II. LIGA

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim.
Bilance: 8 – 2 – 3 – 3, skóre 9:12.
Branky: 9, průměr na zápas 1,1 gólu.
Kanonýři: 3 – Jícha, 2 – Petrů, 1 – Jeřábek,  Matějka, Pokorný, Krob.
ŽK: 3 – Petrů, Macháček, 2 – Jícha, Jeřábek, 1 – Matějka, Sus, Kucalas,  Kraus, Janda, Toma, Krob, Putz.

DIVIZE

Statistiky hráčů SK Benešov.
Bilance: 7 – 3 – 1 – 3, skóre 5:8.
Branky: 5, průměr na zápas 0,7 gólu.
Kanonýři: 1 – Němec, Bohata, Bredler, O. Páv, Večera.
ŽK: 3 – Žák, 2 – Bredler, 1 – O. Páv, O. Štěpán, Komárek, Žák, Zoubek, Večera, Bubeník, Braný.

I. A TŘÍDA

Statistiky hráčů SK Benešov B a FK Fercom Týnec nad Sázavou.
Bilance: 14 – 4 – 4 – 6, skóre 16:28.
Branky: 16, průměr na zápas 1,1 gólu.
Kanonýři: 4 – Jíša (Týnec), 2 – Němeček (Benešov B), Skála (Týnec), 1 – Voldřich, Žížala, Dvořák, Vavrek, Sedlák (všichni Týnec),  Krejza, J. Páv, Voráček (všichni Benešov B).

I. B TŘÍDA

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, SK Marily Votice, Sokola Chotýšany, Sokola Sedlec–Prčice, Sokola Maršovice a Jiskry Struhařov.
Bilance: 52 – 24 – 10 – 18, skóre 106:89.
Branky: 106, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 6 – M. Davídek (Sedlec-Prčice), 5 – Vobecký (Zdislavice), Dixa (Nespeky), Viskup (Votice), 4 – Jonszta ( Votice), Šimáček (Poříčí),  Růzha (Sedlec-Prčice), 3 – M. Říha, J. Stibůrek (oba Poříčí), R. Hašek (Maršovice), Neuberg (Votice), Filip (Zdislavice), 2 – Müller, Kubálek (oba Zdislavice), M. Stibůrek (Poříčí), Červeňák (Chotýšany), Pohan (Votice),  Pavlíček (Kondrac), Mládek, Petr Chomát (oba Teplýšovice).

OKRESNÍ PŘEBOR

Statistiky čtrnácti týmů v okresním přeboru.
Bilance: 35 – 13 – 6 – 16, skóre 68:60.
Branky: 128, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 6 – Němec (Vrchotovy Janovice), Macháček (Divišov), Horčička (Jankov), 5 – D. Stibůrek (Jírovice), 4 – Macko (Mezno),  P. Mrázek (Přestavlky), J. Kamarýt (Miřetice), 3 - Fialka, Filip (oba Miřetice), Campodonico (Divišov), Sahula (Jírovice), Hameta, Šiška (oba Neveklov), Říha (Jankov), Střihavka (Vrchotovy Janovice), Boček (Dolní Kralovice), 2 – Lhoták, K. Čáp (oba Miřetice), Vitouš  (Neveklov), Šimák (Mezno), M. Kaňka (Teplýšovice B), Pohunek, Pivoňka (oba Přestavlky), Vrkoslav, Sochůrek (oba Vrchotovy Janovice), Pokorný (Jírovice), J. Kuželka (Chocerady), M. Navrátil (Trhový Štěpánov), Korecký (Popovice).