Okresní přebor

Chocerady – Pravonín 3:0 (1:0), Kůdela, Pešta, Pavlíček.

Sokol Přestavlky – Vrchotovy Janovice 1:2 (1:1), Kondáš - Němec 2. 

Postupice – Dolní Kralovice 0:1 (0:0), Zubec.

Soběhrdy – SK Načeradec 8:1 (5:1), Prikner 3, Michal Bohata, Černý, Bartík, Špidra, Jonszta - Vobořil.

Popovice – Chotýšany 1:1 (0:0), Páv - Herwig.

Mezno – Křivsoudov 1:1 (1:1), Růžička - Vondrák.

Maršovice – Neveklov 2:2 (1:1), R. Hašek, Laurich - D. Stibůrek, Čichovský.

III. A třída

Poříčí nad Sázavou B – Votice B 8:1 (4:1), Faouzi 3, Svoboda 3, Borovec, Vyhlídal - Vesecký (z PK).

Úročnice – Teplýšovice B 0:0.

Václavice – Krhanice 4:1 (2:0), Veselský, Krejčí, Král, Chobotský - Moulík.

Olbramovice – Jírovice 2:1 (1:0), Šípek, Vyskočil - Reinberger.

Bystřice – Nespeky B 2:1 (1:0), Mádl, Vyhnal - L. Maršoun.  

Týnec B – Pyšely 5:3 (4:1), Novák 2, Moravec, Pazdera, Chroust - Šimeček 3. 

Sedlec-Prčice B – Netvořice 3:0 (2:0), Mára, Kubát, J. Rataj. 

III. B třída

Divišov B – Trhový Štěpánov 3:3 (1:2), Cacák, Šimáček, Blažíček - Panenka, Vobecký, vlastní. 

Tichonice – Myslič 9:0 2:0), Němec 3, Kučera 2, J. Dobiáš 2, Tůma, M. Dobiáš.  

Kamberk – Louňovice 6:2 (3:1), Kosák 2, Tulej 2, Míka, Smrčina - Malý, Sova. 

Bílkovice – Miličín 1:4 0:3), Smrčka - Čeněk 2, Vrtiška, Typta. 

Libež – Ratměřice 4:1 (3:0), Rakáš 2, Kováč, Bucala - Janouš.

Blaník Načeradec – Kondrac B 0:1 (0:0), Brůna.

Čechtice – Nesperská Lhota 2:4 (1:2), Jaroš, Filip - T. Jeništa, Voráček, Houdek, Brožík.

IV. A třída

Jablonná – Bukovany 2:1 (1:1), J. Červ, Libra - Borkovec.

Čerčany – Soběhrdy B 4:5 (2:3), Chalupník 2, Hubička, Pánek - P. Procházka 4, Kopecký.

Neveklov B – Chocerady B 0:4 (0:3), Gabčo 2, Budka, Tusjak. 

Zaječice – Pecerady 3:3 (1:1), Polívka 2, Hruška - Žížala, Moravec, Zdzieblo.

Sokol Přestavlky B – Ostředek 1:5 (0:5), Pohůnek - Florián 2, E. Špalek, Macháček, vlastní.

Úročnice B – Křečovice 3:0 (3:0), Žemlička 2, Mrkvička.

IV. B třída

Drachkov – Postupice B 7:2 (3:0), Fišer 3, Bílek 2, Kovář, P. Hampl - Konšel, Kotík. 

Heřmaničky – Maršovice B 1:6 (1:3), Tomek - Laurich 3, R. Hašek, F. Kopka, J. Zavadil. 

Budenín – Vrchotovy Janovice B 4:0 (2:0), Koreš 2, Hájek, Jindra.

Olbramovice B – Struhařov B 4:2 (2:1), Brejla 3, Tůma - Frajták, Michálek.

Chotýšany B – Mezno B 4:2 (0:0), Žarnecki 2, Nguyen, Šícha - Hron, Prucek.

Popovice B – Jankov B 3:1 (1:0), Kahoun 2, P. Vilímek - Kratochvíl.

IV. C třída

Trhový Štěpánov B – Zdislavice B 2:2 (0:2), Nerad, Navrátil - Balek, P. Naňák

Dolní Kralovice B – Křivsoudov B 1:1 (0:0), Holba, Táborský. 

Čechtice B – Hulice 5:0 (4:0), Suk 2, Vejsada, Klenot, Bureš.

Keblov – Radošovice 1:5 (1:2), Holada - Houra 2, Holejšovský, Vosický, Bucala.

Vracovice – Velíš 1:2 (0:0), Kolář - O. Štika, Vrkoslav.

Libouň – Kladruby 2:2 (0:0), Ptáček 2 - Kubíček, Topol.