Sahula řádil v Teplýšovicích

Benešovsko – Fotbalová sezona v Okresním přeboru otevřela čtvrtou kapitolu. Jírovický střelec pokořil čtyřikrát svůj bývalý celek, v Olbramovicích cinkaly tyče.

19.9.2011 3

Ostředek v domácím prostředí prohrál s Maršovicemi 0:1.Foto: Foto: Deník/Pavel Šimáček

Olbramovice – Vrch. Janovice 0:0

Před početnou diváckou návštěvou bylo k vidění dostatek šancí, ale na obou stranách pouze zvonily tyče. Hned v úvodu zahrozily Janovice, Bosák však s pomocí tyčky zlikvidoval střelu Střihavky. Následovala série šancí domácích – nejprve Brdek dělovkou těsně přestřelil, o chvíli později přehodil brankáře, míč šel ale vedle a Šachovu dorážku zblokoval obránce. Ve 30. minutě pro zranění odstoupil domácí kapitán Havlík, nahradil ho Macháček a okamžitě po příchodu na hřiště mohl skórovat – krásně se položil do centru a z osmi metrů trefil tyč. Do poločasu ještě v nájezdu nastřelil Vávru Šach.

Hned po přestávce hlavičkoval do břevna domácí Vyskočil, totéž si zopakoval o 10 minut později. Dvacet minut před koncem domácí „odešli“ fyzicky a šance si začali vytvářet hosté. Dvakrát však Sochůrek ztroskotal na Bosákovi (trestný kop a v tváří tvář brankáři). V nastavení mohl výhru pro Janovice urvat Bursík, ale střílel také pouze do tyče, takže nakonec se body spravedlivě dělily.

Rozhodčí: Pessr. ŽK: 0:2. Diváci: 160.

Olbramovice: Bosák – Štěpánek (63. Bartoušek), Doležal, Neuberg, Šíma - Šípek, Havlík (30. Macháček), Karda, Vyskočil – Šach, Brdek.

Vrchotovy Janovice: Vávra – Novotný, Kahoun, Kněnický, Kadlec (66. Langer) – Střihavka, Prchlík, Sochůrek, Havlín (89. Hrdlovič) – Němec (59. Bursík), Vrkoslav.

Ostředek – Maršovice 0:1

Maršovičtí byli v utkání podprůměrné úrovně lepším mužstvem. Domácí, které trápí stále se rozšiřující marodka, příliš hostující branku neohrozili a jejich naděje na bodový zisk udržoval jen výborným výkonem nestárnoucí brankář a zároveň trenér Václav Hromas. V 12. minutě zazvonila tyčka jeho branky po střele Báry. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, tak si ve 45. minutě srazila ostředecká obrana míč po hlavičce R. Haška do vlastní sítě.

Obraz hry v druhém poločase byl o podobný. Ostředecký brankář Hromas opět čaroval a další míč už za svá záda nepustil. Na druhé straně mohl vyrovnat Měchura, ale přestřelil branku.

Branka: 45. vlastní. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 4:1. Diváci: 61. Poločas: 0:1.

Ostředek: Hromas – Šimáček, Uršic, Florián, Müller – Měchura, Hanibal, Kukla (37. Krejcárek), Vildman – Špalek (57. Šmerha), Daněk.

Maršovice: Filip – Fišer, M. Hašek, Řezníček, Zavadil – Bára, Šetina, R. Hašek, Hlaváč – Procházka, Šach. Střídali: Hrma, Kalina.

Pravonín – Divišov 1:6

Hned v úvodu utkání si domácí vstřelili polovlastní gól, což je poznamenalo. Hosté byli pohyblivější, podnikali rychlé výpady do nejisté pravonínské obrany a jednu z brejkových situací využili ve druhý gól.

Ve druhé půli sice přidali domácí na důrazu a měli i míč častěji na svých kopačkách, ale jejich produktivita byla zoufalá. Hostům stačilo čekat na chyby a neomylně je trestali dalšími vstřelenými góly.

Branky: Krastev – Zd. Pekárek 2, Macháček, Marek Hanuš, Stibůrek, Vondrák. Rozhodčí: Platil. Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Pravonín: Doškář – Kodeda, Hoch, Lejček, Cibulka – Janáček, Vlasák, Žůrek, M. Babický – Hrubeš, Krastev. Střídali: Březina, Sedláček, Zavadil.

Divišov: J. Hanuš – Štěpnička, P. Bumbálek, L. Svoboda, Stibůrek – Vobořil, Vávra, Macháček, Vondrák – Zd. Pekárek, Marek Hanuš. Střídali: M. Svoboda, Campodonico.

