VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní víkendové fotbalové výsledky

Benešovsko - Okresní fotbalové víkendové výsledky mužů.

11.11.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Pavel Šimáček

Okresní přebor

Sokol Přestavlky – Dolní Kralovice 3:3 (0:1), 54. Podhorský, 82. Kačírek, 89. J. Mikulanda - 44. a 48. Prchal, 71. J. Maršoun.

Trhový Štěpánov – Chotýšany 0:0. 

Popovice – Soběhrdy 3:2 (1:2), 48. a 81. Žížala, 38. Kopecký - 28. Kopecký, 42. Bartík.

Pravonín – Vrchotovy Janovice 0:1 (0:0), 82. Zeman. 

Nespeky B – Olbramovice 2:3 (2:2), 11. Matyášek, 45. Petr Kadeřábek - 1. a 6. Písařík, 63. Hrstka.

Jankov – Postupice 2:0 (2:0), 35. a 45. Hameršmíd. ČK: 76. K. Vesecký (P). 

Mezno – Neveklov 1:4 (1:2), 4. Kubec - 4. Stibůrek, 40. Čichovský, 60. Vitouš, 62. Vobořil. 


 1. Neveklov⋌ 12 9 1 2 56:18 28
 2. Olbramovice⋌ 12 8 2 2 44:21 26
 3. Vrchotovy Janovice⋌ 11 7 2 2 34:15 23
 4. Nespeky B⋌ 11 7 0 4 28:20 21
 5. Sokol Přestavlky⋌ 12 6 2 4 31:18 20
 6. Postupice⋌ 12 6 2 4 23:19 20
 7. Jankov⋌ 11 6 1 4 29:16 19
 8. Pravonín⋌ 11 5 2 4 23:17 17
 9. Dolní Kralovice⋌ 12 4 3 5 19:28 15
10. Popovice⋌ 12 4 1 7 23:35 13
11. Mezno⋌ 11 4 0 7 24:38 12
12. Chotýšany⋌ 12 3 1 8 10:28 10
13. Soběhrdy⋌ 11 1 2 8 12:40  5
14. Trhový Štěpánov⋌ 12 0 3 9  4:47  3

III. A třída

Votice B – Jírovice 2:1 (2:1), 10. Daniel, 21. Prégr - 45. Sahula.

Václavice – Chocerady 5:0 (2:0), 29. a 70. Krejčí, 22. Drazdík, 61. Mikš, 75. Balcar.

Čerčany – Krhanice 2:1 (0:0), 86. a 89. Čeljuska - 61. Moulík.

Pyšely – Poříčí B 7:3 (3:1), 10. a 66. Snopek, 41. a 64. Šimeček, 26. Blokeš, 68. K. Kulhavý, 71. Maršoun - 17. Řepásek, 53. Janků, 78. Borovec (z PK).

Miličín – Teplýšovice B 3:3 (1:1), 44. Slavata, 50. K. Trefil, 55. Červenka - 18. Heřmánek, 40. J. Boťa ml., 70. J. Škvor.

Lešany – Úročnice 2:0 (1:0), 32. J. Hošta (z PK), 69. Kačer.

Bystřice - Týnec B 3:3 (3:2), 10. Šmídek, 30. Frajer, 44. Hampešt - 2. Skalický, 20. Horký, 80. Dostál.

 1. Krhanice⋌ 12 10 0 2 60:16 30
 2. Pyšely⋌ 12 10 0 2 46:20 30
 3. Čerčany⋌ 12  7 3 2 31:16 24
 4. Miličín⋌ 12  7 3 2 38:26 24
 5. Teplýšovice B⋌ 12  6 3 3 41:29 21
 6. Bystřice⋌ 12  5 1 6 30:26 16
 7. Týnec B ⋌ 12  4 3 5 28:38 15
 8. Votice B⋌ 12  4 2 6 26:31 14
 9. Jírovice⋌ 12  4 1 7 28:28 13
10. Chocerady⋌ 12  3 3 6 13:40 12
11. Úročnice⋌ 12  2 5 5 14:22 11
12. Poříčí B⋌ 12  3 2 7 24:38 11
13. Václavice⋌ 12  2 3 7 19:40  9
14. Lešany⋌ 12  2 1 9 21:49  7

III. B třída

Trhový Štěpánov B – Čechtice 0:3 (0:1), 42. Sedláček, 55. D. Zvára, 70. Šanda. ČK: 22. P. Steiner (TŠ).

