Okresní přebor
Chocerady – SK Načeradec 3:3 (1:2), Klír, R. Filip, Pavlíček - M. Filip 2, Starec.
Soběhrdy – Dolní Kralovice 3:2 (2:1), Rozehnal, T. Procházka, Prikner - Vošický, Prchal.
Postupice – Neveklov 1:3 (1:2), Chudlařský - Vrkoslav, Hlaváč, Čichovský.
Sokol Přestavlky – Křivsoudov 3:2 (0:2), Brambora, Kondáš, M. Pohůnek - L. Ptáček, J. Vopěnka.
Popovice – Pravonín 3:2 (0:2), Žížala, Kopecký, Suk - Marek Sibal, Kodeda.
Maršovice – Vrchotovy Janovice 5:2 (4:0), Žížala 3, Hašek, Laurich – Hampl, Němec.
Mezno – Chotýšany 1:2 (0:1), Heráň – Korecký, Hanibal.
III. A třída
Poříčí B – Netvořice 9:2 (5:1), Janků 4, Říha 2, Platil, Petr Samko, Mašek - Berka 2.
Olbramovice – Nespeky B 4:0 (0:0), Macháček 2, Hrstka, Vyskočil.
Václavice – Teplýšovice B 2:4 (0:3), Veselský 2 - Hruška 2, Horák.
Úročnice – Votice B 5:2 (1:0), Novák 2, Hošek, Hájek, Vnouček - Kilián, Vesecký.
Sedlec-Prčice B – Pyšely 0:0.
Týnec B – Jírovice 0:5 (0:2), Svoboda 2, Reinberger, Svoboda, Pazdera.
Bystřice – Krhanice 3:2 (3:2), Šmídek 3 – Moulík 2.
III. B třída
Divišov B – Ratměřice 0:0.
Libež – Nesperská Lhota 0:3 (0:1), Poustecký, T. Jeništa, Jíša.
Bílkovice – Louňovice 7:1 (3:1), Bareš 2, Vašírovský 2, P. Pohorský, Vosický, Havelka - Bébr.
Kamberk – Myslič 7:0 (4:0), Tulej 3, Kubů 2, Kosák, Smrčina.
Tichonice – Kondrac B 8:1 (5:0), Kučera 2, Němec 2, Chyba, Dobiáš, Věžník, Bezačinský - Zelingr.
Čechtice – Miličín 6:2 (2:0), Hanuš 4, Slunéčko 2 – Trefil, Žbánek.
Blaník Načeradec – Trhový Štěpánov 0:5 (0:1), Panenka 3, Vobecký, Červeňák.
IV. A třída
Jablonná – Pecerady 1:3 (1:2), Šeba - Hromas, Kastner, Povolný.
Čerčany – Bukovany 11:1 (4:0), Čeljuska 7, Hofinger, Pánek, Chalupník, vlastní - Dohnal.
Lešany – Chocerady B, hosté nedorazili.
Neveklov B – Ostředek 0:4 (0:4), E. Špalek 2, Uršic, Florián.
Sokol Přestavlky B – Křečovice 6:1 (2:0), J. Mikulanda 2, Tauer 2, M. Mikulanda, Bursík – Hájek.
Úročnice B – Soběhrdy B 3:0 (3:0), Žemlička, Pištěk, Kulhánek.
IV. B třída
Budenín – Maršovice B 3:3 (1:2), Zimmermann 2, Kubíček - Zoul, Rada, Z. Šetina.
Heřmaničky – Postupice B 0:2 (0:2), Němeček 2.
Drachkov – SK Přestavlky 4:0 (2:0), Fišer 2, Bílek, P. Hampl.
Popovice B – Mezno B 1:2 (0:0).
Chotýšany B – Struhařov B 1:7 (0:5), Říha – Hocek 5, Michal Kaňka, Folprecht.
Olbramovice B – Vrchotovy Janovice B 4:4 (2:3), Bartůšek, Vácha, Hrstka, Tůma – Dvořák 2, Sázavský, Trojan.
IV. C třída
Trhový Štěpánov B – Hulice 5:0 (4:0), Zahradník 2, Bernášek, P. Kopecký, J. Kopecký.
Čechtice B – Velíš 1:5 (0:2), Vejsada - Buchal 2, Hons, Ivanov, Toula.
Dolní Kralovice B – Radošovice 1:3 (0:2), Dušek 2, Houra.
Vracovice – Kladruby 3:2 (3:1), Cobbolt 2, M. Sedláček – Topol 2.
Keblov – Miřetice B 4:3 (2:0), D. Kucharčík 2, Charvát, Kolář – Moudrý 2, Rek
Libouň – Křivsoudov B 2:2 (0:1), Lhotka, Máčala – Novák, Anděl.