Okresní přebor Ferdinand

Jírovice – Chocerady 1:1 (1:1).

Jankov – Neveklov 4:1 (3:1), Horčička 2, T. Balík, Říha - Šiška.

Struhařov – SK Načeradec 3:0 (2:0), Zmek, O. Veselý, J. Veselý.

Maršovice – Mezno 6:0 (2:0), Žížala 4, D. Zavadil 2.

Pravonín – Popovice 4:3 (2:1).

Vrchotovy Janovice – Dolní Kralovice 2:1 (2:0), Sochůrek 2 - Jiří Maršoun.

Křivsoudov – Sokol Přestavlky 6:3 (3:1).

III. A třída

Soběhrdy – Sedlec-Prčice B 3:2 (2:1).

Olbramovice – Úročnice 0:2 (0:2).

Křečovice – Pyšely 1:4.

Votice B – Krhanice 1:3 (0:2), branka Votic: Pohan.

Václavice – Lešany 5:2 (2:2).

Netvořice – Bystřice 2:1.

Týnec B – Nespeky B 0:5, D. Jendele 4, Sysel.

III. B třída

Bílkovice – Divišov B 2:1 (0:0), Havelka, Žirovnický - Cacák.

Tichonice – Trhový Štěpánov 3:2 (2:2).

Ratměřice – Teplýšovice B 4:3 (2:1), Benák, Semerád, Beránek, Čaban - Vosička, Breburda, Horák.

Kondrac B – Myslič 7:0 (4:0).

Postupice – Chotýšany 4:1 (3:0), Vaník, Vycpálek, P. Brabenec, P. Šetek - Povolný.

Čechtice – Louňovice 4:2.

Blaník Načeradec – Keblov, nehráno pro nezpůsobilý terén.

IV. A třída

Poříčí B – Úročnice B 8:3 (2:0), M. Stibůrek 5, F. Vlček 3 - Kulhánek 2, Šejstal. 

Čerčany – Drachkov 5:2.

Pecerady – Ostředek 2:1 (1:1).

Bukovany – Soběhrdy B 1:1 (0:1), branka Bukovan: Zajíček. 

Neveklov B – Sokol Přestavlky B 1:2 (1:1).

Bystřice B – Jablonná 2:3 (0:3), branky Bystřice: Zdražil, Procházka.

IV. B třída

Zaječice – Neustupov 2:5. 

Mezno B – Struhařov B, nehráno pro nezpůsobilý terén.

Vrchotovy Janovice B – Budenín 3:0 (3:0), Brzoň 2, Sázavský.

Heřmaničky – SK Přestavlky 1:9 (0:4).

Jankov B – Miličín 1:3 (0:2).

Olbramovice B – Maršovice B 7:0 (3:0).

IV. C třída

Chocerady B – Tichonice B 11:0 (6:0).

Chotýšany B – Postupice B 2:6. 

Kladruby – Trhový Štěpánov B 1:3.

Velíš – Louňovice B 6:2 (1:0).

Libež – Radošovice 6:2 (2:1), Mišovic 2, Kováč, Kukla, Zvára, Rakaš - Houra, Martínek.

IV. D třída

Kamberk – Pravonín B 6:1 (5:1), branky Kamberka: Tulej 2, Kosák, Kříženecký, Adamovský, vlastní. 

Dolní Kralovice B – Vracovice 3:2 (2:1), Ješátko, Michal Šnajdr, Holba - S. Sedláček, L. Bárta.

Hulice – Nesperská Lhota 0:4. 

Zdislavice B – Miřetice B 2:2.

Křivsoudov B – Libouň 6:0.