FNL

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 10 – 5 – 2 – 3, skóre 13:15.
Branky: 13, průměr na zápas 1,3 gólu.
Kanonýři: 3 – Jakubov, 2 – Štochl, 1 – Simerský, Kučera, Nový, Matějka, Putz, Grajciar, Janda, Barák.
ŽK: 3 – Putz, Janda, 2 – Kučera, Hronek, Průcha, 1 – Matějka, Breda, Nový, Starý, Jakubov, Barák, Simerský, Petrů.
ČK: Průcha, Fendrich.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 11 – 2 – 1 – 2 – 6, skóre 10:16.
Branky: 10, průměr na zápas 0,95 gólu.
Kanonýři: 4 – Žák, 3 – Čapek, 1 – J. Zákostelský, Jíša, Svoboda .
ŽK: 4 – Turek, Žák, 3 – Svoboda, J. Zákostelský, Jíša, 2 – Čapek, Hrubý, Vrňák, 1 – Capouch, Mareš, Jeřábek, Manzia.
ČK: Čapek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Votice, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, SK Benešov B a Sokol Nespeky.

Kanonýři: 8 – Keltner (Benešov B), 5 – R. Říha, Havlíček (oba Poříčí), Štork (Votice), 4 – O. Páv, Trpišovský (oba Poříčí), Viskup (Votice), Jonszta (Votice), 3 – Popelka (Nespeky), Homolka (Votice), 2 – Voráček, Kubálek, Balata, Skopec, Horváth (vš. Benešov B), Kolář, Němeček, M. Budil (oba Votice), Obermaier (Nespeky), Křivohlavý (Poříčí).
ČK: Verner (Benešov B), Urban (Nespeky).

I. B třída

Statistiky hráčů – Sokol Kondrac, Sokol Teplýšovice, Jawa Divišov, Sokol Zdislavice, Sokol Sedlec-Prčice, Sokol Miřetice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 5 – Marcel Nousek, Davídek (oba Sedlec-Prčice), Potůček (Kondrac), Hejný (Zdislavice), 4 – Šanda (Zdislavice), Pavelka, Pavlíček (oba Kondrac), Müller (Zdislavice), 3 – Vávra, Zd. Pekárek, Campodonico (všichni Divišov), Jelen, Kotva (oba Sedlec-Prčice), Král (Teplýšovice), J. Přitasil (Miřetice), Hašek (Týnec), 2 – Pavelka (Kondrac), Mládek (Teplýšovice), Janovský (Divišov), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Vobecký (Zdislavice), Javorský (Miřetice), Horký (Týnec).
ČK: Jaroslav Dvořáček (Týnec), Macko (Miřetice).

Okresní přebor

Statistiky 14 týmů.

Kanonýři: 13 – D. Zavadil (Maršovice), 12 – Žížala (Maršovice), 9 – Horčička (Jankov), 7 – Sochůrek, Novotný (oba Vrchotovy Janovice), 6 – Říha (Jankov), Jakl (Křivsoudov), 5 – Kocábek (Struhařov), Matuška (Popovice), 4 – T. Babický (Pravonín), Kopecký (Popovice), Vondrák (Křivsoudov), Hanousek (Dolní Kralovice), 3 – Hameta, Jaroslav Hlaváč, Šmejkal (vš. Neveklov), Pokorný (Jírovice), J. Veselý (Struhařov), Šach, R. Hašek (oba Maršovice), P. Hoch, M. Babický (oba Pravonín), Novotný (Vrchotovy Janovice), Heráň (Mezno), 2 – D. Stibůrek (Jírovice), Pichl, Bureš, Suchan, Zeman (vš. Vrchotovy Janovice), Uhliar, Skála, T. Balík (vš. Jankov), Zmek, J. Hroch, Kůstka, L. Sysel (vš. Struhařov), Brambora, Kačírek, J. Mikulanda (vš. Přestavlky), Žůrek, Postřihač ml. (oba SK Načeradec), Mazour (Mezno), Kůdela, T. Pešta, Pavlíček (vš. Chocerady), Šiška, Vitouš (oba Neveklov), Sedláček (Křivsoudov), Bartoš (Maršovice), Vrkoslav (Dolní Kralovice).