Pravonín – Miřetice 4:2

Domácí vstoupili do utkání s nervozitou na kopačkách a výsledkem byly kromě nepřesností v rozehrávce i chyby v obraně. Po nedorozumění brankáře s obránci dostal hlavou do vedení hosty K. Čáp. Velkou snahu domácích korunoval vyrovnávacím gólem Lejček. Jenže do přestávky opět strhnul do vedení na stranu Miřetic K. Čáp z trestného kopu.

Po přestávce Pravonínští zabrali, zlepšili přesnost přihrávek, ale šance byly na obou stranách. Ty se však dařilo proměnit jen domácím, když se dvakrát prosadil Žůrek a v úplném závěru potvrdil vítězství Moravec.

Branky: Žůrek 2, Lejček, Moravec – K. Čáp 2. Rozhodčí: Rosenvald. Diváci: 60. Poločas: 1:2.

Sokol Pravonín: Veselý – Ondrák, Hoch, Lejček, Krastev – Žůrek, Cibulka, Sedláček, Moravec – Vlasák, Filip. Střídali: M. Babický, Šindelář, M. Čičatka.
Sokol Miřetice: Hanuš – Rek, Lhoták, Hájek, Jakl – Pavlečko, Jantač, Semrád, Kopecký - K. Čáp, P. Čáp. Střídali: Lalouček, Houdek, L. Kamarýt.

Vr. Janovice – So. Přestavlky 4:0

Hosté povzbuzovaní skupinou „vulgárních“ diváků neunesli tíhu zápasu a naprosto zaslouženě prohráli.

Branky: Bursík 2, Hrdlovič, Kadlec (z PK). Rozhodčí: Hocek. ŽK: Rouš – Magnus, P. Mrázek, Sisel. ČK: Brambora (P). Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Sokol Vrchotovy Janovice: Vávra - Novotný, Kadlec, Daniel, Kahoun - Milan Havlín, Kněnický, Sochůrek, Bursík – Hrdlovič, Rouš. Střídali: Střihavka, Linhart, Vrkoslav.
Sokol Přestavlky: Magnus – I. Novák, Mikulanda, Jelínek, Pantoflíček – P. Mrázek, M. Mrázek, Žížala, M. Novák – Brambora, Sisel. Střídal: Pohůnek.

Maršovice – Trhový Štěpánov 5:0

Od začátku si vytvořili domácí mírnou územní převahu, ale ránu Zavadila vytáhl Klimeš na roh, přímý kop Moulíka proletěl těsně vedle pravé tyče hostující branky a poté se maršovický kanonýr po přihrávce Rosti Haška v dobré pozici nefotbalově ukopl. Skóre zápasu tak otevřel T. Procházka, který si v pokutovém území počkal na dlouhé autové vhazování Fišera a hlavou překonal štěpánovského gólmana. Poté zahrozili i hosté, ale Klaus v šanci ohrozil rohový praporek a Dobrý se na hranici penalty sice hezky uvolnil, ale domácí branku vysoko přestřelil. Těsně před odchodem do kabin zastavila přímý kop R. Haška až síť štěpánovské branky.

Ve druhém poločase maršovičtí zdramatizování zápasu nepřipustili a v desetiminutových intervalech poslali hosty domů s potupným bůrem. Nejprve se dvakrát prosadil Moulík a nejhezčí moment utkání připravili Zavadil s Fišerem, kdy prvně jmenovaný zahrál rohový kop, který jeho spoluhráč poslal halfvolejem do šibenice Klimešovy branky. Čestný úspěch pro hosty mohl zařídit kapitán J. Jakoubek, ale jeho přímý kop vytáhl zpod břevna bravůrně Kubásek.

Branky: 54. a 64. Moulík, 25. T. Procházka, 42. R. Hašek, 74. Fišer. Rozhodčí: Novák. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Sokol Maršovice: Kubásek - Řezníček (31. Zderadička), M. Hašek (75. M. Procházka), T. Procházka, Pauer - Šetina, Zavadil, Bartoš, Fišer - R. Hašek, Moulík.
Sokol Trhový Štěpánov: Klimeš - Frühauf, J. Jakoubek, Škvor, Čermák - Vobecký, Dobrý (66. Sviták), Witner, M. Jakoubek - Barek, Klaus.