Bílkovice – Zdislavice 3:1 (1:0), 42. Bareš, 70. vlastní Pecháček, 88. Smrčka - 46. P. Naňák.

Křivsoudov – Divišov B 9:2 (4:0), 28., 41., 66. a 78. Jakl, 8. a 88. Filip, 10. J. Vopěnka, 20. L. Ptáček, 70. Mišoň - 68. Šmíd, 85. Hák.

Ratměřice – Nesperská Lhota 1:7 (0:3), 80. Tichý - 43. a 46. Voráček, 6. Prokop, 37. Brožík, 53. Herwig, 75. Poustecký, 85. T. Jeništa.

Kondrac B – Kamberk 4:1 (1:0), 15. a 63. Rakáš, 49. R. Kašpar, 88. Lizák (z PK) - 66. vlastní T. Mleziva.

Struhařov B – Blaník Načeradec 3:1 (2:1), 21., 34. (z PK) a 66. A. Strnad - 18. P. Pavelka.

Dolní Kralovice B – Tichonice 0:5 (0:1), 50. a 62. Němec, 15. M. Dobiáš, 65. Peroutka, 75. Kučera.


 1. Křivsoudov⋌ 12 10 2  0 81:17 32
 2. Tichonice⋌ 12  8 2  2 50:27 26
 3. Bílkovice⋌ 12  7 2  3 34:21 23
 4. Divišov B⋌ 12  7 2  3 44:35 23
 5. Kondrac B⋌ 12  7 1  4 37:33 22
 6. Struhařov B⋌ 11  6 3  2 47:23 21
 7. Zdislavice⋌ 12  5 1  6 31:29 16
 8. Nesperská Lhota ⋌ 11  4 3  4 27:22 15
 9. Kamberk⋌ 12  5 0  7 28:51 15
10. Trhový Štěpánov B⋌ 12  3 3  6 19:39 12
11. Čechtice⋌ 11  3 2  6 26:38 11
12. Blaník Načeradec⋌ 12  2 3  7 30:51  9
13. Dolní Kralovice B⋌ 11  1 2  8 19:38  5
14. Ratměřice⋌ 12  0 2 10 14:63  2

IV. B třída

Postupice B – Louňovice 2:1 (1:1), 30. A. Vesecký, 47. Fürbacher - 11. Adam.

Popovice B – Olbramovice B 1:5 (0:3), 58. Wittner - 26. a 41. Štěpánek, 18. M. Brejla, 52. T. Helma, 80. Čekal.

Chotýšany B – Mezno B 9:1 (1:1), 51., 53. a 86. Povolný, 18. a 82. Šícha, 54. Novotný, 58. Kuthan, 67. A. Korecký, 79. Filip - 11. Heráň.

Velíš – Myslič 3:1 (1:0), 10. Matějka, 58. Kolář, 85. Toula - 68. Říha.

Sokol Přestavlky B – Budenín 4:3 (3:1), 14. J. Mikulanda, 21. M. Mikulanda, 32. Braný, 69. Novotný - 36. a 88. Petr Koreš (obě z PK), 49. Rousek.


