VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Při zápase starších žáků Přestavlk a Úročnice se diváci nenudili

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních soutěží od mužů po nejmenší.

30.4.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

III. třída A

Křečovice – Úročnice 3:0, Krhanice – Myslič 5:0, Votice B – Soběhrdy 2:2, Netvořice – Bystřice 1:2, Sedlec-Prčice B – Václavice 3:3, Nespeky B – Pyšely 2:1, Ostředek – Týnec B 3:0.

1. Soběhrdy ⋌ 17 12 4  1 54:26 40
2. Pyšely⋌ 18 10 4  4 37:26 34
3. Bystřice⋌ 19  9 4  6 37:36 31
4. Václavice⋌ 18  8 5  5 56:42 29
5. Křečovice⋌ 17  9 2  6 33:36 29
6. Týnec B⋌ 18  8 4  6 51:34 28
7. Krhanice⋌ 17  8 4  5 44:37 28
8. Votice B⋌ 17  6 4  7 42:39 22
9. Ostředek⋌ 17  6 3  8 42:34 21
10. Myslič⋌ 17  6 2  9 38:48 20
11. Nespeky B⋌ 17  6 2  9 35:49 20
12. Netvořice⋌ 18  5 4  9 32:44 19
13. Úročnice⋌ 17  3 4 10 16:47 13
14. Sedlec-Prčice B⋌ 17  2 2 13 27:46  8

III. třída B

Předehrávka: Čechtice A – Struhařov B 4:4. 19. kolo: Louňovice – Bl. Načeradec 2:2, Kondrac B – Ratměřice 3:1, Postupice – Pravonín 1:4, Struhařov B – Bílkovice 0:3, Tichonice – SK Načeradec 0:5, Křivsoudov – Velíš 3:0, N. Lhota – Čechtice A 1:4.

1. Pravonín⋌ 17 15 1  1 59:11 46
2. SK Načeradec⋌ 17 11 4  2 50:21 37
3. Postupice⋌ 17 11 3  3 56:27 36
4. Tichonice⋌ 17  7 7  3 33:27 28
5. Kondrac B⋌ 17  7 6  4 33:27 27
6. Křivsoudov⋌ 17  8 2  7 62:38 26
7. Bílkovice⋌ 17  7 3  7 39:37 24
8. Čechtice A⋌ 18  6 5  7 42:51 23
9. Struhařov B⋌ 18  5 6  7 25:40 21
10. Ratměřice⋌ 17  6 1 10 26:41 19
11. Nesperská Lhota⋌ 17  5 1 11 26:60 16
12. Louňovice⋌ 17  3 6  8 27:36 15
13. Blaník Načeradec⋌ 17  1 5 11 26:53  8
14. Velíš⋌ 17  1 4 12 20:55  7

IV. třída A

Bystřice B – Úročnice B 3:4, Neveklov B – Bukovany 2:0, Čerčany – Zaječice 3:2, Miličín – Poříčí B 2:2, Jablonná – Lešany 0:2, Soběhrdy B – Pecerady 1:1.

1. Lešany⋌ 15 14 1  0 55:9  43
2. Čerčany⋌ 15 11 0  4 58:29 33
3. Miličín⋌ 15  9 3  3 62:17 30
4. Poříčí B⋌ 15  9 3  3 45:33 30
5. Úročnice B⋌ 15  9 2  4 57:36 29
6. Neveklov B⋌ 15  9 1  5 29:28 28
7. Bystřice B⋌ 15  6 0  9 39:43 18
8. Jablonná⋌ 15  5 2  8 32:54 17
9. Zaječice⋌ 15  2 3 10 21:50  9
10. Bukovany⋌ 15  2 2 11 25:58  8
11. Soběhrdy B⋌ 15  2 2 11 19:55  8
12. Pecerady⋌ 15  2 1 12 21:51  7

IV. třída B

Budenín – Neustupov 7:0, Mezno B – Ratměřice B 5:1, Jankov B – Maršovice B 3:1, Miličín B – Olbramovice B 3:0, Drachkov – SK Přestavlky 1:1, Vrchotovy Janovice B – Heřmaničky A 3:0.

