Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 27 – 10 – 3 – 14, skóre 27:41.
Branky: 27, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 5 – Jícha, 3 – Jeřábek, Putz, Sus, Matějka, 2 – Petrů, Faouzi, 1 – Krmenčík, Ujec, Starý, Simerský, Vebr, Hronek.
ŽK: 10 - Starý, 5 – Vebr, Petrů, 4 – Jeřábek, Sus, Janda, Jícha, Putz, 3 – Ujec, Hauer, Hronek, 2 – Simerský, Krmenčík, 1 – Křeček, Kocourek, Švenger, Kryštůfek, Radoš, Faouzi, Průcha.
ČK: Hronek, Kryštůfek, Vebr.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 27 – 20 – 6 – 1, skóre 50:18.
Branky: 50, průměr na zápas 1,85 gólu.
Kanonýři: 11 – Kučaba, 10 – Žák, 5 – Krejza, 4 – Němec, Zoubek, Jíša, 2 – Prikner, Peroutka, Borkovec, 1 – Vrňák, Večera, Veinlich, Rybařík, J. Zákostelský.
ŽK: 6 – Zoubek, 5 – Krejza, Žák, 4 – Večera, Jíša, Kučaba, 3 – Borkovec, Komárek, Bredler, 2 – Veinlich, Němec, Hrubý, Rybařík, Prikner, 1 – Zákostelský, Hronek, Vrňák.
ČK: Jíša, Večera, Zoubek.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B, FK Týnec nad Sázavou, SK Votice a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

Kanonýři: 14 – Štork (Votice), 12 – Trpišovský (Poříčí), 11 – Havlíček (Poříčí), 10 – Stejskal (Týnec), O. Páv (Poříčí), 9 – Němeček (Votice), 7 – Čupr (Votice), 6 – Šimáček (Poříčí), Keltner (Benešov B), Kolář (oba Votice), Popelka (Týnec), 4 – Urban, Voráček, Rybařík (všichni Benešov B), Skála (Týnec), Peroutka (Týnec / Benešov B), Šindelář (Poříčí), 3 – Janovský (Benešov B), R. Říha, Pohorský, Křivohlavý (všichni Poříčí), J. Říha, Viskup (oba Votice), 2 – Radačovský, Kolář, D. Kopta (všichni Týnec), Filip, F. Jendele, Borkovec, Marek Chrpa, Komárek, D. Braný (všichni Benešov B), Šlejmar, Jonszta (oba Votice), M. Stibůrek, Vlček (oba Poříčí).
ČK: Popelka, Kavoň (oba Týnec), Homolka, Jonszta, Kolář (všichni Votice), Havlíček (Poříčí).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, Sokola Sedlec–Prčice a Sokola Miřetice.

Kanonýři: 18 – Král (Teplýšovice), 16 – Davídek (Sedlec-Prčice), 14 – Pavlíček (Kondrac), Dixa (Nespeky), 12 – Kubálek (Zdislavice), 9 – Burian (Nespeky), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), 8 – Vobecký (Zdislavice), 7 – Nousek (Sedlec-Prčice), D. Podhorský (Teplýšovice), Kupša (Nespeky), 6 – Petr Chomát, Mládek (oba Teplýšovice), Fialka (Miřetice), Polidar (Sedlec-Prčice), 5 – Zajíc, Vondrák (oba Miřetice), Pecháček (Zdislavice), 4 – L. Petrů, Pavelka (oba Kondrac), Beránek, Kupsa (oba Zdislavice), K. Nachtman, K. Kulhavý (oba Nespeky), Doležal (Miřetice), Nerad, Beneš (oba Teplýšovice), P. Bouška (Sedlec-Prčice), 3 – F. Jendele, D. Jendele, L. Nachtman, Pavlík (všichni Nespeky), Přitasil, J. Kamarýt (oba Miřetice), P. Bouček, Lapáček (oba Zdislavice), Ottl (Teplýšovice), Hájek (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů.

Branky: 593, průměr na zápas 3,8 gólu.
Kanonýři: 29 – Žížala (Maršovice), 25 – Zd. Pekárek (Divišov), 22 – Horčička (Jankov), 17 – Jeništa (SK Načeradec), 13 – D. Sysel (Struhařov), 11 – Potůček (Vrchotovy Janovice), R. Hašek (Maršovice), 10 – Korecký (Chotýšany), Zavadil (Maršovice), Voženílek (SK Načeradec), 9 – Hameta, Čichovský (oba Neveklov), Jíša (Divišov), 8 – T. Babický, M. Babický (oba Pravonín), Šimák (Mezno), Skála (Jankov), 7 – Vitouš, Znamenáček (oba Neveklov), Vondrák (Divišov), Mastný (Přestavlky), 6 – P. Mrázek (Přestavlky), Rudolf Šaman (Dolní Kralovice), Němec (Vrchotovy Janovice), Helma (Mezno), Campodonico, Marek Hanuš (oba Divišov), Pazdera (Jírovice), L. Vlasák (Pravonín), 5 – Fišer, Hlaváč (oba Maršovice), Vitouš (Neveklov), Zavadil (Pravonín), D. Vlasák (Pravonín), Sochůrek, Střihavka, Rouš (všichni Vrchotovy Janovice), O. Hroch (Struhařov), Vávra (Divišov), 4 – Sahula, Kulda, Mizera (všichni Jírovice), Blokeš, Pohůnek (oba Přestavlky), Ondrák, Studnička (oba Pravonín), Urban, Čáp (oba SK Načeradec), Balík (Jankov), Kašpar, Žížala (oba Popovice), Folprecht, Zmek, L. Sysel (všichni Struhařov), Vrkoslav, Boček (oba Dolní Kralovice), Lehán (Divišov), 3 – Veselý (Jankov), L. Svoboda, Macháček (oba Divišov), Straka, Holejšovský (oba Chotýšany), Kremina, Z. Pessr, O. Veselý, J. Veselý (všichni Struhařov), Vobořil (Načeradec), Zubec, Pitelka (oba Dolní Kralovice), Říha, Kubec (oba Mezno), Veselý, Matuška (všichni Popovice), Brambora, Kačírek (oba Přestavlky), D. Stibůrek, Holeš (oba Jírovice), Bureš (Vrchotovy Janovice), Šach (Maršovice), P. Hoch, Lejček (oba Pravonín), Šiška (Neveklov).