Maršovice – Popovice 1:1

Hned v úvodní minutě nevyužil sólo domácí Fišer a poté neuznal rozhodčí gól hostujícího V. Slepičky pro aktivní hru jeho spoluhráče v ofsajdovém postavení. Po půlhodině hry vytáhl gólovou hlavičku Kopeckého zpod břevna své branky Kubásek, a tak šli nakonec do vedení domácí, když dlouhé autové vhazování Fišera prodloužil T. Procházka na R. Haška, který hlavou překonal popovického gólmana. Ještě do konce poločasu se mohlo měnit skóre na obou stranách. Nejprve nevyužil Kopecký chybu domácí obrany a maršovickou branku vysoko přestřelil a poté Moulík v poslední akci první půle nepřihrál lépe postavenému R. Haškovi.

Začátek druhé pětačtyřicetiminutovky patřil Popovickým, kteří vyrovnali utěšenou střelou Vondrušky z přímého kopu, která vyhnala pavouky z levé šibenice Kubáskovy branky. I poté byli hosté aktivnější a míč z hlavy Kopeckého těsně minul levou tyč domácí branky. Kolem 70. minuty se hra zbytečně přiostřila, čehož výsledkem byly čtyři žluté karty v krátkém sledu za sebou. V konci utkání mohli převážit misky vah na svoji stranu domácí, ale Zavadil se v šanci neprosadil a R. Hašek přeloboval spolu s vyběhnuvším P. Heřmánkem i jeho branku.

Z obou stran velmi svižně hrané utkání nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů.

Branky: 34. R. Hašek - 53. Vondruška. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Sokol Maršovice: Kubásek - Řezníček (89. Michal Procházka), M. Hašek, Pauer, T. Procházka - Šetina (86. Miloš Procházka), Zavadil, Bartoš, Fišer - R. Hašek, Moulík (75. Zderadička).

Sokol Popovice: P. Heřmánek - Veselý, Hocek, V. Slepička, Kašpar - M. Heřmánek, Kopecký, Vondruška, Žížala (62. Kaucký) - Dvořák (89. Hovorka), P. Slepička (79. Matuška).

Teplýšovice B – Vrch. Janovice 9:3

Domácí v záchranářském zápase jasně dominovali domácí, když již v první půli získali rozhodující náskok pěti góly.

Ve druhém poločase se již dostali do hry i hosté a trochu zkorigovali vysokou výhru domácích. Zápas měl svého krále, Tomáše Starostu, který exceloval šesti góly.

Branky: Starosta 6, Král 2, Vosička, A. Černý – Kahoun 2, Bursík. Rozhodčí: Míka. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 5:0.

Sokol Teplýšovice B: Kohoutek – P. Hruška, Ottl, Boťa, A. Černý – Bartůšek, Vosička, P. Klabík, St. Škvor – Král, Starosta. Střídali: Mládek, Heřmánek, Soukup.

Sokol Vrchotovy Janovice: Vávra – Novotný, Kadlec, Kahoun, Milan Havlín – Kněnický, Linhart, Vrkoslav, Bursík – Trojan, Hrdlovič. Střídali: Střihavka, Daniel, Vacek.

Zdislavice – Miřetice 1:0

V nepříliš pohledném utkání rozhodla jedna podařené akce domácích, na jejímž konci Kubálek nezaváhal a pěknou střelou ukončil trápení.

Branka: Kubálek. Rozhodčí: Platil. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Sokol Zdislavice: Klenot – A. Janovský (57. Müller), Žák, T. Bouček, Kupsa (46. Vrbický) – Sedlák, Pecháček (86. D. Jankovský), Kubálek, Müller – Jirka, P. Bouček.

Sokol Miřetice: Hanuš – Rek, Kamarýt, P. Čáp, Semrád – Pavlečko, Jantač, Jakl (36. Lhoták), P. Hájek (46. Lalouček, 85. Hejný) – K. Čáp, J. Hájek.

Struhařov – Divišov 2:2

Domácí v místním derby přivedl do vedení po půlhodině hry Veselý.

Po přestávce hosté mezi 53. a 56. minutou otočili vývoj zápasu, když pěknou střelou vyrovnal Vobořil a následně se trefil Campodonico. Struhařovští se oklepali a v 79. minutě vyrovnal Kremina na konečných 2:2.

