Okresní přebor

Kamberk – Chotýšany, nehráno pro nezpůsobilý terén.

Olbramovice – Chocerady 8:2 (5:0), Macháček 3, Hrstka 2, Janoušek, J. Tůma, P. Vyskočil - M. Tůma, Pešta (z PK).

Dolní Kralovice – Soběhrdy 0:3 (0:2), Jonszta, T. Procházka, Černý.

Trhový Štěpánov – Vrchotovy Janovice 2:5 (1:3), Červeňák, Lachout - Němec 2 (1 x z PK), Novotný 2, Suchan. 

Pravonín – Postupice 1:1 (1:1), P. Hoch - Chudlařský.

Struhařov – Sokol Přestavlky 4:2 (2:0), Zmek, O. Veselý, L. Kaňka, Michálek - Sisel, Kučera. 

Zdislavice – Popovice 4:1 (2:1), Nácovský, P. Naňák, Staněk, Švec - M. Heřmánek.

III. A třída

Poříčí B – Votice B 3:0 (1:0), Jelínek, Janků, Šindelář. 

Krhanice – Úročnice 2:0 (1:0), Ruš (z PK), Mašek.

Pyšely – Lešany, nehráno pro nezpůsobilý terén. 

Sedlec-Prčice B – Bystřice 1:1 (0:1), Lukáš - D. Bartůšek (z PK).

SK Načeradec – Jírovice 1:4 (0:1), Švec - Holeš 3, Kulda.

Nespeky B – Čerčany 4:2 (2:0),  Rublič 2 (1 x z PK), Sysel, Vošický - Čížek, Čeljuska.

III. B třída

Křivsoudov – Velíš 8:2 (5:0), Anděl 5, L. Ptáček, J. Vopěnka, Vondrák - Ivanov, Štika (z PK). 

Čechtice – Nesperská Lhota 7:2 (4:1), Filip 2, Hanuš 2, Slabý, Limburský, Turek - Poustecký, Strnad.

Kondrac B – Ratměřice, nehráno pro nezpůsobilý terén.

Miličín – Libež, nehráno, hosté odmítli nastoupit, i když rozhodčí uznal terén za způsobilý.

Tichonice – Bílkovice 3:1 (1:1), Kučera 2, Němec - Farion.

Divišov B – Trhový Štěpánov B 2:4 (1:2),  Hák, Vobořil - Bernášek 2, Zahradník, Gregor. 

Mezno – Blaník Načeradec 5:2 (1:1), D. Helma 2, Pilař (z PK), Kubec, Heráň - Truxa, M. Chomát.

IV. A třída

Heřmaničky – Úročnice B 1:5 (0:2),  Barták - Žemlička 2 (1 x z PK), Heřmánek 2, Mrkvička.

Jablonná – Sokol Přestavlky B 6:2 (3:2), Libra 2, Janák, Rabiňák, Hýbek, Červ - T. Mikulanda, J. Pantoflíček.

Ostředek – Zaječice 8:2 (5:2), Florián 3, Sadílek 2, Nerad, Uršic (z PK), Sidor - Vejmelka 2.

Pecerady – Soběhrdy B 3:2 (2:1), Znamenáček 2, Kypta - P. Procházka, Kopecký. 

Václavice – Křečovice 5:0 (1:0), Veselský 2, Krejčí 2, Burša.

Neveklov B – Bukovany 1:3 (1:2), Zimmel (z PK) - Divácký 2, Pohunek (z PK).

IV. B třída

Jankov B – Popovice B 2:2 (0:0), Kratochvíl 2 - Suk 2. 

Drachkov – Louňovice, nehráno pro nezpůsobilý terén. 

Budenín – SK Přestavlky 5:0 (2:0), Kubíček 3, Míka, Lovíšek.

Chotýšany B – Maršovice B 2:0 (0:0), Povolný, Žarnecki.

Olbramovice B – Struhařov B 5:4 (1:3), Košař 2, Šíma, Vojtěch, Tůma - A. Strnad 2, Kojan, Božovský.

Postupice B – Mezno B 3:2 (2:1), Tůma 3 - M. Homola, Kromka.

IV. C třída

Zdislavice B – Vracovice 7:0 (4:0), Šanda 3, Kubálek, T. Naňák, Hrazdíra, T. Jankovský.

Pravonín B – Dolní Kralovice B 1:2 (0:1), Kopecký - Novák, Doležal.

Křivsoudov B – Kladruby 4:1 (2:1), Štika 2, Kehar, Ouřada - Síč.

Čechtice B – Hulice 8:0 (4:0), Fialka 3, Foller 2, Bryč, Zahálka, Kadlec.

Radošovice – Miřetice B 2:4 (1:1), Houra, Kulík - K. Moudrý 2, Lalouček 2.

Trhový Štěpánov C – Keblov 2:4 (2:3), Staněk, Chvojka - Kolář, Šich, Charvát, Vondrák.