Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.
Bilance: 10 – 3 – 0 – 7, skóre 8:17.
Branky: 8, průměr na zápas 0,8 gólu.
Kanonýři: 3 – Jícha, 2 – Jeřábek, 1 – J. Petrů, Putz, Krmenčík.
ŽK: 3 – Sus, Janda, Starý, Putz, Jeřábek, 2 – Jícha, Krmenčík, 1 – Křeček, Ujec, Petrů, Vebr, Kocourek.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.
Bilance: 9 – 7 – 2 – 0, skóre 16:5.
Branky: 16, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 5 – Krejza, 3 – Žák, Němec, 1 – Zoubek, Prikner, Vrňák, Jíša, Veinlich.
ŽK: 5 – Krejza, 3 – Zoubek, 2 – Komárek, Bredler, Veinlich, Němec, 1 – Jíša, Kučaba, Žák.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Votice a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.
Kanonýři: 6 – Stejskal (Týnec), Havlíček (Poříčí), 5 – Němeček (Votice), Trpišovský (Poříčí), 4 – O. Páv (Poříčí), 3 – Šimáček (Poříčí), Štork (Votice), 2 – Popelka, Peroutka (oba Týnec), Filip, Keltner, F. Jendele (vš. Benešov B).
ČK: Popelka , Kavoň (oba Týnec).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, Sokola Sedlec–Prčice a Sokola Miřetice.
Kanonýři: 8 – Davídek (Sedlec-Prčice), 6 – Pavlíček (Kondrac), 4 – Petr Chomát (Teplýšovice), L. Petrů (Kondrac), Beránek, Kubálek (oba Zdislavice), 3 – Nachtman, Burian, Dixa (vš. Nespeky), Mládek (Teplýšovice), 2 – T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Doležal, Vondrák, Fialka (vš. Miřetice), Panenka, Žovinec (oba Nespeky), Pavelka (Kondrac), Král, D. Podhorský (oba Teplýšovice).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů.
Branky: 197, průměr na zápas 4 góly.
Kanonýři: 12 – Zd. Pekárek (Divišov), 10 – Horčička (Jankov), Žížala (Maršovice), 8 – Potůček (Vr. Janovice), 7 - D. Sysel (Struhařov), 5 – Zavadil, Fišer (oba Maršovice), Vitouš (Neveklov), 4 – Skála (Jankov), Čichovský (Neveklov), Sahula (Jírovice), 3 – Hameta (Neveklov), Balík (Jankov), Jíša (Divišov), Korecký, Straka, Holejšovský (vš. Chotýšany), Kremina (Struhařov), Hlaváč, R. Hašek (oba Maršovice), Voženílek, Vobořil (oba Načeradec), T. Babický (Pravonín), 2 – Sochůrek (Vr. Janovice), M. Babický, L.Vlasák, Lejček (vš. Pravonín), Jeništa, Urban (vš. SK Načeradec), Šimák (Mezno), J. Hroch, Zd. Pessr (oba Struhařov), Šiška, Znamenáček (oba Neveklov), P. Mrázek, M. Mrázek (oba Přestavlky), Marek Hanuš, Vávra, L. Svoboda (vš. Divišov).