Okresní přebor

Trhový Štěpánov – Olbramovice 0:5 (0:3), 11., 27., 34., 68. a 87. Horčička.

Popovice – Postupice 0:4 (0:0), 58. a 80. Chudlařský, 51. Brabenec, 90. Šetek.

Sokol Přestavlky – Neveklov 1:6 (0:2), 76. Podhorský - 72. a 80. Vitouš, 36. Čichovský, 41. Vobořil, 46. Fišer, 84. Vrkoslav.

Dolní Kralovice – Chotýšany 1:0 (1:0), 13. Vošický. 


 1. Neveklov⋌ 10 8 1 1 51:14 25
 2. Nespeky B⋌  9 7 0 2 25:14 21
 3. Olbramovice⋌ 10 6 2 2 37:18 20
 4. Sokol Přestavlky⋌ 10 6 1 3 26:12 19
 5. Vrchotovy Janovice⋌  9 5 2 2 30:15 17
 6. Postupice⋌ 10 5 2 3 20:16 17
 7. Jankov⋌  9 5 1 3 27:13 16
 8. Pravonín⋌  9 4 2 3 20:14 14
 9. Dolní Kralovice⋌ 10 3 2 5 13:24 11
10. Popovice⋌ 10 3 1 6 19:29 10
11. Mezno⋌  9 3 0 6 20:33  9
12. Chotýšany⋌ 10 3 0 7  9:25  9
13. Soběhrdy⋌  9 0 2 7  5:37  2
14. Trhový Štěpánov⋌ 10 0 2 8  4:42  2

III. A třída

Jírovice – Krhanice 4:3 (3:2), 33. a 44. Macháček, 13. Sahula, 85. Vrkoslav - 8. a 41. Moulík, 72. Unger.

Václavice – Poříčí B 2:3 (0:1), 77. Veselský, 89. J. Kříž (z PK) - 9. Janků, 66. L. Samko, 87. Červený.

Čerčany – Teplýšovice B 2:2 (2:1), 4. Hofinger, 25. Řezníček - 14. vlastní Topič, 51. Filip.

Pyšely – Lešany 5:0 (2:0), 38. a 85. Šimeček, 42. Snopek, 49. Sládek, 68. Jelínek. ČK: 23. Kačer (L). 

Miličín – Týnec B 4:1 (1:0), 16. M. Čeněk, 50. Homola, 66. L. Trefil, 83. Vobrátil (z PK) - 74. Dostál. 


 1. Krhanice⋌ 10 9 0 1 48:14 27
 2. Pyšely⋌ 10 8 0 2 36:15 24
 3. Teplýšovice B⋌ 10 6 2 2 36:23 20
 4. Miličín⋌ 10 6 2 2 29:20 20
 5. Čerčany⋌ 10 5 3 2 27:15 18
 6. Jírovice⋌ 10 4 1 5 26:24 13
 7. Bystřice⋌  9 4 0 5 24:19 12
 8. Poříčí B⋌ 10 3 2 5 21:29 11
 9. Týnec B ⋌ 10 3 2 5 20:35 11
10. Chocerady⋌  9 2 3 4 11:28  9
11. Úročnice⋌  9 1 5 3 11:14  8
12. Votice B⋌  9 2 2 5 17:28  8
13. Václavice⋌ 10 1 3 6 14:29  6
14. Lešany⋌ 10 1 1 8 16:43  4

III. B třída

Trhový Štěpánov B – Divišov B 2:2 (1:1), 43. Bernášek, 55. Provazník - 31. J. Zámostný, 75. Hák.

Bílkovice – Blaník Načeradec 4:1 (3:1), 5. Havelka, 13. Měchura, 28. Novotný, 86. M. Vašírovský - 21. Pavelka. ČK: 7. Komenda - 42. J. Jelínek. 

Křivsoudov – Tichonice 6:2 (5:0), 1. Vondrák, 2. Jakl, 5. Filip, 9. J. Vopěnka, 11. L. Ptáček, 66. Mišoň - 76. Koman, 87. Chyba.

Ratměřice – Kamberk 1:5 (1:1), 31. Luťanský - 62. a 90. Tulej, 19. Kosák, 75. Babor, 88. Smrčina.

Kondrac B – Zdislavice 4:0 (0:0), 50. J. Záklasník, 62. R. Kašpar, 71. Rakáš, 90. Budil. ČK: 36. Hejný (Z). 

Dohrávka: Blaník Načeradec – Nesperská Lhota 3:3 (2:1), 17. a 72. Filip, 35. Pavelka - 36. Brožík, 74. Poustecký, 76. Houdek.


