ŽÁCI U15

BENEŠOV –  ROKYCANY                     3:0
Benešov se konečně prosadili i brankově. V živelném úvodu měla obě mužstva po dvou šancích, hosté nastřelili tyč a břevno, domácí trefili tyč a Janků nedal sólo. Do vedení šli domácí po přihrávce Janků a sóle Šifry, druhý gól přidal Balata z hranice šestnáctky. Po přestávce již domácí kontrolovali hru, vypracovali si šance a přidali třetí gól Melicharem po stříleném centru Kulhavého.

Branky: Šifra, Balata, Melichar. Poločas: 2:0. SK Benešov: Šach – Hýbek, Konopiský, Hašek, Kulhavý – Květ, Balata, Křemen, Melichar – Šifra, Janků. Střídali: Kopecký, Kohoutek, Maršoun, Král, Černík, Kobler, Pešta.

JIN. HRADEC – VLAŠIM                       0:1
Počáteční převaha hostů nic nepřinesla, poté domácí hru vyrovnali, ale skórem nepohnula hradecká střela z trestného kopu do břevna, na druhé straně přestřelil branku z osmi metrů Pavouček. Ve druhé půli pokračovala vyrovnaná hra s několika standardními situacemi. V závěru si hosté vypracovali několik šancí, ale Brabenec v tísni a M. Přitasil po sóle trefili brankáře. Rozhodnutí přišlo v 61. minutě, když se po přihrávce Brabence trefil z 20 metrů prudce pod břevno Zamrzla.

Branka: 61. Zamrzla. Poločas: 0:0. Vlašim: Kabát – V. Vlk, M. Přitasil, Janák, Filip – J. Vlk, Zamrzla, Srb, Veselka – Pavouček, Brabenec. Střídal: Toupal.

ŽÁCI U14

BENEŠOV –  ROKYCANY                      5:2
Zápas proti hůře postaveným v tabulce Rokycanům se moc domácím nepovedl, přesto zvítězili, hlavně díky střelecké potenci Michala Rataje, autora čtyř gólů. Kanonýr Benešova tak již zaokrouhlil svoji bilanci ligových branek v sezoně na 40.

V prvním poločase nebyla domácí hra až na výjimky kvalitní, přesto Benešov vedl 4:0, když proměnil skoro všechny příležitosti. Nejprve Rataj využil nákopu Rozsypala a sólo zakončil přesně. Druhý gól přinesla kombinace Rozsypal - Janovský - Balog, když se posledně jmenovaný trefil z šestnáctky pod břevno. Třetí a čtvrtý zásah měla na svědomí dvojice Rozsypal a Rataj. První vyprodukoval dvě pěkné kolmice, kanonýr uklidil míče do sítě a už do poločasu měl na svém kontě hattrick. Hosty chytala benešovská obrana do ofsajdové pasti, jen jednou past nesklapla, ale Houzar mužstvo podržel. V závěru polpočasu ještě neproměnil sólo Balog.

Po přestávce začali domácí více kombinovat, ale paradoxně se zlepšili i hosté, kteří nasadili do útoku dlouhého Krátkého, který dělal benešovské obraně problémy. Nejprve ale neproměnil sólo Rataj, aby stejnou nabídkou na druhé straně nepohrdl Krátký - 4:1. O chvíli později Rataj zamířil ze sóla opět vedle, aby se do třetice po pěkné kolmici Slunečka trefil o břevno do sítě. Jenže hosté, kteří domácí přehrávali i v osobních soubojích, vzápětí opět Krátkým po sóle snížili na 5:2. Závěr se již dohrál bez větších příležitostí.

Branky: 5., 19., 22. a 55. Rataj, 13. Balog – 39. a 57. Krátký. Rozhodčí: Šedivka. Poločas: 4:0. Benešov: Houzar (36. Šimáček) – Tomíček (36. Krámek), Dvořák, Slunečko, Srb – Holada (36. Pešta), Janovský, Rozsypal, Vondrák (36. Pohorský) – Rataj, Balog (51. Říha).

JIN. HRADEC – VLAŠIM                      1:2
Vlašimští šli lépe a do vedení je dostal Svoboda po rohu. Poté převzali otěže domácí a do poločasu vyrovnali. Po přestávce se hrálo většinou ve středu hřiště. O první výhře Vlašimi v soutěži nakonec rozhodl ve 44. minutě Filip, když ze středového kruhu nakopl míč na soupeřovu branku, kde ho obránce tečoval a brankář už nestačil zareagovat.

Branky Vlašimi: 18. Svoboda. 44. Filip. Poločas: 1:1. Vlašim: Kabát (36. Šonský) – Mišoň, Toupal,  Brýl, Vesecký – Kříž (50. Vavro), Struska, Linhart,  Novotný (36. Filip) – Svoboda (42. Vlk), Zamrzla (54. Šmejkal).