1. Mezno B⋌ 15 12 0  3 53:18 36
2. Jankov B⋌ 15 11 0  4 40:36 33
3. Budenín⋌ 15  9 2  4 56:28 29
4. Miličín B⋌ 15  8 5  2 42:21 29
5. SK Přestavlky⋌ 15  8 4  3 45:28 28
6. Drachkov⋌ 15  7 2  6 45:33 23
7. Maršovice B⋌ 15  6 4  5 31:24 22
8. Olbramovice B⋌ 15  6 1  8 50:32 19
9. Vrch. Janovice B ⋌ 15  5 4  6 24:23 19
10. Heřmaničky⋌ 15  2 2 11 14:38  8
11. Ratměřice B⋌ 15  2 0 13 21:73  6
12. Neustupov⋌ 15  1 2 12 15:82  5

IV. třída C

Sokol Přestavlky B – Tichonice B 5:1, Popovice B – Libež 1:1, Radošovice – Kladruby 5:1, Teplýšovice C – Chotýšany B 5:2, Divišov B – Postupice B 2:1, Ostředek B – Vracovice 3:5.

1. Divišov B⋌ 15 13 0  2 69:22 39
2. Popovice B⋌ 15 11 3  1 55:24 36
3. Sokol Přestavlky B⋌ 15 10 0  5 45:32 30
4. Postupice B⋌ 15  9 1  5 49:30 28
5. Chotýšany B⋌ 15  7 2  6 48:43 23
6. Libež⋌ 15  7 1  7 34:33 22
7. Radošovice⋌ 15  7 1  7 34:46 22
8. Vracovice⋌ 15  6 2  7 42:48 20
9. Teplýšovice C⋌ 15  5 2  8 36:42 17
10. Kladruby ⋌ 15  5 1  9 27:43 16
11. Tichonice B⋌ 15  1 4 10 21:52  7
12. Ostředek B⋌ 15  0 1 14 24:69  1

IV. třída D

Louňovice B – Zdislavice B 0:0, Trhový Štěpánov B – Hulice 6:1, Keblov – Dolní Kralovice B 5:1, Miřetice B – Libouň 4:1, Křivsoudov B – Kamberk 1:1, Pravonín B – Čechtice B 4:2.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 15 13 1  1 65:15 40
2. Miřetice B⋌ 15 12 0  3 86:21 36
3. Keblov⋌ 15 11 0  4 60:32 33
4. Zdislavice B⋌ 15  9 3  3 52:25 30
5. Libouň⋌ 15  8 1  6 60:40 25
6. Pravonín B⋌ 15  6 1  8 38:59 19
7. Křivsoudov B⋌ 15  5 2  8 30:47 17
8. Hulice⋌ 15  5 2  8 33:69 17
9. Kamberk⋌ 15  5 1  9 36:38 16
10. Čechtice B⋌ 15  4 1 10 37:56 13
11. Dolní Kralovice B⋌ 15  2 4  9 26:56 10
12. Louňovice B⋌ 15  1 2 12 11:76  5

OP dorost

Poříčí – Bl. Načeradec 4:0, Sedlec/Prčice – Tichonice 3:1, Čerčany – Mezno 1:5, Čechtice – Neveklov 11:0, Divišov – Lešany 4:2, Bystřice – Lukavec 5:1.

1. Čechtice⋌ 15 12 2  1 84:18 38
2. Sedlec/Prčice⋌ 15 12 2  1 56:24 38
3. Divišov⋌ 15 11 0  4 68:22 33
4. Bystřice⋌ 15  8 4  3 50:28 28
5. Tichonice⋌ 15  7 2  6 65:37 23
6. Poříčí⋌ 15  7 1  7 48:28 22
7. Mezno⋌ 15  6 1  8 35:48 19
8. Lešany⋌ 15  6 0  9 40:56 18
9. Čerčany⋌ 14  5 2  7 53:59 17
10. Blaník Načeradec⋌ 15  4 2  9 27:46 14
11. Neveklov⋌ 15  2 1 12  9:96  7
12. Lukavec⋌ 14  0 1 13 12:85  1

OP starší žáci

Poříčí – Vlašim B 2:2, Bílkovice – Postupice 2:0, Jankov – Čechtice 7:1, Miličín – Olbramovice 9:0, Trhový Štěpánov – Teplýšovice 1:0.

