Okresní přebor

Neveklov - Popovice 1:1 (1:1).

Mezno - Vrchotovy Janovice 4:1 (1:0), Helma 2, Macko, Šimák - Hampl.

Jírovice - Olbramovice 3:0 (2:0).

Teplýšovice B - Miřetice 2:1 (1:1), Mládek, Starost (PK) - J. Kamarýt.

Sokol Přestavlky - Jankov 3:4 (1:1), Kačírek 2, P. Mrázek (z PK) - Horčička 3, vlastní.

Dolní Kralovice - Trhový Štěpánov 0:0.

Divišov - Chocerady 1:0 (0:0), Zd. Pekárek.

1. Miřetice⋌ 18 13 2  3 63:22 41
2. Jankov⋌ 18 13 0  5 41:24 39
3. Jírovice⋌ 18 12 2  4 37:18 38
4. Sokol Přestavlky⋌ 18 10 1  7 39:33 31
5. Divišov⋌ 18  9 3  6 50:28 30
6. Popovice⋌ 18  8 4  6 30:33 28
7. Mezno⋌ 18  8 3  7 37:34 27
8. Vrch. Janovice ⋌ 18  8 2  8 39:40 26
9. Dolní Kralovice⋌ 18  6 6  6 20:25 24
10. Neveklov⋌ 18  6 3  9 36:44 21
11. Chocerady⋌ 18  5 3 10 26:44 18
12. Olbramovice⋌ 18  3 3 12 24:45 12
13. Trhový Štěpánov⋌ 18  3 3 12 19:43 12
14. Teplýšovice B⋌ 18  2 5 11 27:55 11

III. A třída

Úročnice - Myslič 2:2 (2:1), branky Úročnice: Vlach, Novotný.

Václavice - Soběhrdy 0:4.

Křečovice - Votice B 2:2.

Ostředek - Krhanice 0:4 (0:2), Ruš, P. Štěpán, Hroník, Unger.

Nespeky B - Sedlec-Prčice B 0:1 (0:1), Lukáš.

1. Soběhrdy ⋌ 18 13 4  1 58:26 43
2. Pyšely⋌ 18 10 4  4 37:26 34
3. Krhanice⋌ 18  9 4  5 48:37 31
4. Bystřice⋌ 19  9 4  6 37:36 31
5. Křečovice⋌ 18  9 3  6 35:38 30
6. Václavice⋌ 19  8 5  6 56:46 29
7. Týnec B⋌ 18  8 4  6 51:34 28
8. Votice B⋌ 18  6 5  7 44:41 23
9. Ostředek⋌ 18  6 3  9 42:38 21
10. Myslič⋌ 18  6 3  9 40:50 21
11. Nespeky B⋌ 18  6 2 10 35:50 20
12. Netvořice⋌ 18  5 4  9 32:44 19
13. Úročnice⋌ 18  3 5 10 18:49 14
14. Sedlec-Prčice B⋌ 18  3 2 13 28:46 11

III. A třída

Blaník Načeradec - Ratměřice 1:1 (1:0), branka Načeradce: Z. Bednář.

SK Načeradec - Pravonín 1:0 (1:0), Čáp.

Velíš - Bílkovice 5:0 (4:0).

Louňovice - Postupice 2:5 (0:2), branky Postupic: Chudlářský 3, J. Mareš, Žížala.

Nesperská Lhota - Kondrac B 2:7 (1:4), T. Jeništa 2 - Brůna 2, Sysel 2, T. Mleziva, Záklasník, Vacek.

Křivsoudov - Tichonice 4:0 (4:0), Jakl 2, J. Vopěnka, Lebeda. 


1. Pravonín⋌ 18 15 1  2 59:12 46
2. SK Načeradec⋌ 18 12 4  2 51:21 40
3. Postupice⋌ 18 12 3  3 61:29 39
4. Kondrac B⋌ 18  8 6  4 40:29 30
5. Křivsoudov⋌ 18  9 2  7 66:38 29
6. Tichonice⋌ 18  7 7  4 33:31 28
7. Bílkovice⋌ 18  7 3  8 39:42 24
8. Čechtice ⋌ 18  6 5  7 42:51 23
9. Struhařov ⋌ 18  5 6  7 25:40 21
10. Ratměřice⋌ 18  6 2 10 27:42 20
11. Nesperská Lhota⋌ 18  5 1 12 28:67 16
12. Louňovice⋌ 18  3 6  9 29:41 15
13. Velíš⋌ 18  2 4 12 25:55 10
14. Blaník Načeradec⋌ 18  1 6 11 27:54  9