 1. Olbramovice B⋌ 11 7 4  0 39:22 25
 2. Myslič⋌ 11 7 3  1 37:14 24
 3. Soběhrdy B⋌ 11 7 1  3 31:17 22
 4. Chotýšany B⋌ 11 6 0  5 35:28 18
 5. Sokol Přestavlky B⋌ 11 5 2  4 37:31 17
 6. Mezno B⋌ 11 5 2  4 28:41 17
 7. Louňovice⋌ 11 5 1  5 24:19 16
 8. Velíš⋌ 11 4 2  5 34:27 14
 9. SK Přestavlky ⋌ 11 4 2  5 24:28 14
10. Postupice B⋌ 11 4 0  7 23:30 12
11. Budenín⋌ 11 3 1  7 27:38 10
12. Popovice B⋌ 11 0 0 11 14:58  0

IV. C třída

Pravonín B – Kladruby 4:0 (1:0), 13. Vít, 57. Březina, 82. Zhorný, 87. Brzek.

SK Načeradec – Čechtice B 5:2 (2:1), 6. a 89. M. Švec, 63. a 72. P. Švec, 38. Janouš - 20. a 52. F. Zvára.

Vracovice – Libež 2:1 (1:0), 20. J. Kahoun, 60. V. Kahoun - 84. Kováč.

Libouň – Radošovice 3:2 (1:1), 15., 60. a 75. Januš - 16. Dotlačil, 50. Martínek.

Křivsoudov B – Miřetice B 1:5 (0:2), 66. Anděl - 68. a 85. Zeman, 5. Houdek, 39. T. Moudrý, 70. Jantač.

Keblov – Hulice 0:3 (0:1), 23. Maška, 63. Hromas, 88. Křížek.


 1. Libež⋌ 11 10 0  1 51:9  30
 2. Miřetice B⋌ 11  8 0  3 49:29 24
 3. SK Načeradec⋌ 11  8 0  3 39:24 24
 4. Vracovice⋌ 11  6 2  3 34:26 20
 5. Křivsoudov B⋌ 11  6 1  4 28:29 19
 6. Pravonín B⋌ 11  5 1  5 29:29 16
 7. Hulice⋌ 11  5 1  5 17:20 16
 8. Libouň⋌ 11  5 0  6 21:29 15
 9. Radošovice⋌ 11  3 2  6 19:23 11
10. Čechtice B⋌ 11  3 0  8 29:31  9
11. Keblov⋌ 11  3 0  8 15:43  9
12. Kladruby⋌ 11  0 1 10  3:42  1

Autor: Pavel Šimáček

11.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdobení vánočního stromu na Staroměstském náměstí.
12

Kácení stromu pro Prahu se u Berounky chystá už na víkend

Ze 39 kontrolovaných cizinců pracovalo 37 nelegálně
4

Při svatokateřinské akci hledali cizince i v Benešově

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ a MŠ Chocerady a ZŠ a MŠ Křečovice

Benešovsko - Představujeme vám školáky ze ZŠ a MŠ Chocerady a ZŠ a MŠ Křečovice.

Kvůli uzavírce řidiči neprojedou z Kamberka do Mladé Vožice

Kamberk - Další objížďku musí vytrpět ti řidiči, kteří se chtějí nejjednodušší cestou dostat od úterý 21. listopadu z Kamberka do Mladé Vožice. Až do pátku 24. listopadu bude silnice číslo dvě, od výjezdu z Kamberka směrem do Mladé Vožice, uzavřená. Uzavírka nastala poté, co se jedna strana silnice začala propadat kvůli nestabilnímu svahu, na kterém se vozovka nachází.

Do Pomněnic auta od silnice na Týnec neprojedou

Benešov – Na další dvě etapy rozdělil Silniční správní úřad Benešov opravu silnice od křižovatky se silnicí z Benešova do Týnce ke křižovatce uprostřed Pomněnic.

Také benešovská knihovna získá peníze z kraje

Benešov – Milion korun českých a k tomu ještě dalších dvě stě jedenáct tisíc, získá z rozhodnutí rady Středočeského kraje městská knihovna v Benešově na další svůj rozvoj.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT