Maršovice – Trhový Štěpánov 2:2

Zápas přinesl dva rozdílné poločasy. Zatímco v prvním nepustili domácí hosty prakticky k ničemu a vytvořili si dvoubrankový náskok, ve druhém Štěpánovští ztrátu rychle smazali a překvapení domácí již odpovědět nedokázali.

Vedení se ujaly Maršovice ve 20. minutě, když chybu stopera Janouška potrestal Zavadil. Ve 29. minutě se střelec prvního gólu změnil v nahrávače a jeho nabídku zužitkoval Fišer. Těsně před koncem poločasu hlavičkoval Fišer vedle po centru Bára.

Rozhodnout mohl v nástupu do druhé půle T. Procházka, ale po rohu Báry hlavičkoval nad. A tak platilo pořekadlo „nedáš - dostaneš“, když prakticky z protiútoku napřáhl Vobecký a jeho střela zapadla k pravé tyči Fillipovy branky. Než se stačili maršovičtí hráči vzpamatovat z první rány, přišla druhá, když byl Fillip krátký na umístěnou střelu kapitána J. Jakoubka. Zaskočeným domácím v závěru nevyšlo přečíslení Báry a Fišerem ani sólo Zavadila po chybě hostujícího stopera.

Branky: 20. Zavadil, 29. Fišer – 52. Vobecký, 59. J. Jakoubek. Rozhodčí: Míka. ŽK: 2:0. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Maršovice: Fillip – Zderadička (60. Řezníček), M. Hašek, T. Procházka, Hampešt – Bára, R. Hašek, Bartoš, Šach (67. M. Procházka) – Zavadil, Fišer.

Trhový Štěpánov: Korbel – Filip, J. Jakoubek, Janoušek, Škvor – Vobecký, Rytina, Červeňák, M. Jakoubek – Zajíček (82. Polívka), Klaus.

Struhařov – Pravonín 3:1

Domácí se ujali brzy vedení po střele Pospíšila, v 17. minutě hosté vyrovnali z penalty Hrubešem. V 36. minutě L. Sysel převážil misky vah na stranu Struhařova a definitivu pro domácí dodal v 81. minutě Kocábek.

Branky: 5. Pospíšil, 36. L. Sysel, 81. Kocábek - 17. Hrubeš. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:1. Diváci: 80.

Struhařov: P. Pessr – Kremina, Zd. Pessr, D. Sysel, Hovorka – Koblasa, Pospíšil, Veselý, Straka – L. Sysel, Kocábek. Střídali: Peter, Dudík.

Pravonín: Veselý – Hoch, Lejček, Cibulka, Vlasák – Babický, Hrubeš, Y. Krastev, Janáček – Sedláček, Hejný. Střídali: Ondrák, Moravec, V. Krastev.

Popovice – Jankov 1:0

Derby, které přilákalo početnou diváckou kulisu, začalo opatrně, a tak se přítomní dočkali první šance domácích až ve 20. minutě, kdy P. Slepička pálil těsně nad branku. Hosté kontrovali střelou do břevna a když domácí Matuška nedokázal z hranice vápna prostřelit zeď z trestného kopu, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas začal náporem domácích, ale P. Slepičku dvakrát v nadějné příležitosti vychytal Nerad a napotřetí orazítkoval hlavou tyč. Hosté několikrát nebezpečně zahrozili z brejků, ale brankář P. Heřmánek spolu s obranou dokázali odolat. Největší šanci promarnili Jankovští po trestném kopu z šestnáctky, kdy nastřelili pouze zeď. A tak udeřilo na druhé straně. Žížala vysunul P. Slepičku, který prohrál souboj s vyběhnuvším Neradem asi na 25 metrech, ale odražený míč poslal téměř z půlky Kaucký do jankovské branky.

Následně se na hřišti začalo jiskřit, což odnesli domácí Veselý a hostující Hořčička červenými kartami za ostrý faul respektive nesportovní chování. Poslední šanci spálil M. Heřmánek, jehož střela našla jen dobře postaveného Nerada.

Branka: Kaucký. Rozhodčí: P. Špička. ŽK: 5:4. ČK: Veselý - Horčička. Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Popovice: P. Heřmánek - Hocek, Vondruška, Kašpar, Veselý - M. Heřmánek, Dvořák, Kopecký, Matuška - P. Slepička, J. Hovorka. Střídali: Kaucký, Žížala.

Jankov: Nerad - Hameršmíd, D. Čermák, Volf, Peroutka - Vrzal, Říha, M. Čermák, Skála - Balík, Hořčička. Střídali: Veselý, Uhliar.

Teplýšovice B – Neveklov 2:4

Hosté otevřeli utkání již na začátku, ve 20. minutě vsítili druhý gól a do konce poločasu, po několika nevyužitých šancích, zavěsili potřetí.
Po přestávce se domácí zlepšili, ale stačili jen zkorigovat.

Branky: Boťa, A. Černý – Znamenáček 2, Bárta, Vitouš. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 0:3.

Teplýšovice B: Kohoutek – Hruška, Vosička, Boťa, Páv – L. Dřízal, Mrha, Klabík, St. Škvor – L. Kaňka, Heřmánek. Střídali: Beneš, A. Černý, Horák.