Struhařov – Jankov 3:2

Hosté se prezentovali důrazným bojovným fotbalem, domácím se především v prvním poločase vůbec nedařilo. V 25. minutě hosty dostal do vedení D. Čermák. Domácí dostal do hry těsně před přestávkou Zadražil, jehož střela dokonale překvapila hostujícího brankáře.

Ve druhém poločase předvedli Struhařovští lepší výkon, v 77. minutě si Pospíšil pohrál s několika soupeři a ideální přihrávkou vyzval ke skórování Koblasu – 2:1. V 84. minutě hosté neproměnili pokutový kop, ale vzápětí Horčička již vyrovnal. Domácí se nevzdali a v 87. minutě Z. Pessr z penalty rozhodl.

Branky: Zadražil, Koblasa, Z. Pessr (z PK) – D. Čermák, Horčička. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

Struhařov: P. Pessr – Kremina, Zd. Pessr, Dudík, Hovorka – Straka, Koblasa, Veselý, Pospíšil – Zadražil, Peter. Střídali: J. Sysel, L. Sysel.

Jankov: Nerad – Hameršmíd, D. Čermák, Volf, Peroutka – Vrzal, Veselý, Říha, Horčička – Balík, Skála. Střídali: M. Čermák, Uhliar.

Teplýšovice B – Jírovice 0:5

Domácí porazil jediný hráč hostů, a to odchovanec domácích Tomáš Sahula, který čtyři góly vstřelil a na pátý nahrál Macháčkovi. Domácí odehráli velmi špatné utkání a jako lídr tabulky totálně vyhořeli.

Branky: Sahula 4, Macháček. Rozhodčí: Irion. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

Teplýšovice B: Kohoutek – Vosička, Ottl, Boťa, Páv – Heřmánek, M. Kaňka, L. Dřízal, St. Škvor – Král, Beneš. Střídali: L. Kaňka, A. Černý, Klabík.

Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, D. Stibůrek, Beneš – Bubeník, Macháček, Klepl, Kulda – Sahula, Pazdera. Střídali: Pokorný, Janků, F. Stibůrek.

Popovice – Trhový Štěpánov 5:3

Domácí začali skvěle. Ve 3. minutě roh Matušky prodloužil M. Heřmánek a Kopecký hlavou usměrnil míč do sítě. V 25. minutě se na šestnáctce uvolnil P. Slepička a zvýšil na 2:0. Štěpánovští ale zbraně nesložili, důrazem v osobních soubojích a aktivitou začali ohrožovat do té doby nečinného P. Heřmánka a ve 34. minutě z rychlého brejku snížili Zikmundou na 2:1. Domácí odpověděli těsně před přestávkou, když penaltu za sražení P. Slepičky proměnil Matuška – 3:1.

Po změně stran si domácí hlídali výsledek a rychlými brejky zaměstnávali brankáře Březnovského. Ten však odolával. Navíc na druhé straně snížil Janoušek z penalty na 3:2. Popovice však kontrovaly krásnou samostatnou akcí Dvořáka. V 74. minutě si domácí Kašpar nastřelil ve vápně ruku a Janoušek opět nedal Heřmánkovi šanci – 4:3. Definitivní pojistku pro domácí zařídil po akci Kašpara P. Slepička, který se napotřetí sám proti brankáři konečně prosadil.

Branky: P. Slepička 2, Matuška (z PK), Kopecký, Dvořák - Janoušek (2 x z PK), Zikmunda. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 3:1.

Popovice: P. Heřmánek - Hocek, Kašpar, V. Slepička, Jakub Hovorka – M. Heřmánek, Kaucký, Kopecký, Matuška - P. Slepička, Veselý. Střídali: Jiří Hovorka, Dvořák, Žížala.

Trhový Štěpánov: Březnovský – Trpišovský, Skalický, Zikmunda, M. Jakoubek – Janoušek, Vobecký, Klaus, J. Jakoubek – Filip, Frühauf. Střídali: Witner, Škvor, Červeňák.

Neveklov – Miřetice 3:1

V prvním poločase hosté narozdíl od domácích lépe kombinovali a dostávali Neveklovské pod tlak. Ti jen díky skvělým zákrokům Koleva a troše štěstí, drželi bezbrankový stav. Mohli dokonce ze dvou ojedinělých situací jít do vedení, Znamenáček ale hlavičkoval do břevna, následnou dorážku poslal Hameta nad a Vitoušovi chybělo z brejku půl metru na dorážku. Do vedení šli na nakonec po zásluze hosté, když K. Čáp, po krásné kombinaci ve 40. minutě, mazácky servíroval míč do ulice Sedlovi, který se nemýlil.

