Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.
Bilance: 14 – 4 – 2 – 8, skóre 11:20.
Branky: 11, průměr na zápas 0,8 gólu.
Kanonýři: 3 – Jícha, Jeřábek, 2 – J. Petrů, Putz, 1 – Krmenčík.
ŽK: 5 - Starý, 4 – Jeřábek, 3 – Sus, Janda, Putz, Vebr, 2 – Jícha, Krmenčík, Ujec, Petrů, 1 – Křeček, Kocourek, Švenger.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.
Bilance: 13 – 10 – 3 – 0, skóre 21:7.
Branky: 21, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 5 – Krejza, 4 – Němec, 3 – Žák, Zoubek, 1 – Prikner, Vrňák, Jíša, Veinlich, Kučaba.
ŽK: 5 – Krejza, 4 – Zoubek, 2 – Komárek, Bredler, Veinlich, Němec, Kučaba, Jíša, Večera, Hrubý, 1 – Žák.
ČK: Jíša.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Votice a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.
Kanonýři: 8 – Trpišovský (Poříčí), 7 – Havlíček (Poříčí), Stejskal (Týnec), 6 – Němeček (Votice), 5 – Štork (Votice), 4 – O. Páv, Šimáček (oba Poříčí), Urban (Benešov B), 3 – Janovský, Keltner (oba Benešov B), Popelka (Týnec), Kolář (Votice), 2 – Peroutka, Radačovský, Kolář, Skála (všichni Týnec), Filip, Voráček, F. Jendele (všichni Benešov B), Čupr, Šlejmar, Jonszta (všichni Votice), Pohorský, M. Stibůrek (oba Poříčí).
ČK: Popelka, Kavoň (oba Týnec), Homolka (Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, Sokola Sedlec–Prčice a Sokola Miřetice.
Kanonýři: 13 – Davídek (Sedlec-Prčice), 8 – Pavlíček (Kondrac), Dixa (Nespeky), 7 – Kubálek (Zdislavice), Burian (Nespeky), 6 - Petr Chomát, Král (oba Teplýšovice), 5 – Mládek (Teplýšovice), 4 – L. Petrů (Kondrac), Beránek (Zdislavice), Nachtman (Nespeky), Polidar (Sedlec-Prčice), 3 – F. Jendele (Nespeky), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Doležal, Fialka, Vondrák (všichni Miřetice), D. Podhorský (Teplýšovice), Vobecký (Zdislavice), 2 – Panenka, Žovinec (oba Nespeky), Pavelka (Kondrac), P. Bouček (Zdislavice), Nousek (Sedlec-Prčice) .

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů.
Branky: 310, průměr na zápas 4 góly.
Kanonýři: 17 – Zd. Pekárek (Divišov), 15 – Žížala (Maršovice), 13 – Horčička (Jankov), 10 – Potůček (Vrchotovy Janovice), Jeništa (SK Načeradec), 7 - D. Sysel (Struhařov), Zavadil (Maršovice), 6 – Voženílek (SK Načeradec), Korecký (Chotýšany), R. Hašek (Maršovice), 5 – Fišer, Hlaváč (oba Maršovice), Vitouš, Čichovský (oba Neveklov), T. Babický, M. Babický (oba Pravonín), Jíša (Divišov), P. Mrázek (Přestavlky), 4 – Skála (Jankov), Sahula (Jírovice), Zavadil (Pravonín), Šimák (Mezno), 3 – Hameta (Neveklov), Balík (Jankov), Campodonico, L. Svoboda (oba Divišov), Straka, Holejšovský (oba Chotýšany), Kremina (Struhařov), Vobořil (Načeradec), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), L. Vlasák (Pravonín)., Marušák (Dolní Kralovice), Říha (Mezno), Žížala, Veselý (oba Popovice).