Neveklov: Kolev – Novák, Znamenáček, Zimmel, Vitouš – Čichovský, Hameta, Hašek, Semerád – Bárta, Šiška. Střídali: Vnouček, Loucký, Kozel.

Ostředek – Miřetice 3:0

První poločas – to byla s obou stran bída a pohlednou akci divák jen stěží hledal. Ostředečtí ohrožovali „zaskakujícího“ gólmana Houdka (jinak útočník asi 160 cm vysoký) po standardních situacích Floriána a ani osamocený Šilhavý ho nepřekonal. Hosté byli sice o trochu více aktivnější, ale bez vážnějšího zakončení. Těsně před odchodem do kabin se zrodila nejhezčí akce zápasu. Milan Škvor poslal na půlce míč do běhu Vildmanovi, jenž zatáhl balón do vápna a nekompromisně z úhlu zavěsil.

V úvodu druhé půlky zahrozil střelou z dálky hostující Petr Čáp. Na druhé straně vyzkoušel pozornost střídajícího gólmana Hanuše štiplavou střelou Šilhavý. Krátce na to spálil „loženku“ Uršic, když z malého vápna hlavičkoval nad. V 75. minutě poslal Milan Škvor míč do běhu Vildmanovi, který míč posunul na Špalka, jenž se prodral do vápna a zvýšil na 2:0. Gólový účet uzavřel v 88. minutě Florián, jehož tvrdou střelu z penalty, za faul na Uršice, sice Hanuš vyrazil, ale na dorážku byl už krátký.

Branky: 45. Vildman, 75. Špalek, 88. Florián. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Ostředek: J. Škvor – Měchura (46. Špalek), Uršic, Florián, Müller – Langer, M. Škvor, Vildman, Šilhavý – Krejcárek (75. Hanibal), Daněk.

Miřetice: Houdek – Rek, Kopecký, Seidl, Mašek – P. Čáp, K. Čáp, Lhoták, Kamarýt – J. Hájek, P. Hájek (46. Hanuš).

Vrchotovy Janovice – Jírovice 0:0

Od úvodního hvizdu rozhodčího hráči bojovali o každý míč, ale ani jedno mužstvo si nedokázalo připravit vyloženou gólovou příležitost.

Do druhé půle nastoupili domácí s nasazením, vytvořili si šance, ale Bursík ji trestuhodně zahodil, Němec tváří v tvář ztroskotal na gólmanovi a střela Bursíka skončila na břevně. Ten také proklouzl jako úhoř obranou hostí, ale v poslední chvíli mu před gólmanem Jírovic míč odskočil a Ellschlőger i za cenu tvrdého střetu, ze kterého se musel dlouho vzpamatovávat, šanci zneškodnil. Domácí až do konce útočili, ale do jírovické branky míč nedostali.

Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 2:3. Diváci: 80.

Vrchotovy Janovice: Vávra - Novotný, Kahoun, Linhart, Hrdlovič - Daniel (64. Vrkoslav), Prchlík, Havlín, Střihavka - Bursík, Němec.

Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Kořínek, D. Stibůrek, Bubeník – Pokorný (77. Pěkný), Sahula, Macháček (46. F. Stibůrek), Pazdera – Kulda, Klepl.

Olbramovice – Divišov 5:0

Domácí začali lépe a již ve 12. minutě šli do vedení po Rosolově křížné střele k tyči. Hosté mohli vyrovnat, ale po Vondrákově úniku stačil Pekárkovu střelu do prázdné branky skluzem vyrazit Neuberg. Domácí poté kontrolovali hru a pohlednou kombinací často dostávali hosty do úzkých. V 37. minutě se dočkali podruhé, když Šachovu střelu tečoval do branky Šíma. O chvíli později byl ve vápně faulován Šach a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Karda.

I po změně stran domácí pokračovali ve vynikajícím výkonu a brzy se dočkali dalších gólů. V 48. minutě Rosol kolmicí vysunul Tůmu a ten zvýšil na 4:0. Chvíli poté, po další pěkné kombinaci, trefil Šach tyč. Za tři minuty si vše vynahradil, když úspěšně zakončil pohlednou akci dva na jednoho. Domácí následně bezpečně kontrolovali hru, ale skóre, i přes šance Macháčka a břevno Šacha, nenavýšili.

Branky: 12. Rosol, 37. Šíma, 39. Karda (pen.), 48. Tůma, 54. Šach. Rozhodčí: Rathan. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 3:0.

Olbramovice: Malík – Rosol, Brdek, Doležal, Neuberg – Šípek (75. Ježek), Havlík (69. Štěpánek), Karda, Šíma (54. Macháček) – Tůma, Šach.

Divišov: L. Svoboda – Štěpnička, Pecka, Macháček, Vobořil – Stibůrek, Marek Hanuš, Vávra, Vondrák – Zd. Pekárek, M. Bumbálek (60. Campodonico).

 1. Struhařov⋌ 8 4 3 1 18:10 15
2. Maršovice⋌ 8 4 3 1 11:6  15
3. Popovice⋌ 8 4 2 2 19:16 14
4. Divišov⋌ 8 4 1 3 21:18 13
5. Jírovice⋌ 8 3 3 2 16:10 12
6. Jankov⋌ 8 4 0 4 14:10 12