Okresní přebor

Soběhrdy – Struhařov 0:2 (0:1), O. Veselý, Zmek.

Sokol Přestavlky – Zdislavice 4:0 (3:0), Sisel 2, Benák, P. Mrázek.

Popovice – Olbramovice 0:0.

Chocerady – Pravonín 1:5 (0:0), Pešta - M. Babický 2, T. Babický, Brzek, Březina. 

Postupice – Chotýšany 2:3 (2:1), Chudlařský 2 - A. Korecký, Š. Korecký, Straka.

Trhový Štěpánov – Kamberk 5:0 (3:0), Vobecký 2, Staněk, Mach, Červeňák.

Vrchotovy Janovice – Dolní Kralovice 5:0 (1:0), Němec, Novotný, T. Lacina (z PK), Rezek, Hrdlovič.

III. A třída

Pyšely – Poříčí B 2:5 (0:2), Šimeček, Blokeš - Šindelář 2, Pešta, Sedláček, F. Vlček.

Lešany – SK Načeradec 5:0 (2:0), Veselý 2, P. Ludvík, Procházka, Hošta. 

Jírovice – Sedlec-Prčice B 3:2 (1:0), Kulda 2, Němec - Lukáš, Boubalík.

Čerčany – Votice B 1:2 (0:1), Čeljuska - Sládek, Písařík.

Úročnice – Týnec B 1:1 (1:0), Hošek - Skála.

Teplýšovice B – Nespeky B 1:0 (0:0), Škvor.

Bystřice – Krhanice 5:0 (2:0), Šmídek 2, Zdražil, Mádl (z PK), J. Stibůrek.

III. B třída

Miličín – Divišov B 5:0 (2:0), Trefil 2, Čeněk 2, Žbánek.

Libež – Tichonice 2:1 (2:0), Jeništa, Pýcha - Němec.

Bílkovice – Čechtice 5:0 (2:0), Srb 2, Bareš, M. Vašírovský, Babka (z PK). 

Ratměřice – Křivsoudov 2:1 (2:0), Janouš, Kuchařík - L. Ptáček.

Velíš – Mezno 2:6 (2:2), Buchal, Toula - D. Helma 3, Novotný 2, Bursík. 

Blaník Načeradec – Trhový Štěpánov B 2:4 (0:2), Dvořák 2 - Provazník 2, Kopecký, Zahradník.

Nesperská Lhota – Kondrac B 6:2 (3:1), Poustecký 2, Brožík 2, Houdek, Voráček - R. Kašpar, M. Kubín.

IV. A třída

Křečovice – Ostředek 1:3 (0:3), Sova - Uršic, Florián, E. Špalek.

Zaječice – Netvořice 2:9 (1:2), Sadílek 2 - M. Pomahač 3, Hokr 3 (1 x z PK), Vondrák, Fulín, Berka.

Bukovany – Pecerady 1:4 (0:3), Borkovec - Marek 2, Znamenáček 2.

Soběhrdy B – Jablonná 5:1 (3:1), P. Procházka 4, Kopecký - Janák.

Sokol Přestavlky B – Heřmaničky 5:1 (4:0), J. Mikulanda 3, M. Mikulanda, Tauer - Bříza. 

Úročnice B – Václavice 1:4 (0:2), Heřmánek - Krejčí 2, Veselský, Jíša. 

IV. B třída

Mezno B – Budenín 7:1 (4:0), Mukhammetov 3, Dohnal 2, Babický, vlastní - Havlíček.

SK Přestavlky – Jankov B 5:3 (2:2), Konopiský 3, M. Chocholoušek, Sládek - Ždych 2, Rác.

Popovice B – Olbramovice B 4:5 (2:3), J. Vilímek, Suk, P. Vilímek, Jakub Hovorka - Bursík, Přibyslavský, Tůma, Bešťák, Košař.

Struhařov B – Drachkov 6:3 (1:3), A. Strnad 2, Rybka, O. Veselý, J. Kaňka,  Kojan - Bílek 2, Kovář.

Louňovice – Myslič 10:0 (5:0), Bébr 5, Sova, Peterka, Malý, Pospíšil, Adam.

Maršovice B – Postupice B 2:1 (1:0), Bláža, R. Hašek (z PK) - Němeček (z PK).

IV. C třída

Miřetice B – Čechtice B 7:1 (5:0), T. Moudrý 4, Lalouček, Kříž, Kučera - Foller.

Hulice – Zdislavice B 1:5 (0:3), Zeman - P. Naňák 3, Nácovský, Kovalský. 

Vracovice – Křivsoudov B 2:8 (1:3), M. Sedláček, Šindelář - Štika 3 (1 x z PK), Anděl 2, Š. Vopěnka, Vašek, Ouřada.

Kladruby – Pravonín B 4:5 (1:2), Kopecký, vlastní, Topol, Síč - Novák 3, Brzek, vlastní. 

Dolní Kralovice B – Libouň 5:0 (5:0), Zubec 3, Kotýnek, Smejkal.

Keblov – Radošovice 7:0 (4:0), Šich 3, Kolář 3, Charvát.