Branky: 30. Veselý, 79. Kremina – 53. Vobořil, 56. Campodonico. Rozhodčí: Krejčí. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Jiskra Struhařov: P. Pessr – Kremina, Zd. Pessr, Straka, Kaucký – Semerád, Veselý, Pospíšil, Koblasa – Kocábek, Božovský. Střídali: Peter, Zmek, Hauzar.

Jawa Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, P. Bumbálek, Štěpnička, Vobořil – Svoboda, Vávra, Vondrák, Zd. Pekárek – Campodonico, Marek Hanuš. Střídali: J. Pekárek, Macháček, Lehán.

Pravonín – Sokol Přestavlky 1:0

V zápase o černého Petra se hra domácím ze začátku vůbec nedařila. Plno nepřesností a zkažených přihrávek brzdilo snahu o úspěšné zakončení. Hosté hráli s nasazením a nenechávali pravonínskou obranu vydechnout. Hrozili především z dobře zahrávaných standardních situací. Utkání, ale příliš střeleckých šancí v této fázi nepřineslo.

Důležitý moment přinesla 30. minuta, kdy byl za sražení domácího hráče nařízen pokutový kop, ale M. Babický potvrdil pravonínskou nervozitu a vysoko přestřelil branku Přestavlk.

Druhý poločas začali domácí lépe, zvýšili nasazení, zpřesnili hru a vytvořili si i několik dobrých střeleckých příležitostí. Jednu z nich proměnil křižnou střelou po velmi pěkném přímočarém vysunutí, P. Žůrek. Hosté svůj závěrečný nápor ke vstřelení gólu už nevyužili, a tak souboj o šest záchranářských bodů vyšel lépe Pravonínu.

Branka: Žůrek. Rozhodčí: Bačinský. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Sokol Pravonín: Veselý - Filip, Hrubeš, Hoch, Lejček – Cibulka, Vlasák, Žůrek, M. Babický – Moravec, Krastev. Střídali: Studnička, Březina, Čičatka.

Sokol Přestavlky: Magnus – I. Novák, Mikulanda, Tomíček, Jelínek – P. Mrázek, M. Mrázek, Žížala, M. Novák – Novotný, Pantoflíček. Střídali: Pohunek, Bursík, Pfeffer.

Votice B – Olbramovice 2:1

Lídr měl v místním derby po celé utkání mírnou převahu, ale nedokázal proměnit své šance. Hosté spoléhali na zabezpečenou obranu, rychlé protiútoky a standardní situace. Dokonce se dostali do vedení vlastním gólem Dušátka, do poločasu ale stačil vyrovnat Štork.

Po přestávce otočil skóre Hájek z penalty, ale hosté se nevzdali, mohli i vyrovnat ze standardní situace, ale gólovou hlavičku Brdka zlikvidoval bravurním zákrokem Soukup.

Branky: Štork, Hájek (z PK) – vlastní. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

SK Marila Votice B: Soukup – Šlejmar, Slabý, Dušátko, Houška (71. Dohnal) – Jonszta (87. Vinduška), Hájek, Homolka, Kuneš – Kolář, Štork.

SK Olbramovice: Bosák – Brdek (78. Rosol), Doležal, Helma, Šíma – Z. Macháček, Pospíšil, Havlík, Neuberg – Karda (46. Chudlářský), Šípek (84. Čekal).

Jírovice – Trhový Štěpánov 3:0

V průměrném utkání domácí tým zaslouženě zvítězil, když dokázal ze spousty gólových příležitostí alespoň tři proměnit.

Branky: Krákora, Sahula, D. Stibůrek. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Sokol Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Krákora, D. Stibůrek, Pokorný – Borkovec, Sahula, Hořejší, Macháček – Kulda, Klepl. Střídali: F. Stibůrek, Hovorka, Pěkný.

Sokol Trhový Štěpánov: Steiner – Trpšovský, Witner, Zikmunda, Dobrý – Janoušek, Klaus, J. Jakoubek, Rytina – Gapko, Frühauf. Střídali: M. Jakoubek, Škvor, Sviták.