Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 9 – 3 – 0 – 6, skóre 8:16.
Branky: 8, průměr na zápas 0,9 gólu.
Kanonýři: 3 – Jícha, 2 – Jeřábek, 1 – J. Petrů, Putz, Krmenčík.
ŽK: 3 – Sus, Janda, Starý, 2 – Putz, Jícha, Krmenčík, Jeřábek, 1 – Křeček, Ujec, Petrů, Vebr.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 7 – 5 – 2 – 0, skóre 13:5.
Branky: 13, průměr na zápas 1,85 gólu.
Kanonýři: 5 – Krejza, 2 – Žák, Němec, 1 – Zoubek, Prikner, Vrňák, Jíša.
ŽK: 5 – Krejza, 3 – Zoubek, 2 – Komárek, Bredler, 1 – Jíša, Kučaba, Žák, Veinlich, Němec.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Votice a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

Kanonýři: 6 – Stejskal (Týnec), 5 – Němeček (Votice), 4 – O. Páv, Trpišovský (oba Poříčí), 3 – Šimáček, Havlíček (Poříčí), 2 – Filip (Benešov B), Popelka, Peroutka (oba Týnec), Keltner, F. Jendele (oba Benešov B), Štork (Votice), 1 – Podhorský, Černý, P. Balík, Martin Chrpa, Večera, Janovský, Hronek, Marek Chrpa (všichni Benešov B), Radačovský, Kolář, Skála (všichni Týnec), Kondáš, Viskup, Kolář, Čupr (všichni Votice), Vlček, M. Stibůrek, Šindelář, Pohorský, Kubů (všichni Poříčí).
ČK: Popelka (Týnec).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, Sokola Sedlec–Prčice a Sokola Miřetice.

Kanonýři: 6 – Pavlíček (Kondrac), Davídek (Sedlec-Prčice), 4 – Petr Chomát (Teplýšovice), L. Petrů (Kondrac), 3 – Nachtman (Nespeky), Beránek, Kubálek (oba Zdislavice), 2 – T. Pištěk (Sedlec-Prčice), Doležel (Miřetice), Burian, Dixa, Panenka, Žovinec (všichni Nespeky), Pavelka (Kondrac), Král, Mládek (oba Teplýšovice), 1 – M. Kubín, Špička (oba Kondrac), Pavlík, K. Kulhavý, (všichni Nespeky), Beneš, Veselý (oba Teplýšovice), Müller, P. Bouček, Filip (všichni Zdislavice), Vondrák, Seidl, Fialka (všichni Miřetice).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů.

Branky: 143, průměr na zápas 4,1 gólu.
Kanonýři: 8 – Horčička (Jankov), Žížala (Maršovice), 7 – Zd. Pekárek (Divišov), 6 – Potůček (Vrchotovy Janovice), 5 – D. Sysel (Struhařov), Zavadil (Maršovice), 4 – Skála (Jankov), Fišer (Maršovice), 3 – Čichovský, Hameta (oba Neveklov), Jíša (Divišov), Korecký (Chotýšany), 2 – Holejšovský, Straka (oba Chotýšany), Hlaváč (Maršovice), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), M. Babický, Lejček (oba Pravonín), Sahula (Jírovice), Vobořil, Jeništa, Urban, Voženílek (všichni SK Načeradec), Šimák (Mezno), Kremina (Struhařov), Vitouš (Neveklov), 1 – Vrkoslav, Linhart, Procházka, Střihavka, Němec (všichni Vrchotovy Janovice), Zd. Pessr, Zmek, Koblasa, Michálek, J. Hroch, L. Sysel (všichni Struhařov), Balík (Jankov), Hampešt, Procházka, Fillip, R. Hašek, Šach (všichni Maršovice), Vávra, J. Pekárek, Marek Hanuš (všichni Divišov), Pazdera, Holeš, Pokorný, Pěkný (všichni Jírovice), Javorský, T. Babický, L. Vlasák, Zavadil, P. Hoch, Moravec, D. Vlasák (všichni Pravonín), Semerád, Znamenáček, Kozel, Šiška (všichni Neveklov), Filip, Říha, Šícha (všichni Chotýšany), Doskočil, Kulvajt, Macko (všichni Mezno), M. Heřmánek, Filip (oba Popovice), Vrkoslav, Hanousek, T. Jelínek (všichni Dolní Kralovice), M. Mrázek, P. Mrázek (oba Přestavlky), Pokorný, Postřihač, Kříž (všichni SK Načeradec).⋌(sim)