Okresní přebor

Soběhrdy – Chocerady 3:0 (3:0), Bartík, Žák, Jonszta.

Dolní Kralovice – Maršovice 2:3 (1:2), Šaman, Zubec - D. Zavadil, R. Hašek, Bačík.

Neveklov – Sokol Přestavlky 1:0 (1:0), Žák.

Chotýšany – Pravonín 2:4 (0:2), Khandl, Kuthan - Vlasák 2, P. Hoch, Hrubeš. 

Vrchotovy Janovice – Mezno 5:1 (4:1), Němec 2, Bureš, Hampl, Novotný - Pilař.

SK Načeradec – Postupice 1:1 (0:0), Suchopar - Šetek.

Křivsoudov – Popovice 3:3 (1:3), J. Jakl 2, Zeman - Páv, M. Heřmánek, Kaucký.

III. A třída

Votice B - Teplýšovice B 3:1 (0:0), P. Budil 2, V. Budil - Ottl.

Netvořice – Týnec nad Sázavou B 1:0 (1:0), Vrbovec.

Pyšely – Olbramovice 1:3 (1:1), M. Hruška - Šach, Košař, Hrstka.

Jírovice – Bystřice 1:4 (0:0), Němec - Vilímek 2, Říha, Mádl.

Krhanice – Úročnice 5:3 (3:1), Moulík 3, Nováček 2 - Vlach, Peter, Paňák.

Nespeky B – Václavice 4:0 (3:0), L. Maršoun 3, Pavlík.

Sedlec-Prčice B – Poříčí B 3:2 (1:1), Kubát 2, Kotva - Svoboda, F. Vlček.

III. B třída

Libež – Divišov B 2:2 (0:1), Rakáš, Bucala - J. Pekárek, Cacák.

Ratměřice – Čechtice 2:4 (0:0), Jordánek, Císař - Zvára, Filip, Kadlec, Hanuš.

Miličín – Kamberk 2:2 (1:2), Daněk, Čeněk - Kubů, Tulej.

Kondrac B – Trhový Štěpánov 1:5 (0:2), Brůna - Kůžel, Lachout, Janoušek, Červeňák, Mach.

Nesperská Lhota – Bílkovice 6:2 (2:1), Brožík 3, T. Jeništa 3 - Švingr, Smrčka.

Louňovice pod Blaníkem – Tichonice 0:2 (0:0), Kučera, Němec.

Myslič – Blaník Načeradec 2:1 (1:0), Sosnovec 2 - Chomát.

IV. A třída

Jablonná – Čerčany 3:5 (1:3), Šeba, Červ, vlastní - Čeljuska 2, Chalupník, Hubička, Pánek. 

Bukovany – Zaječice 2:0 (1:0), Pohunek, Smejtek.

Pecerady – Lešany 3:1 (1:0), Žížala 2, vlastní - Seidl.

Ostředek – Úročnice B 2:2 (1:0), E. Špalek 2 - Žemlička 2.

Křečovice – Soběhrdy B 3:2 (1:0), Senft 2, Vovsík - Fulín, Pohunek.

Chocerady B – Sokol Přestavlky B 4:3 (3:1), J. Kuželka, Gabčo, Krištůfek, Budka - Kroulík, M. Mikulanda, Tauer.

IV. B třída

Jankov B – Chotýšany B 4:0 (3:0), Veselý 3, Nerad.

Mezno B – Olbramovice B 4:1 (2:1), Heráň 2, M. Homola, Dohnal - Kaprálek.

Vrchotovy Janovice B – Heřmaničky 3:0 (1:0), Sochůrek 2, Čedík.

Maršovice B – Drachkov 3:4 (1:3), Z. Šetina 2, Rada - Kovář 2, Brabenec, Fišer.

Postupice B – SK Přestavlky 3:0 (2:0), Janů 2, Tůma.

Struhařov B – Budenín 7:3 (6:2), Hocek 5, A. Strnad, J. Kaňka - Štěpánek, Hájek, Koreš. 

IV. C třída

Zdislavice B – Čechtice B 6:4 (1:3), T. Naňák 3, P. Naňák, Navrátil, Nácovský - Vejsada 3, Mareš.

Hulice – Vracovice 1:4 (0:0), Málek - Kolář 2, M. Sedláček, Šindelář.

Křivsoudov B – Keblov 2:1 (1:1), Vašek, Štika - Dvořák.

Velíš – Libouň 7:4 (3:1), Ivanov 4, Toula 3 - Osčipovský 2, Ptáček, Martínek.

Kladruby – Dolní Kralovice B 1:3 (0:1), Topol - Holba, Doležal, Zubec.

Radošovice – Miřetice B 4:3 (3:1), Houra 2, Dotlačil, Srb - P. Hájek, Dubec, L. Kamarýt.