Druhý poločas začali domácí náporem, vytvářeli si i šance, ale i na druhé straně po chybě Haška šel sám na Koleva Kamarýt, ale nedal. Tlak domácích se zvyšoval, ve stoprocentních šancích selhali Hameta a Hašek. A tak to na sebe vzal střídající Šiška, který od první minuty na hřišti výrazně oživil útok Neveklova. Po trestném kopu Haška hlavou vyrovnal a v 80. minutě otočil stav z trestného kopu na 2:1. V závěru pečetil výsledek nádhernou „šibenicí“ z rohu velkého vápna Vnouček.

Branky: Šiška 2, Vnouček – Seidl. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Neveklov: Kolev – Zimmel, Havránek. Kozel, Znamenáček – Čichovský, Hameta, Hašek, Lajšner – Semerád, Vitouš. Střídali: Šiška, Vnouček, Novák.

Miřetice: Růžek – Rek, Kopecký, Seidl, Mašek – P. Čáp, K. Čáp, Lhoták, Kučera – J. Hájek, Kamarýt. Střídali: Vondrák, P. Hájek.

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští technici technologové, 30 000 Kč Strojírenští technici technologové, normovači Procesní technik. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Máte znalosti z výroby a rádi byste realizovali a uplatnili vaše nápady a zlepšení? Zefektivňovali a nastavovali výrobní procesy? Ovládáte práci na PC MS Office? Umíte samostatně řešit úkoly? Pošlete svůj životopis. Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel.: 317 798 215.. Pracoviště: Kemper spol. s r.o., Pyšelská, č.p. 393, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Pavla Hrstková, +420 317 798 215. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - BENEŠOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), ve městě BENEŠOV. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště benešov, Nádražní, č.p. 307, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 18 500 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Čerčany, Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 6:00-18:00 (včetně so-ne a svátků), Požadujeme: čistý trestní rejstřík, samostatnost, pracovitost, pečlivost, základní pc dovednosti, důslednost., Osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny, příplatky za soboty, neděle, svátky, 25 dní dovolené , Kontaktovat 7-16 hodin.. Pracoviště: Tři, o.p.s., Sokolská, č.p. 584, 257 22 Čerčany. Informace: Jan Kostka, +420 731 604 239. Řemeslné práce - Řemeslné práce Obkladač 16 000 Kč Obkladači obkladač. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Slavkov 25, Olbramovice + okr. Benešov, mzda: 16 000,- + osobní ohodnocení za dosažené výsledky, stačí zákl. vzdělání + praxe výhodou, požadujeme ŘP sk. B, - služební automobil při svozu více zaměstnanců, - příspěvek na obědy, kontakt: p. Kadlec Jaroslav tel. 728 114 785. Pracoviště: Jaka, spol. s.r.o., 257 53 Vrchotovy Janovice. Informace: Jaroslav Kadlec, +420 602 684 863.

Staňte se sportovním redaktorem Benešovského deníku

Fotbalisté Čáslavi dotáhli zápas 1. kola Mol Cupu do penaltového rozstřelu, ale v něm Vlašimi podlehli.
14

Pohárový zápas Čáslavi s Vlašimí musely rozhodnout penalty

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

-

Los druhého kola MOL Cupu, do boje jde už i FORTUNA:LIGA

Střední Čechy - Jaké je rozlosování druhého kola MOL Cupu, v němž se představí až deset středočeských týmů? Zasáhnou do něj i dva prvoligovém týmy z kraje - Příbram a Mladá Boleslav.

Benešov opět zvládl penalty a veze body z Písku

Benešov – Třetiligoví fotbalisté Benešova zajížděli poprvé na venkovní hřiště. V gólově bohatém utkání v Písku dotáhli zápas do penaltového rozstřelu, kde jako minulý týden byli úspěšnější. Brankář Tetour zneškodnil hned pokus prvního střelce, a jelikož všichni následně proměnili, mohli se hráči benešovského SK radovat ze zisků dvou bodů. Hattrickem se blýskl záložník Hampl.

Těším se, ale moje příprava bude standardní, říká o návratu na Letnou Švenger

Příbram – V letní přípravě vyhrál souboj o post brankářské jedničky a důvěru trenérů splácí kvalitními výkony. Zkušený příbramský gólman Milan Švenger dokonce v posledním zápase proti Dukle Praha vychytal čisté konto. Nyní se pokusí zastavit střelce pražské Sparty, v zápase, který pro něj osobně bude mít velmi speciální příchuť. Na Letnou totiž přijede poprvé v kariéře jako soupeř. Nejen o tom promluvil v rozhovoru.