SEDLEC-PRČICE – MILÍN 1:1

Do utkání vstoupily oba týmy aktivně a hrál se líbivý fotbal s maximálním nasazením všech aktérů. První šanci měli domácí, ale po krásné akci netrefil odkrytou branku Kabíček. Velkou příležitost měli i hosté, kteří hrozili zejména výborně hrajícím kapitánem Doubravou, ale ten hlavou trefil pouze břevno, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas se hrál ve stejném duchu jako první. Do vedení šli hosté, když se střelou z vápna prosadil osamocený Kříž. Domácí se ale nevzdali a po sérii útoků srovnal po centru z levé strany nádherně pravý obránce Švagr. Až do konce zápasu se hrál útočný fotbal, ve kterém oba týmy chtěly vyhrát, ale gól už nepadl.

Branky: Kříž – Švagr. Poločas: 0:0.

Sedlec-Prčice: Jankovský – Švagr, Pech, Křížek, Pištěk – Müller, Kabíček, Dřevojan, Hocke – Rataj, Bursík. Střídal: Kubát.

ČESKÝ BROD – TEPLÝŠOVICE 1:2

V prvních dvaceti minutách byli domácí na hřišti lepším mužstvem, což dokázali po čtvrthodině přetavit v úvodní gól. Hosté se po inkasovaném gólu vzpamatovali, přesto měli Českobrodští řadu vyložených šancí, které ale Teplýšovičtí i s pořádnou porcí štěstěny ustáli a v samotném závěru poločasu udeřili Horákem.

Ve druhém poločase pomalu docházel domácím dech, čehož hosté dokázali využít v 75. minutě, když po rohu hlavičkoval přesně Šahin. V závěru již Teplýšovičtí těsnou výhru uhájili.

Branky: Horák, Šahin. ŽK: 0:1. Poločas: 1:1.

Teplýšovice: Stařecký – Sysel, Kamenský, Kuchta, Bakos, Šahin, Hruška, Hanka, Škvor, Horák, Stareček. Střídali: Benák, Stěhule, Dvořák.

Další výsledky okresních týmů: Čechtice – Sázava 9:2, Týnec nad Sázavou – Říčany 3:0, Jílové – Votice 2:3.