 1. Křivsoudov⋌ 10 8 2 0 61:14 26
 2. Tichonice⋌ 10 7 1 2 44:26 22
 3. Divišov B⋌ 10 7 1 2 41:25 22
 4. Bílkovice⋌ 10 6 1 3 30:19 19
 5. Kondrac B⋌ 10 6 0 4 33:32 18
 6. Struhařov B ⋌  9 5 2 2 43:21 17
 7. Zdislavice⋌ 10 5 1 4 28:22 16
 8. Nesperská Lhota⋌  9 3 3 3 20:19 12
 9. Kamberk⋌ 10 4 0 6 25:47 12
10. Blaník Načeradec⋌ 10 2 3 5 28:37  9
11. Trhový Štěpánov B⋌ 10 2 3 5 15:34  9
12. Čechtice⋌  9 2 1 6 23:38  7
13. Dolní Kralovice⋌  9 0 2 7 15:32  2
14. Ratměřice⋌ 10 0 2 8 12:52  2

IV. A třída

Drachkov – Neveklov B 4:0 (2:0), 20. Jindra, 35. R. Mareš, 71. Žarnecki, 77. Tabulka. 

Křečovice – Jablonná 0:9 (0:3), 40., 49., 55. Bačík, 58. a 60. J. Červ, 76. a 86. Padevět, 3. Hýbek, 31. Janák.

Heřmaničky – Netvořice 1:2 (0:1), 50. P. Kubín (z PK) - 40. Berka, 60. Hokr. ČK: 80: Berka (N).

Ostředek – Zaječice 2:3 (2:1), 22. Fantys, 36. Uršic - 9. a 54. Hamouz, 83. T. Hruška. 

Bukovany – Pecerady 1:2 (1:1), 44. Divácký - 44. a 70. Chu. 

Maršovice B – Úročnice B 4:0 (1:0), 42. Bláža, 66. Hrebičík, 67. Vacek, 88. Kopka.


 1. Drachkov⋌ 10 8 1 1 42:17 25
 2. Zaječice⋌ 10 7 3 0 34:16 24
 3. Ostředek⋌ 10 7 0 3 50:29 21
 4. Maršovice ⋌ 10 7 0 3 33:23 21
 5. Jablonná⋌ 10 5 1 4 35:16 16
 6. Netvořice⋌ 10 4 1 5 19:22 13
 7. Heřmaničky⋌ 10 4 0 6 21:26 12
 8. Pecerady⋌ 10 3 2 5 15:29 11
 9. Úročnice B⋌ 10 3 1 6 17:36 10
10. Neveklov B⋌ 10 2 2 6 13:25  8
11. Bukovany⋌ 10 2 2 6 22:38  8
12. Křečovice⋌ 10 1 1 8 11:35  4

IV. B třída

SK Přestavlky – Soběhrdy B 0:5 (0:2), 4., 63. a 90. Baka, 6. Fadler, 65. Vašák.


 1. Myslič⋌  9 7 2 0 35:10 23
 2. Soběhrdy B⋌ 10 6 1 3 29:17 19
 3. Olbramovice B⋌  9 5 4 0 31:20 19
 4. Louňovice⋌  9 5 1 3 22:15 16
 5. Chotýšany ⋌  9 5 0 4 25:24 15
 6. Mezno B⋌  9 4 2 3 23:30 14
 7. Sokol Přestavlky B⋌  9 4 1 4 32:27 13
 8. Velíš⋌  9 3 2 4 29:22 11
 9. SK Přestavlky⋌ 10 3 2 5 22:27 11
10. Postupice B⋌  9 3 0 6 19:26  9
11. Budenín⋌  9 2 1 6 21:32  7
12. Popovice B⋌  9 0 0 9 13:51  0

Nedělní zápasy 29. 10. byly zrušeny kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Okresní přebor:  Nespeky B – Vrchotovy Janovice, Jankov – Pravonín, Mezno – Soběhrdy.

III. A třída: Bystřice – Úročnice, Votice B – Chocerady.

III. B třída: Nesperská Lhota – Čechtice, Struhařov B - Dolní Kralovice B

IV: B třída: Popovice B – Olbramovice B, Chotýšany B – Mezno B, Velíš – Myslič, Sokol Přestavlky B – Budenín, Postupice B – Louňovice.

IV. C třída: Křivsoudov B – Miřetice B, Keblov – Hulice, Pravonín B – Kladruby, SK Načeradec – Čechtice B, Vracovice – Libež, Libouň – Radošovice.

Ve středu 1. listopadu rozhodne STK na svém zasedání, kdy se zápasy dohrají. U IV. B a IV. C třídy se zřejmě dohrají o víkendu 11. - 12. listopadu, zápasy okresního přeboru a III. A a III. B třídy se asi odehrají (pokud se kluby jinak nedomluví) o víkendu 25. - 26. listopadu.