Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 11 – 3 – 0 – 7, skóre 9:18.
Branky: 9, průměr na zápas 0,8 gólu.
Kanonýři: 3 – Jícha, Jeřábek, 1 – J. Petrů, Putz, Krmenčík.
ŽK: 4 - Starý, 3 – Sus, Janda, Putz, Jeřábek, 2 – Jícha, Krmenčík, Ujec, 1 – Křeček, Petrů, Vebr, Kocourek.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 10 – 8 – 2 – 0, skóre 18:6.
Branky: 18, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 5 – Krejza, 3 – Žák, Němec, 1 – Zoubek, Prikner, Vrňák, Jíša, Veinlich, Kučaba.
ŽK: 5 – Krejza, 3 – Zoubek, 2 – Komárek, Bredler, Veinlich, Němec, Kučaba, 1 – Jíša, Žák.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Votice a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

Kanonýři: 8 – Trpišovský (Poříčí), 6 - Havlíček (Poříčí), Stejskal (Týnec), 5 – Němeček (Votice), 4 – O. Páv (Poříčí), 3 – Šimáček (Poříčí), Štork (Votice), Janovský (Benešov B), 2 – Popelka, Peroutka (oba Týnec), Filip, Keltner, F. Jendele, Urban (vš. Benešov B).
ČK: Popelka , Kavoň (oba Týnec), Homolka (Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, Sokola Sedlec–Prčice a Sokola Miřetice.

Kanonýři: 8 – Davídek (Sedlec-Prčice), 7 – Pavlíček (Kondrac), 5 – Burian (Nespeky), Kubálek (Zdislavice), 4 – Petr Chomát (Teplýšovice), L. Petrů (Kondrac), Beránek (Zdislavice), 3 – Nachtman, Dixa (oba Nespeky), Mládek (Teplýšovice), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Doležal (Miřetice), 2 – Vondrák, Fialka (oba Miřetice), Panenka, Žovinec (oba Nespeky), Pavelka (Kondrac), Král, D. Podhorský (oba Teplýšovice), Vobecký (Zdislavice), Polidar (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů.

Branky: 219, průměr na zápas 4 góly.
Kanonýři: 13 – Zd. Pekárek (Divišov), 11 – Žížala (Maršovice), 10 – Horčička (Jankov), 8 – Potůček (Vr. Janovice), 7 - D. Sysel (Struhařov), 5 – Zavadil, Fišer (oba Maršovice), Vitouš (Neveklov), 4 – Skála (Jankov), Čichovský (Neveklov), Sahula (Jírovice), R. Hašek (Maršovice), T. Babický (Pravonín), 3 – Hameta (Neveklov), Balík (Jankov), Jíša (Divišov), Korecký, Straka, Holejšovský (vš. Chotýšany), Kremina (Struhařov), Hlaváč (Maršovice), Voženílek, Vobořil (oba Načeradec), Sochůrek (Vr. Janovice), L. Vlasák (Pravonín), 2 – M. Babický, Zavadil, Lejček (vš. Pravonín), Jeništa, Urban (vš. SK Načeradec), Šimák (Mezno), J. Hroch, Zd. Pessr, Koblasa (vš. Struhařov), Šiška, Znamenáček (oba Neveklov), P. Mrázek, Mastný, M. Mrázek (oba Přestavlky), Campodonico, Marek Hanuš, Vávra, L. Svoboda (vš. Divišov).