Fotbalová národní liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.

Bilance: 6 – 3 – 0 – 3, skóre 6:6.
Branky: 6, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 3 – Jícha, 1 – J. Petrů, Putz, Jeřábek.
ŽK: 2 – Putz, Jícha, Janda, Sus, 1 – Křeček, Starý, Ujec, Petrů, Jeřábek.

Divize

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 4 – 3 – 1 – 0, skóre 6:2.
Branky: 6, průměr na zápas 1,5 góly.
Kanonýři: 3 – Krejza, 1 – Zoubek, Prikner, Vrňák.
ŽK: 3 – Krejza, 2 – Komárek, Zoubek, 1 – Jíša, Bredler, Žák.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B, FK Fercom Týnec nad Sázavou, SK Votice a SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 16 – 5 – 4 – 7, skóre 32:36.
Branky: 32, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 4 – O. Páv (Poříčí), 2 – Filip (Benešov B), Popelka (Týnec), Keltner (Benešov B), Štork, Němeček (Votice), Trpišovský, Šimáček (oba Poříčí), 1 – F. Jendele, Podhorský, Černý, P. Balík, Martin Chrpa (všichni Benešov B), Peroutka, Radačovský, Kolář, Skála (všichni Týnec), Kondáš, Viskup (oba Votice), Havlíček, Vlček, M. Stibůrek (všichni Poříčí).
ČK: Popelka (Týnec).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, Sokola Sedlec–Prčice a Sokola Miřetice.

Bilance: 12 – 2 – 3 – 7, skóre 12:22.
Branky: 12, průměr na zápas 1 gól.
Kanonýři: 3 – L. Petrů (Kondrac), 2 – Petr Chomát (Teplýšovice), T. Pištěk (Sedlec-Prčice), 1 – Pavlíček, Pavelka (oba Kondrac), Burian, Dixa (oba Nespeky), Davídek (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů.

Bilance: 14 – 8 – 1 – 5 , skóre 35:21.
Branky: 56, průměr na zápas 4 góly.
Kanonýři: 4 – Horčička (Jankov), Zd. Pekárek (Divišov), 3 – Potůček (Vrchotovy Janovice), Žížala, Fišer (oba Maršovice), Čichovský (Neveklov), 2 – Holejšovský, Korecký (oba Chotýšany), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), D. Sysel (Struhařov), Jíša (Divišov), M. Babický (Pravonín), 1 – Vrkoslav, Linhart (oba Vrchotovy Janovice), Kremina, Zd. Pessr, Zmek, Koblasa (všichni Struhařov), Balík, Skála (oba Jankov), Hampešt, Fillip (oba Maršovice), Javorský, T. Babický, L. Vlasák (všichni Pravonín), Semerád, Hameta, Znamenáček (všichni Neveklov), Filip, Říha (oba Chotýšany), Doskočil (Mezno), Vobořil (SK Načeradec), M. Heřmánek (Popovice), Vrkoslav, Hanousek (oba Dolní Kralovice).