FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 21 – 5 – 7 – 9, skóre 21:28.
Branky: 21, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 4 – Hronek, Janda, 3 – Průcha, Nový, Jícha, 1 – Kučera, Breda, Tarczal, Frizoni.
ŽK: 6 – Nový, 4 – Matějka, Vebr, 3 – Tarcal, Hronek, Janda, Vondra, Průcha, Pimpara, 2 – Toml, Breda, Hell, Kučera, Hašek, 1 – Reiter, Štochl, Brejcha, Nguyen, Kulhánek, Dressler.
ČK: Kučera,Toml, Nový, Budínský.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 24 – 6 – 4 – 3 – 11, skóre 30:43.
Branky: 30, průměr na zápas 1,25 gólu.
Kanonýři: 6 – Žák, Čapek, 5 – Laštovka, 2 – Kučaba, Štancl, Rejhon, Zákostelský, 1 – Krmenčík, Turek, Večera, Vopat.
ŽK: 8 – Laštovka, 7 – Žák, 5 – Vrňák, Skopec, Štancl, 4 – Čapek, 3 – Zákostelský, Braný, 2 – Večera, Kučaba, 1 – Micka, Rejhon, Tetour, Štěpánek, Preisler, Turek, Svoboda.
ČK: Štancl, Žák.

Krajský přebor

Statistiky hráčů SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 21 – 10 – 1 – 7 – 3, skóre 35:29.
Branky: 35, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 7 – Trpišovský, 5 – Havlíček, 4 – Svoboda, Páv, Jíša, 3 – Keltner, 1 – Bredler, Vacek, Křivohlavý, Verner, Faouzi, Peroutka, Jírů.
ŽK: 6 – Bredler, 4 – Vosáhlo, 2 – Páv, Pohorský, Jírů, 1 – Křivohlavý, Tlamicha, Peroutka, Trpišovský.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice a Sokola Nespeky.

Kanonýři: 9 – Štork (Votice), 6 – Slunečko (Votice), 5 – Burian (Nespeky), 4 – M. Budil, Voráček (oba Votice), Kupša (Nespeky), 3 – L. Rublič, Krejza, Vojkůvka, Abdallah, L. Maršoun (všichni Nespeky), Kramný (Votice), 2 – Viskup, Čupr, Kamarýt (všichni Votice), Šorfa (Nespeky), 1 – Říha, V. Budil, Homolka (všichni Votice), Štáf, Jasz, Kopecký (všichni Nespeky).
ČK: Kupša (Nespeky).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Zdislavice, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Jawy Divišov, Jiskry Struhařov a FK Fercom Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 15 – Davídek (Sedlec-Prčice), 13 – Zd. Pekárek (Divišov), 10 – Pavlíček (Kondrac), Vondrák, Campodonico (oba Divišov), D. Podhorský (Teplýšovice), Horký (Týnec), 9 – Breburda (Teplýšovice), Horčička (Jankov), 7 – Stejskal (Týnec), 6 – Vávra, Marek Hanuš (oba Divišov), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Pavelka (Kondrac), Skála (Týnec), 5 – M. Podhorský, Král (oba Teplýšovice), Jantač (Miřetice), 4 – Lapáček, Pecháček, Šanda (všichni Zdislavice), Kocábek (Struhařov), Skála (Jankov), 3 – Žirovnický (Kondrac), Kobliha, Růzha, T. Pištěk (všichni Sedlec-Prčice), Nerad (Teplýšovice), Filip, Hoch, Zajíc (všichni Miřetice), D. Kopta, Radačovský (oba Týnec), Zd. Janovský (Divišov), Folprecht, Hocek, Shapoval, Zmek (všichni Struhařov), Říha (Jankov).
ČK: P. Bouček, D. Jankovský (oba Zdislavice), Horčička (Jankov), Pohorský, Pavelka (oba Kondrac).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 16 – Čichovský (Neveklov), Laurich (Maršovice), 13 – J. Jakl (Křivsoudov), 12 – Němec (Vrchotovy Janovice), 11 – P. Hoch (Pravonín), Šetek (Postupice), P. Šmejkal (Neveklov), 10 – Kůdela (Chocerady), J. Bartík (Soběhrdy), Vlasák (Pravonín), 9 – Žížala, D. Zavadil (oba Maršovice), P. Mrázek (Přestavlky), 8 – D. Stibůrek (Neveklov), 7 – Bureš, Novotný (oba Vrchotovy Janovice), Chudlařský (Postupice), Vrkoslav (Neveklov), A. Korecký (Chotýšany), 6 – Zubec (Dolní Kralovice), Slovák (Postupice), Pešta, Filip (oba Chocerady), Prikner (Soběhrdy), Hampl (Vrchotovy Janovice), M. Babický (Pravonín), Zeman (Křivsoudov), 5 – L. Ptáček, Sedláček (oba Křivsoudov), M. Pohůnek (Přestavlky), R. Hašek (Maršovice), J. Zvára (SK Načeradec), Šiška (Neveklov), 4 – Jonszta, Černý (oba Soběhrdy), Hlaváč (Neveklov), M. Heřmánek, Kašpar (oba Popovice).