1. Teplýšovice⋌ 14 11 2  1 80:11  35
2. Vlašim B⋌ 14  8 2  4 55:24  26
3. Miličín⋌ 13  8 2  3 49:25  26
4. Jankov⋌ 13  7 1  5 39:27  22
5. Poříčí ⋌ 14  6 2  6 35:25  20
6. Bílkovice⋌ 13  6 2  5 34:45  20
7. Sedlec-Prčice⋌ 13  5 3  5 30:27  18
8. Trhový Štěpánov⋌ 14  5 2  7 30:25  17
9. Čechtice⋌ 14  5 1  8 28:48  16
10. Postupice⋌ 14  3 4  7 10:21  13
11. Olbramovice⋌ 14  0 1 13  4:116  1

OS starší žáci 6 + 1

Sokol Přestavlky – Úročnice 7:7, Zdislavice – Maršovice 4:2, Velíš – Vrchotovy Janovice 3:9, Chocerady – Pyšely 0:8, Struhařov – Louňovice 5:1.

1. Pyšely⋌ 13 13 0  0 129:22  39
2. Vrch. Janovice ⋌ 14 12 0  2 127:44  36
3. Křivsoudov⋌ 13 10 0  3 102:55  30
4. Chocerady⋌ 14  8 1  5  93:60  25
5. Zdislavice⋌ 14  7 2  5  72:69  23
6. Maršovice⋌ 14  4 1  9  44:65  13
7. Struhařov⋌ 14  4 1  9  46:83  13
8. Velíš⋌ 14  4 1  9  39:78  13
9. Úročnice⋌ 14  4 1  9  45:100 13
10. Louňovice⋌ 13  3 2  8  57:73  11
11. So. Přestavlky⋌ 13  1 1 11  35:140  4

OP mladší žáci 7 + 1

Benešov B – Týnec 9:0, Krhanice – Bystřice 1:2, Sedlec-Prčice – Čerčany 4:2.

1. Benešov B⋌ 14 12 1  1 73:19 37
2. Sedlec-Prčice⋌ 14 11 1  2 61:25 34
3. Týnec⋌ 14  6 1  7 37:36 19
4. Bystřice⋌ 14  5 2  7 29:44 17
5. Čerčany⋌ 14  3 2  9 29:53 11
6. Krhanice⋌ 14  1 1 12 22:74  4

OS mladší žáci 5 + 1 A

Bílkovice – Ostředek 7:4, Křečovice – Struhařov 3:6, Mezno – Týnec 14:6.

1. Struhařov⋌ 14 12 1  1 139:53  37
2. Mezno⋌ 14 10 1  3 152:68  31
3. Týnec⋌ 14  9 0  5  97:76  27
4. Bílkovice⋌ 14  6 1  7  60:87  19
5. Křečovice⋌ 14  2 0 12  34:148  6
6. Ostředek⋌ 14  1 1 12  58:108  4

OS mladší žáci B 5 + 1

Pravonín – Tichonice 5:4, Trhový Štěpánov – SK Načeradec 12:3, Popovice – Dolní Kralovice 2:8.

1. Tichonice⋌ 14 12 1  1 150:33  37
2. Pravonín⋌ 14 10 1  3 116:34  31
3. Trhový Štěpánov⋌ 14  9 1  4 100:43  28
4. SK Načeradec⋌ 14  5 0  9 100:110 15
5. Dolní Kralovice⋌ 14  4 1  9  72:78  13
6. Popovice⋌ 14  0 0 14  13:253  0

OP starší přípravka 5 + 1

Vlašim – Benešov 10:6, Sedlec-Prčice – Senohraby 6:8, Nespeky – Chotýšany 8:0, Teplýšovice – Olbramovice 3:4, Votice – Pecerady 3:1.

