Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní víkendové fotbalové výsledky

Benešovsko - Přinášíme okresní víkendové fotbalové výsledky mužů.

27.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

Okresní přebor Ferdinand

Chocerady – Dolní Kralovice 2:1 (1:1), branky Chocerad: T. Pešta, Pavlíček.

Popovice – Sokol Přestavlky 4:1 (0:0).

Neveklov – Pravonín 6:2 (1:1), Vitouš 2, Jaroslav Hlaváč 2, Hameta, Šiška - M. Babický 2.

Jírovice – Maršovice 1:2 (1:0), D. Stibůrek - D. Zavadil, R. Hašek.

Mezno – Křivsoudov 1:4 (0:1), Mazour - J. jakl, J. Vopěnka, Vondrák, Křišta.

SK Načeradec – Vrchotovy Janovice 1:5 (0:2), Postřihač ml. - Novotný 3, Sochůrek, Zeman.

Jankov – Struhařov 2:0 (0:0), Horčička 2.

III. A třída

Krhanice – Bystřice 5:2 (3:1), Nováček 2, kalousek 2, Kůst - Fišer 2.

Pyšely – Netvořice 6:0 (5:0), Vlach 3, Blokeš 2, Šimeček. 

Úročnice – Václavice  1:1 (0:1), branka Úročnice: Novák.

Nespeky B – Votice B 2.1 (0:1), P. Kadeřábek 2 - M. Šedivý.

Soběhrdy – Křečovice 4:1 (2:1).

Sedlec-Prčice B – Lešany 8:2 (6:0), branky Sedlce-Prčice: L. Pištěk 3, Kotva 2, Seidl 2, Jenšík.

Týnec B – Olbramovice 5:3.

Dohrávka: Netvořice – Krhanice 4:5.

III. B třída

Divišov B – Myslič 4:0 (2:0), Šimon 3, M. Bumbálek.

Bílkovice – Ratměřice 4:1 (2:1), Smrčka 2, Babka, Havelka - Janouš.

Tichonice – Čechtice 1:2 (2:3).

Keblov – Chotýšany 0:9.

Teplýšovice B – Postupice 6:2 (2:2), L. Kaňka 3, Král, M. Kaňka, Korynta - P. Brabenec, Zeman.

Louňovice – Kondrac B 0:2.

Trhový Štěpánov – Blaník Načeradec 2:0 (0:0).

IV. A třída

Drachkov – Neveklov B 0:2 (0:0).

Jablonná – Bukovany 3:2 (0:1).

Poříčí B – Pecerady 3:0 (2:0), M. Stibůrek 2 (1 x z PK), O. Páv.

Úročnice B – Soběhrdy B 2:2 (0:2), Šejstal, Mrkvička - Vašák, Řepásek.

Ostředek – Sokol Přestavlky B 2:4.

Bystřice B – Čerčany 1:8 (0:5).

IV. B třída

Maršovice B – Heřmaničky 1:0, Ježek.

Miličín – Vrchotovy Janovice B 1:0.

Zaječice – Mezno B 1:2 (0:2).

Neustupov – Budenín 3:5.

Struhařov B – SK Přestavlky 3:1 (2:0).

Jankov B – Olbramovice B 2:7 (0:4).

IV. C třída

Trhový Štěpánov B – Chocerady B 1:0 (0:0).

Postupice B – Tichonice B 9:0 (3:0), Z. Němeček 4, Zahradníček, Konšel, Kocourek, D. Němeček, Bálek.

Popovice B – Libež 1:4 (1:3).

Louňovice B – Radošovice 0:2.

Kladruby – Velíš 1:2.

IV. D třída

Kamberk – Hulice 6:0 (5:0), Kříženecký 2, Kosák, Adamovský, Tulej, Klabík. 

Dolní Kralovice B – Čechtice B 0:4 (0:2).

Pravonín B – Miřetice B 3:2 (0:1), branky Pravonína: Síbal, Kuklík, Brzek.

Nesperská Lhota – Libouň 3:1 (3:0), T. Jeništa 2, Herwig - Pěnkava.

Vracovice – Zdislavice B 2:4 (0:2), Bárta 2 - T. Bouček, Müller, P. Naňák, Jankovský.

Autor: Pavel Šimáček

27.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

David Rath.
22

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Benešov - Představujeme vám dvě třídy ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice.

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení