FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 25 – 11 – 4 – 11, skóre 30:40.
Branky: 30, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 4 – Hronek, Matějka, 3 – Jakubov, Štochl, Simerský, Barák, 2 – Kučera, Breda, 1 – Nový, Putz, Grajciar, Janda, Vopat, Průcha.
ŽK: 5 – Janda, Barák, 4 – Putz, Matějka, Kučera, 3 – Starý, Nový, Simerský, 2 – Hronek, Průcha, Petrů, Radoš, Breda, Gebert, Vebr, 1 – Jakubov, Grajciar, Hejný,Veselý, Jícha, Brejcha, Štochl.
ČK: Průcha, Fendrich, Nový, Breda, Matějka.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 27 – 9 – 3 – 4 – 11, skóre 32:39.
Branky: 32, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 7 – Čapek, 6 – Žák, 4 – J. Zákostelský, 3 – Svoboda, Manzia, 2 – Preisler, 1 – Jíša, Hlinka, Večera, Vrňák, Turek, Vorel, Dergachev.
ŽK: 8 – Žák, 7 – Svoboda, Čapek, 6 – Jíša, J. Zákostelský, 5 – Turek, Večera, 3 – Hrubý, 2 – Vrňák, Vorel, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Manzia, Preisler, Braný, Matěj Hanousek, Marek Hanousek.
ČK: 2 – Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 13 – Štork (Votice), 12 – Keltner (Benešov B), 11 – Trpišovský (Poříčí), 8 – R. Říha, O. Páv, Havlíček (všichni Poříčí), Viskup (Votice), 7 – Balata (Benešov B), Popelka (Nespeky), 5 – Jonszta, Němeček (oba Votice), Dixa (Nespeky), Voráček (Benešov B), 4 – Homolka (Votice), 3 – Obermajer, Kupša (oba Nespeky), Kolář, Čupr (oba Votice).
ČK: Verner, Zoubek (oba Benešov B), Urban (Nespeky), Štork, Šlejmar (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 19 – Davídek (Sedlec-Prčice), 11 – Zd. Pekárek (Divišov), Marcel Nousek (Sedlec-Prčice), 10 – Potůček (Kondrac), Horký (Týnec), 7 – Hejný (Zdislavice), Pavelka (Kondrac), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Vondrák, Zd. Janovský (oba Divišov), 6 – Vobecký, Müller (oba Zdislavice), Pavlíček (Kondrac), Král (Teplýšovice), D. Kopta (Týnec), 5 – Stejskal (Týnec), J. Přitasil, Turek (oba Miřetice), Mládek (Teplýšovice), Marek Hanuš (Divišov), 4 – Šanda (Zdislavice), Jelen (Sedlec-Prčice), Campodonico (Divišov)).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice), T. Bouček (Zdislavice), Martin Hanuš (Divišov), Sedláček (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 27 – Žížala (Maršovice), 21 – D. Zavadil (Maršovice), 15 – Horčička (Jankov), 12 – Říha (Jankov), Němec (Vrchotovy Janovice), 9 – D. Sysel (Struhařov), Jakl (Křivsoudov), 8 – Šmejkal, Jaroslav Hlaváč (oba Neveklov), Sochůrek, Novotný, Bureš (všichni Vrchotovy Janovice), P. Hoch (Pravonín), 7 – T. Babický (Pravonín), R. Hašek, Laurich (oba Maršovice), Vondrák (Křivsoudov), Vošický (Dolní Kralovice), 6 – Matuška (Popovice), Jeništa (SK Načeradec), Pavlíček (Chocerady), D. Stibůrek (Jírovice), Uhliar (Jankov), 5 – Kocábek, J. Veselý, (oba Struhařov), Hanousek (Dolní Kralovice), Hameta (Neveklov), Kopecký (Popovice), L. Ptáček (Křivsoudov), Bartoš (Maršovice), D. Helma (Mezno), J. Vobořil (Načeradec), 4 – Vitouš, Znamenáček (oba Neveklov), Zmek (Struhařov), M. Babický (Pravonín), Heráň (Mezno), Šmejkal, T. Pešta, Kůdela (oba Chocerady), J. Vopěnka (Křivsoudov), Šach (Maršovice), L. Vlasák (Pravonín), Kašpar (Popovice), Kondáš (Přestavlky).