Okresní přebor Ferdinand

Chocerady – Křivsoudov 2:0 (2:0), Kůdela, Pavlíček.

Sokol Přestavlky – Vrchotovy Janovice 4:0 (2:0), Brambora 2, Pivoňka, Kačírek.

Dolní Kralovice – Pravonín 2:1 (1:0), Šnajdr, Vošický - T. Babický.

Popovice – Maršovice 0:6 (0:3), Žížala 3, D. Zavadil 2, Šach.

Neveklov – Jírovice 4:0 (2:0), Hameta 3, Šmejkal.

Mezno – Struhařov 2:4 (1:1), branky Mezna: Mazour (PK), D. Helma.

SK Načeradec – Jankov 1:3 (0:1), Žůrek - Uhliar 2, Horčička.

III. A třída

Krhanice – Křečovice 4:1 (2:0), Nováček 2, Zadražil, Kalousek - Senft. 

Pyšely – Olbramovice 2:4 (2:1), branky Pyšel: Páša, Šimeček. 

Úročnice – Týnec B 2:3, branky Úročnice: Novák, Vlach. 

Nespeky B – Soběhrdy 1:3 (0:1), Kučera - Bártík 2, Jonszta.

Sedlec-Prčice B – Netvořice 4:0, ukončeno v 83. minutě pro malý počet hostujících hráčů.

Bystřice – Václavice 5:1 (3:0), Fišer 3, Zoula, Fiala - Kadlec. 

Lešany – Votice B 2:2 (1:2), branky Lešan: Witner, Buřič.

III. B třída

Divišov B – Postupice 0:2 (0:1). 

Chotýšany – Kondrac B 2:2.

Myslič – Blaník Načeradec 1:1 (0:1).

Keblov – Ratměřice 1:1.

Teplýšovice B – Čechtice 7:1 (4:1), Breburda 3, L. Kaňka 2, Korynta, Vosička - Slabý.

Louňovice – Tichonice 0:0.

Trhový Štěpánov – Bílkovice 4:0 (3:0), Janoušek, Kůžel, Kopecký, Červeňák.

IV. A třída

Soběhrdy B – Pecerady 0:6 (0:3).

Drachkov – Bystřice B 2:2 (0:1).

Jablonná – Poříčí B 1:5 (0:2).

Úročnice B – Neveklov B 2:1 (1:1), Kulhánek (z PK), Müller - Vitouš.

Sokol Přestavlky B – Bukovany 3:3 (2:1).

Ostředek – Čerčany 4:2 (0:0), E. Špalek 3, Sedlmaier - Čeljuska, Pánek.

IV. B třída

SK Přestavlky – Vrchotovy Janovice B 2:1.

Budenín – Mezno B 4:1 (2.1).

Maršovice B – Jankov B 5:2.

Miličín – Zaječice 5:0.

Neustupov – Heřmaničky 1:2.

Struhařov B – Olbramovice B 3:2 (2:0).

IV. C třída

Libež – Chocerady B 3:0 (2:0), L. Bucala, Mišovic, D. Kněžík. 

Trhový Štěpánov B – Chotýšany B 3:0 (1:0).

Postupice B – Radošovice 6:1 (3:0), Kocourek 2, Tůma, Janů, Vesecký, Zoubek - Holejšovský.

Popovice B – Velíš 1:3 (0:1).

Louňovice B – Kladruby 3:6.

IV. D třída

Miřetice B – Hulice 6:1 (2:1), Dubec 2, L. Kamarýt 2, P. Hájek, Moudrý.

Pravonín B – Křivsoudov B 3:2 (2:1), branky Pravonína: Martin Sibal, Kopecký, Michal Sibal.

Libouň – Zdislavice B 3:4 (2:3), Houda 2, J. Vejsada - Horálek 2, Čihák, P. Naňák.

Nesperská Lhota – Čechtice B 2:1 (1:0), Herwig, Bár - Vejsada.

Vracovice – Kamberk 0:3 (0:2), Vosátka 2, Kosák.