋌ 22 11 3  8  52:37 36
 7. Postupice⋌ 22 10 4  8  44:38 34
 8. Pravonín⋌ 22  9 4  9  46:37 31
 9. Dolní Kralovice⋌ 22  9 4  9  39:45 31
10. Mezno⋌ 22  8 1 13  52:68 25
11. Popovice⋌ 22  6 3 13  36:61 21
12. Chotýšany⋌ 22  6 2 14  28:56 20
13. Soběhrdy⋌ 22  3 7 12  29:64 16
14. Trhový Štěpánov⋌ 22  2 4 16  13:89 10

III. A třída

Úročnice – Votice B 2:4 (0:1), 55. a 65. Hošek - 35. a 63. Sládek, 82. Daniel, 84. Kočí.

Miličín – Bystřice 0:2 (0:0), 75. Bartůšek, 90. Zoula.

Pyšely – Týnec nad Sázavou B 6:0 (1:0), 47. a 62. Šimeček, 40. Krámek, 57. Schubert, 69. Sládek, 80. Páša.

Čerčany – Lešany, hosté nedorazili.

Václavice – Teplýšovice B 2:3 (0:3), 75. Burša, 88. Krejčí - 30. a 35. J. Boťa ml., 8. Beneš. 

Jírovice – Poříčí nad Sázavou B 4:4 (3:2), 5., 44. a 87. Sahula, 26. Borkovec - 43. a 52. Vlček, 12. Janků, 73. J. Samko.

Chocerady – Krhanice 2:2 (2:1), 32. a 33. Tusjak - 37. Kodl, 79. Moulík (z PK).


 1. Krhanice⋌ 22 17 2  3 91:32 53
 2. Čerčany⋌ 22 14 5  3 64:34 47
 3. Pyšely⋌ 22 13 2  7 67:43 41
 4. Bystřice⋌ 22 13 2  7 56:37 41
 5. Miličín⋌ 22  9 6  7 58:56 33
 6. Teplýšovice B⋌ 22  9 4  9 58:55 31
 7. Votice B⋌ 22  9 3 10 55:53 30
 8. Chocerady⋌ 22  7 6  9 41:58 27
 9. Jírovice⋌ 22  7 4 11 50:52 25
10. Poříčí B⋌ 22  6 4 12 54:70 22
11. Týnec B ⋌ 22  6 4 12 45:76 22
12. Úročnice⋌ 22  4 9  9 38:48 21
13. Lešany⋌ 22  6 3 13 52:73 21
14. Václavice⋌ 22  5 4 13 39:81 19

III. B třída

Trhový Štěpánov B – Blaník Načeradec 0:2 (0:1), 33. P. Pavelka, 68. Martin Chomát. ČK: 75. Machovský - 75. P. Pavelka.

Kondrac B – Divišov B 2:6 (1:2), 41. a 83. Rakáš - 6., 60. a 62. J. Zámostný, 35. Vobořil, 58. Šimáček, 77. J. Pekárek. 

Kamberk – Čechtice 5:2 (1:0), 52. a 80. Tulej, 22. Valtr, 50. P. Kahoun, 65. Míka - 60. a 66. F. Zvára.

Ratměřice – Struhařov B 2:3 (1:1), 25. Beránek, 50. Jantol - 15. a 90. A. Strnad, 61. Hocek.

Křivsoudov – Dolní Kralovice B 2:1 (0:1), 55. Toula, 83. L. Ptáček - 27. Kotrč. 

Bílkovice – Tichonice 5:0 (4:0), 14. a 16. Martínek, 33. a 56. Smrčka, 26. Bareš.

Nesperská Lhota – Zdislavice 3:2 (1:1), 31. M. Holánek, 58. Poustecký, 64. Topol - 29. Daněk, 64. Váňa.


 1. Křivsoudov⋌ 22 20 2  0 134:27  62
 2. Divišov B⋌ 22 15 2  5  94:48  47
 3. Bílkovice⋌ 22 13 3  6  61:33  42
 4. Struhařov B ⋌ 22 12 4  6  80:47  40
 5. Tichonice⋌ 22 11 4  7  73:56  37
 6. Nesp. Lhota⋌ 22  9 5  8  49:53  32
 7. Kondrac B⋌ 22 10 1 11  57:73  31
 8. Kamberk⋌ 22 10 1 11  48:82  31
 9. Zdislavice⋌ 22  9 3 10  55:50  30
10. Bl. Načeradec⋌ 22  6 5 11  53:69  23
11. Čechtice⋌ 22  5 5 12  40:65  20
12. D. Kralovice B⋌ 22  5 4 13  34:64  19
13. Trh. Štěpánov B⋌ 22  5 4 13  35:67  19
14. Ratměřice⋌ 22  1 3 18  25:104  6

IV. A třída

Drachkov – Úročnice B 4:2 (3:0), 48. Řejha, 72. Čáp - 7. a 52. P. Hampl, 26. Jindra, 40. R. Mareš. 

Bukovany – Maršovice B 1:4 (1:1), 15. Kudrna - 33., 49. a 65. Brabec, 89. Kopka. 