1. Olbramovice⋌ 12 11 0  1 129:41  33
2. Vlašim⋌ 12 10 2  0 170:36  32
3. Benešov⋌ 12  8 1  3 105:44  25
4. Senohraby⋌ 12  8 0  4  83:57  24
5. Sedlec-Prčice⋌ 12  7 1  4 115:60  22
6. Teplýšovice⋌ 12  5 0  7  79:61  15
7. Nespeky⋌ 12  4 1  7  68:59  13
8. Votice⋌ 12  2 1  9  41:126  7
9. Pecerady⋌ 12  1 2  9  26:108  5
10. Chotýšany⋌ 12  0 0 12  18:242  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Vrchotovy Janovice – Bystřice 2:8, Netvořice – Postupice 11:2, Jankov – Struhařov 10:0, Neveklov – Pyšely 4:2, Maršovice – Soběhrdy 4:3.

1. Postupice⋌ 13 11 0  2 121:38  33
2. Bystřice⋌ 12 11 0  1  90:40  33
3. Netvořice⋌ 13 10 1  2  91:33  31
4. Pyšely⋌ 13  6 2  5  85:56  20
5. Jankov⋌ 13  5 3  5  73:78  18
6. Miličín⋌ 12  6 0  6  51:64  18
7. Soběhrdy⋌ 13  5 2  6  59:38  17
8. Neveklov⋌ 13  4 1  8  36:64  13
9. Vrch. Janovice ⋌ 13  4 0  9  45:77  12
10. Maršovice⋌ 13  3 1  9  38:74  10
11. Struhařov⋌ 12  0 0 12  11:138  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Tichonice – Vlašim B 1:13, Kondrac – Křivsoudov 8:4, Zdislavice – Trhový Štěpánov 4:4, Teplýšovice B – Velíš 5:1, Divišov – Miřetice 3:5.

1. Vlašim B⋌ 12 11 0  1 135:35  33
2. Křivsoudov⋌ 12  9 0  3 109:44  27
3. Kondrac⋌ 12  8 1  3 108:42  25
4. Teplýšovice⋌ 12  8 1  3  92:60  25
5. Trhový Štěpánov⋌ 12  7 1  4  92:61  22
6. Zdislavice⋌ 12  4 3  5  74:60  15
7. Velíš⋌ 12  5 0  7  87:75  15
8. Tichonice⋌ 12  3 0  9  50:90   9
9. Miřetice⋌ 12  2 0 10  25:109  6
10. Divišov⋌ 12  0 0 12  10:206  0

Autor: Pavel Šimáček

30.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Týnec byl produktivnější než Teplýšovice

I. A třída: Divišov - Vyšehořovice 0:2
4

Divišovská Jawa Vyšehořovice nepřejela

Na hradě Český Šternberk ožily historické postavy

Český Šternberk - Na vlastní oči se v doprovodu historických osobností z rodu Sternbergů seznámili zájemci s historií hradu Český Šternberk. V sobotu 21. října mohli přítomní navštívit komentovanou prohlídku, při které se potkali třeba s rodiči současných majitelů hradu nebo s Václavem ze Sternberga.

Děti pouštěly draky nad sázavským kopcem Skřivánek

Sázava - Sobotní slunečné odpoledne přímo vybízelo k účasti na Drakiádě v Sázavě, kterou pořádalo místní Rodinné Centrum Putti na kopci Skřivánek.

Votice potřetí za sebou doma prohrály

Votice – V 11. kole fotbalové I. A třídy ve skupině A nestačily Votice na umělé trávě na lídra tabulky z Hřebče, ale zápas se musel divákům líbit, když viděli řadu šancí.

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

Jankov - Podnapilá žena v Jankově se nedala odbýt a stále se snažila dostat do domu sousedky, která byla v tu dobu zamčená u sebe doma. Proto v sobotu 21. října kolem 17. hodiny vyjely do ulice Karlova složky integrovaného záchranného systému. Před samotným příjezdem na místě hlídkovala státní policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení