ŽÁCI U15

ROKYCANY – BENEŠOV  3:1

Černá série Benešova se v Rokycanech protáhla na pátý zápas bez bodu.  Hosté hráli v prvním poločase zakřiknutě, čehož domácí využili. První šanci ještě Houzar vyrazil, ale do přestávky dvakrát kapituloval po centru ze strany a po standardní situaci neobsazenými hráči. Hostujícím nebezpečím byla jen střela Kulhavého vedle.

Po přestávce se obraz hry změnil, benešovští hráči začali více bojovat a dostávali se do zakončení. Šifra nejprve trefil břevno, aby hosté ve 44. minutě po pěkné akci snížili, když Šifra vysunul do strany Peštu, jehož centr poslal z voleje do sítě Melichar. Následně Šifra trefil podruhé břevno a Vondrák po kolmici Melichara zamířil vedle. Domácí, kteří podnikali brejky nastřelili tyč, sólo zlikvidoval Šimáček, aby se jim v 60. minutě uzavřeli po sóle a dorážce na 3:1.

Branka Benešova: 44. Melichar. Poločas: 2:0. Benešov: Houzar (51. Šimáček) – Tomíček (36. Srb), Slunečko, Dvořák, Čáp – Pešta, Kulhavý, Melichar, Vondrák (61. Říha) – Balog, Šifra.

PÍSEK – VLAŠIM   5:1
Vlašim v prvním poločase nepodal a dobrý výkon, za Pískem zaostávala a ten mezi 8. až 20. minutou potrestal domácí čtyřmi góly, z toho dva z pokutových kopů. Ke konci poločasu alespoň snížil hlavou Toupal po rohovém kopu.
Ve druhém poločase domácí zlepšili pohyb. Přesto si hosté vedení v klidu hlídali a v 55. minutě přidali pátý gól.

Branka Vlašimi: 30. Toupal. Poločas: 4:1. Vlašim: Kabát (60. Šonský)  –  Mišoň (50. Šmejkal), Janovský, Brýl, Toupal – Novotný, Jeništa (43. Rut),  Filip, Vlk (36. Vesecký) – Zamrzla, Linhart.

ŽÁCI U14

ROKYCANY – BENEŠOV   4:0
V prvním vyrovnaném poločase měli oba týmy po jedné velké šanci, ale Vondrák po krásné individuální akci přes tři hráče trefil boční síť a domácí hráč také nemířil přesně.
Ve druhém poločase ale přišel hostující pětiminutový kolaps, kde inkasoval Benešov tři branky a v závěru domácí přidali ještě čtvrtý zářez.

Poločas: 0:0. Benešov: Budil (36. Plocek) – Kratochvíl, Bareš (50. Dostál), Zahradníček, Hampl –   Kořínek, Blažejovský, Vilímek, Srb (60. Charvát) –  Vondrák (36. Plášil), Baariev.

PÍSEK – VLAŠIM   1:0
Ani v Písku nepřerušili Vlašimští neúspěšnou sérii. První poločas hráli hosté vcelku slušný fotbal a měli mírnou převahu, Motyčka nastřelil tyč a dvě další šance zůstaly nevyužité. Dvě minuty po přestávce  ale Vlašimští propadli ve středu pole a domácí šli se štěstím do vedení. O chvíli později zakončil Dušek sólo do brankáře. A když Hanousek těsně před koncem nedokázal proměnit nepřímý trestný kop z osmi metrů, odešli hosté ze hřiště opět se svěšenými hlavami.

Poločas: 0:0. Vlašim: Mareš – Motyčka, Jelínek, Němec, Martiňák – Hanousek, Kocour, Větrovský, J. Zvára – Postřihač, Dušek. Střídali: Macháček, Štecher.