Ostředek – Pecerady 2:2 (2:2), 21. Müller, 35. Nerad - 6. Žížala, 40. Artus. ČK: 46. Artus, 72. Povolný (oba P).

Heřmaničky – Zaječice 3:4 (1:1), 1. a 55. Průcha, 85. P. Kubín (z PK) - 20. a 80. Snopek, 85. Daciu, 56. Šnajberk.

Neveklov B – Jablonná 1:3 (0:0), 73. Mužík - 55. a 75. Bačík, 60. O. Libra. 


 1. Ostředek⋌ 16 12 1  3 80:29 37
 2. Jablonná⋌ 17 12 1  4 61:28 37
 3. Zaječice⋌ 16 11 4  1 60:28 37
 4. Drachkov⋌ 17 10 2  5 54:41 32
 5. Maršovice B⋌ 16  7 0  9 44:48 21
 6. Pecerady⋌ 16  5 4  7 33:44 19
 7. Netvořice⋌ 16  6 1  9 30:44 19
 8. Heřmaničky⋌ 17  6 1 10 40:61 19
 9. Neveklov B⋌ 17  4 4  9 28:39 16
10. Úročnice B⋌ 16  4 1 11 32:66 13
11. Bukovany⋌ 16  3 1 12 31:65 10

IV. B třída

Budenín – Louňovice pod Blaníkem 3:3 (3:2), 2. Míka, 40. Lovíšek, 42. vlastní Dub - 45. a 90. Bébr, 31. Borkovec.  

SK Přestavlky – Olbramovice B 1:3 (0:2), 90. Sládek - 31. Brejla, 35. Tůma, 54. Vojtěch.

Postupice B – Soběhrdy B 4:2 (1:0), 51. a 77. Tůma, 17. Bervida (z PK), 89. Hejný - 65. a 69. (z PK) Murgač.

Sokol Přestavlky B – Velíš 2:3 (1:1), 40. Novotný, 61. J. Mikulanda - 60. Ivanov, 67. O. Štika, 70. Matějka. Utkání ukončeno v 77. minutě pro inzultaci rozhodčího Rogožana hráčem Přestavlk Ladislavem Bursíkem (úder pěstí do obličeje). 

Chotýšany B – Myslič 0:8 (0:4), 4., 47. a 82. M. Babický, 25. Šimák, 27. Smažík, 35. Sedlmaier, 75. Sosnovec, 88. Vrbovec (z PK).

Popovice B – Mezno B 4:1 (2:0), 16. Filip, 28. Vilímek, 70. Wittner, 89. Čermoch - 68. Karda.


 1. Myslič⋌ 18 14 3  1 81:16 45
 2. Olbramovice B⋌ 18 11 5  2 60:39 38
 3. Soběhrdy B⋌ 18 11 1  6 43:30 34
 4. Louňovice⋌ 18 10 2  6 48:39 32
 5. Velíš⋌ 17  9 2  6 57:36 29
 6. Sokol Přestavlky B⋌ 17  8 3  6 52:44 27
 7. Postupice B⋌ 18  7 1 10 42:48 22
 8. Chotýšany B⋌ 18  7 0 11 43:55 21
 9. Mezno B⋌ 18  6 3  9 45:65 21
10. SK Přestavlky⋌ 18  6 2 10 38:48 20
11. Budenín⋌ 18  5 2 11 38:58 17
12. Popovice B⋌ 18  1 0 17 23:92  3

IV. C třída

Křivsoudov B – Hulice 1:1 (1:1), 18. Š. Vopěnka - 11. Petrů. 

Vracovice – Radošovice 5:0 (1:0), 25., 56. a 65. Sedláček, 55. Vavrous, 85. Šimánek.

SK Načeradec – Libež 1:4 (0:2),  84. Švec - 32. Kováč, 41. Moravec (z PK), 55. Kněžík, 85. Bucala. 

Kladruby – Čechtice B 2:4 (1:1), 28. Nenáhlo, 54. Krob - 6. a 85. M. Suk, 52. Veselka, 65. Kadlec.

Libouň – Miřetice B 0:2 (0:0), 72. Jantač, 77. Mašek.

Pravonín B – Keblov 9:2 (5:0), 1., 72. a 77. Michal Síbal, 14., 41. a 58. Janáček, 19. Toula, 28. Březina, 88. Stránský - 65. Košler, 59. Holada.


 1. Libež⋌ 18 16 0  2 80:16 48
 2. Miřetice B⋌ 18 15 0  3 83:33 45
 3. Vracovice⋌ 18 10 2  6 49:45 32
 4. Křivsoudov⋌ 18  8 4  6 46:40 28
 5. SK Načeradec⋌ 18  8 2  8 45:41 26
 6. Libouň⋌ 18  8 1  9 36:47 25
 7. Pravonín B⋌ 18  7 2  9 51:58 23
 8. Čechtice B⋌ 18  7 1 10 45:45 22
 9. Hulice⋌ 18  6 3  9 23:30 21
10. Radošovice⋌ 18  5 4  9 30:37 19
11. Keblov⋌ 18  6 0 12 27:65 18
12. Kladruby⋌ 18  2 1 15 11:69  7