Okresní přebor

Dolní Kralovice – Soběhrdy 0:1 (0:1), Černý (z PK). 

Neveklov – Postupice 1:1 (1:1), Vrkoslav - Vycpálek.

Chotýšany – Mezno 3:0 (2:0), Filip, M. Říha, A. Korecký.

Pravonín – Popovice 1:0 (0:0), Vlasák.

Vrchotovy Janovice – Maršovice 1:0 (0:0), Hrdlovič.

SK Načeradec – Chocerady 2:3 (0:2), Janák, Zvára - Kůdela 3.

Křivsoudov – Sokol Přestavlky 1:3 (0:0), Sedláček - P. Mrázek, Kondáš, Braný.

III. A třída

Netvořice – Poříčí B 3:2 (3:2), Hokr 2, Langer - Abdallah 2. 

Pyšely – Sedlec-Prčice B 1:1 (0:0), Šimeček - F. Müller.

Jírovice – Týnec B 1:0 (0:0), Beneš.

Krhanice – Bystřice 2:3 (0:0), Ruš, Moulík - Stibůrek, Mádl, Zdražil.

Votice B – Úročnice 1:0 (0:0), Písařík.

Nespeky B – Olbramovice 3:1 (1:0), L. Rublič 2, Vojkůvka - Neuberg.

Teplýšovice B – Václavice 4:0 (2:0), Šahin 2, Horák, Tůma.

III. B třída

Ratměřice – Divišov B 4:6 (3:4), Císař 2, Procházka, Beránek - Cacák 4, Šimáček, Blažíček.

Miličín – Čechtice 4:3 (4:1), Čeněk 2, Trefil, Typta - Hanuš 2, Filip.

Kondrac B – Tichonice 2:2 (0:0), Záklasník, Brůna - Věžník, Němec.

Trhový Štěpánov – Blaník Načeradec 4:0 (2:0), Panenka 2, J. Jakoubek, Staněk.

Nesperská Lhota – Libež 2:0 (0:0), Brožík, Přibyl.

Louňovice – Bílkovice 0:1 (0:1), Smrčka.

Myslič – Kamberk 0:8 (0:2), Kříženecký 3, Tulej 2, Kosák, Míka, Kahoun (z PK).

IV. A třída

Bukovany – Čerčany 1:2 (0:1), Pohunek - Sv. Řezníček, Neuberg.

Pecerady – Jablonná 3:2 (1:0), Hromas 2, Moravec - Luxemburk, Janák.

Chocerady B – Lešany 5:4 (2:2), Tichý 2, Gabčo, Tusjak, Veselý - Antoš 2, Žižka, Hošta.

Ostředek – Neveklov B 5:1 (1:1), Macháček 2, E. Špalek 2, Krejcárek - Bubák.

Křečovice – Sokol Přestavlky B 2:3 (1:2), Vodenka 2 - Tauer 2, M. Pohůnek.

Soběhrdy B – Úročnice B 3:0 (2:0), Řepásek, J. Bartík, Šašek.

IV. B třída

Mezno B – Popovice B 3:1 (1:0), Čichovský, Dohnal, Kromka - Filip. 

Vrchotovy Janovice B – Olbramovice B 2:5 (2:0), Vacek, Dzyula - Tůma 3, T. Helma, Hrstka.

Maršovice B – Budenín 3:1 (2:0), Z. Šetina, R. Hašek, Mlejnek - Lovíšek.

SK Přestavlky – Drachkov 0:1 (0:0), Kovář.

Postupice B – Heřmaničky 7:2 (3:1), Bálek 2, Kocourek 2, Konšel, Vesecký, Janů - Brzoň, Kubín.

Struhařov B – Chotýšany B 4:2 (3:0), Hocek 3, A. Strnad - Šícha, Povolný.

IV. C třída

Hulice – Trhový Štěpánov B 1:3 (0:2), Polívka - Kopecký, Navrátil, Machovský. 

Miřetice B – Keblov 4:1 (1:0), L. Kamarýt, J. Hájek, Kopecký, Houdek - Dvořák.

Křivsoudov B – Libouň 1:3 (0:1), Táborský - Chmelík, Pešek, Dufek.

Velíš – Čechtice B 2:1 (1:1), Ivanov, Toula - Vejsada. 

Kladruby – Vracovice 3:1 (1:0), Topol 2, Kubíček - Šindelář.

Radošovice – Dolní Kralovice B 1:0 (1:0), Houra.