ŽÁCI U15

BOHEMIANS 1905 – BENEŠOV  3:0
Benešovští kluci odehráli vyrovnanou partii s Bohemians 1905, ale totálně shořeli v koncovce. Během zápasu si vypracovali čtrnáct vyložených šancí, ale gól by asi nedali ani do půlnoci. Gólman Klokanů byl vynikající a když už míč nechytil, tak balón zamířil mimo branku, většinou po sólech hostujících hráčů nebo dvakrát míč vykopávali obránci Klokanů z prázdné branky.
Na druhou stranu byli domácí v úvodu jasně lepší a také měli několik vyložených šancí, hlavně v době, kdy Benešov za stavu 0:1, hru otevřel a tři střely zacinkaly na konstrukci branky Šimáčka a jednou netrefil hráč prázdnou branku z malého vápna. Na rozdíl od hostů se jim ale podařilo vsítit tři góly (16., 60. a 61. minutě).

Poločas: 1:0. Benešov: Šimáček (60. Houzar) – Srb (68. Tomíček), Slunečko, Dvořák, Čáp – Vondrák (53. Pohorský), Rozsypal, Melichar (64. Holada), Kulhavý – Šifra – Balog (64. Pešta).

1. FK PŘÍBRAM – VLAŠIM  3:0
Příbram byla od první minuty aktivnější, tlačila se před branku Vlašimi, ale gólman Kabát dlouho držel akcie hostů výbornými zákroky. Přesto se podařilo Příbrami v 25. minutě skórovat.
Po přestávce se Vlašimští zlepšili, dostávali se ke střelám  a Novotný se Zamrzlou byli blízko vyrovnání. Naopak Příbramští byli ještě dvakrát do konce zápasu úspěšnější a zaslouženě vyhráli.

Poločas: 1:0. Vlašim: Kabát  –  Mišoň (57. Sedláček), Janovský, Brýl, Toupal – Kříž (57. Vavro), Novotný, Linhart, Vesecký (49. Šmejkal) – Budil, Zamrzla.

ŽÁCI U14

BOHEMIANS 1905 – BENEŠOV   3:1
Favorizovaných Klokanů se hosté nezalekli a podali bojovný, kolektivní výkon, přestože nakonec prohráli. Výsledek byl až do konce na vážkách. Domácí po poločasovém vedení, přidali po přestávce druhý gól, na který ale reagoval Blažejovský po přihrávce Vondráka. Definitivu pro Klokany znamenal gól v poslední minutě z penalty.

Branka Benešova: 48. Blažejovský. Poločas: 1:0. Benešov: Budil (36. Plocek) – Horák (36. Charvát), Zahradníček, Bareš, Kratochvíl – Hampl (36. Vondrák), Kořínek, Vilímek, Blažejovský, Boťa (36. Srb) – Baariev. 

1. FK PŘÍBRAM – VLAŠIM  5:1
Na hřišti jednoho z favoritů soutěže z Příbrami začali vlašimští hráči tragicky, když mezi 7. – 13. minutou inkasovali čtyři branky a a byli zralí na ručník!
O přestávce byla v hostující kabině „bouřka", která pomohla hráčům se probudit, protože obraz hry se úplně změnil. Hosté se ve druhém poločase začali lépe pohybovat, jenže zakončení až na jeden případ, bylo žalostné (břevno, dvě tyče a dvě vyložené šance chytil brankář). Domácí se moc do koncovky nedostávali, přesto se jim podařilo ještě gól vstřelit.
„I přes vysokou porážku musím kluky pochválit za výkon ve druhé půli," dodal k utkání trenér Vlašimi Petr Postřihač.  

Branka Vlašimi: Hanousek. Poločas: 4:0. Vlašim: Matoušek – Motyčka, Němec, Rut, Rážek  – Hanousek, Větrovský, Kocour, Holenda – Postřihač, Dušek. Střídali:  J.  Zvára, Štecher, Jelínek, Macháček.