Votice B – Divišov 1:0

Vyrovnané utkání, ve kterém měli chvílemi navrch hosté, rozhodl již v prvním poločase domácí Hájek a vystřelil tak pro lídra tabulky tři body.

Branka: Hájek. Rozhodčí: Borek. Poločas: 1:0.

SK Marila Votice B: Soukup – Šlejmar, Dušátko, Slabý, Dohnal – Hájek, Homolka, Kuneš, Jonszta – Kolář, Houška. Střídali: Šedivý, Sládek.
Jawa Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, L. Svoboda, P. Bumbálek, Štěpnička – Vobořil, Campodonico, Vávra, Vondrák – Zd. Pekárek, Marek Hanuš. Střídali: J. Pekárek, Lehán.

Teplýšovice B – Popovice 5:2

Teplýšovické béčko hrající o záchranu nasadilo do zápasu tři hráče A mužstva (Kukač, J. Dřízal, Král), kteří nastoupili v základní sestavě v sobotu ve Zbraslavicích a na jejich hře to bylo znát. Drželi míč na zemi, dobře kombinovali a Popovičtí, kteří na jaře ještě neprohráli, zpočátku nestíhali. Přesto mohli jít do vedení, když po trestném kopu orazítkoval Dvořák hlavou břevno. Jenže domácí po chvíli dvakrát udeřili. Nejprve se po samostatné akci prosadil L. Tůma a o chvíli později prostřelil Král po krásném pasu Ottla brankáře Heřmánka podruhé. Hosté v kvalitním zápase hrozili z nebezpečných brejků a po jednom Vondruška trefil tyč. A tak udeřilo na druhé straně, po důrazu J. Dřízala, uklidil míč z hranice šestnáctky k tyči Kukač. A to ještě do přestávky trefil L. Tůma z metru břevno prázdné pravonínské branky po nabídce Krále.

Po změně stran se domácí uspokojili s vysokým vedením, hosté byli nebezpečnější a po úniku P. Slepičky snížil Dvořák. Jenže na druhé straně kontroval ranou z šestnáctky L. Tůma. V závěru ještě radost propukla v obou táborech, když domácí Kukač a hostující Dvořák, vstřelili své druhé branky v zápase.

Branky: L. Tůma 2, Kukač 2, Král – Dvořák 2. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Sokol Teplýšovice B: Kohoutek – L. Dřízal, St. Škvor, Boťa, J. Dřízal – Vosička, Kukač, Ottl, Starosta – Král, L. Tůma. Střídali: Klabík, Páv, Sahula.
Sokol Popovice: P. Heřmánek - Kašpar, Hocek, V. Slepička, Žížala - Veselý, Kopecký, Vondruška, M. Heřmánek - Dvořák, P. Slepička. Střídali: Kaucký, Hovorka, Matuška.

Jírovice – Struhařov 1:0

Domácí se konečně dokázali vyvarovat hrubých chyb, po kterých dostávali laciné góly a jednu z mnoha šancí dotáhli do gólového zakončení. Po předvedené hře si Jírovičtí všechny body zasloužili.

Branka: Macháček. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 0:0.

Sokol Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Šittler, D. Stibůrek, Pokorný – Borkovec, Sahula, Pěkný, Macháček – Kulda, Klepl. Střídali: F. Stibůrek, Malknecht.
Jiskra Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Zd. Pessr, Kremina, Straka – Kocábek, Koblasa, Pospíšil, Semerád – Peter, Kaňka. Střídali: Kaucký, Hauzar, Zmek.

Zdislavice – Olbramovice 1:4

Domácí podali opět tragický výkon, který nebyl hoden druhého týmu v tabulce. Olbramovičtí je ve všech směrech přehrávali a zaslouženě vyhráli.

Branky: Kupsa – Brdek 2, Neuberg, Šípek. Rozhodčí: Murgač. ŽK: Klenot, Kupsa, Bouček – Pospíšil, Macháček. Diváci: 30. Poločas: 1:1.

Sokol Zdislavice: Klenot – Kůžel (65. Hrazdíra), A. Jankovský, Bouček, Kupsa – Sedlák, Pecháček, Kubálek, Žák – Jirka, Bouček.
SK Olbramovice: Bosák – Šíma, Doležal, Neuberg, Helma – Brdek, Pospíšil (82. Rosol), Šípek, Chudlářský – Macháček (88. Vácha), Brejla (68. Michálek).