Divišov – Olbramovice 2:1

Utkání začalo náporem hostů, ale jejich koncovka byla špatná. Poté se hra vyrovnala a ve 20. minutě se hlavou po trestném kopu trefil k tyči domácí Vávra. Když už se hráči viděli v kabinách na poločasové přestávce, podnikli hosté rychlý brejk a vyrovnali Tůmou. Po přestávce se hrál útočný fotbal na obě strany, ale koncovka obou týmů byla nepřesná. Až v 70. minutě napřáhl z 20 metrů domácí M. Hanuš, vymetl pavučinu v olbramovické šibenici a rozhodl o výhře Divišova.

Branky: Vávra, M. Hanuš – Tůma. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Jawa Divišov: Jan Svoboda - J. Pekárek, P. Bumbálek, Vobořil, Štěpnička – Vávra, T. Macháček, Zd. Pekárek, Zákostelský – Campodonico, M. Hanuš. Střídali: M. Bumbálek, Marek.

SK Olbramovice: Bosák – Doležal, Ledvinka, Havlík, Brdek – Pospíšil, Karda, Chudlářský, Tůma – Horčička, Šach. Střídali: Vyskočil, Macháček, Neuberg.

Vrchotovy Janovice – Maršovice 0:1

Zápas rozhodla vlastní branka domácích ve 24. minutě. Po přestávce, v 68. minutě, neproměnil vrchotojanovický Kahoun penaltu.

Branka: 24. vlastní. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 6:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Sokol Vrchotovy Janovice: Vávra – Střihavka, Jaroslav Kadlec, Kahoun, Milan Havlín – Linhart, Jiří Kadlec, Sochůrek, Vrkoslav – Rouš, Daniel. Střídali: Vokolek, Trojan, Michal Havlín.

Sokol Maršovice: Michal Procházka - Řezníček, M. Hašek, T. Procházka, Zderadička - Šach, M. Bartoš, Hlaváč, Miloš Procházka - J. Bartoš, R. Hašek. Střídal: Dráb.

Teplýšovice B – Pravonín 3:1

Zápas o „Černého Petra“ vyzněl pro domácí béčko Teplýšovic, které tak poslalo Pravonín na dno tabulky. Domácí byli fotbalovější a po zásluze zvítězili.

Branky: Starosta (z PK), Vosička, Hruška – Klejna. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 0:4. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Sokol Teplýšovice B: Kohoutek - St. Škvor, Zeman, Kyselka, Micka – Klabík, Boťa, L. Dřízal, Starosta – Hruška, Vosička. Střídali: O. Páv, Sahula, Kaňka.

Sokol Pravonín: Veselý – Ondrák, Sedláček, Lejček, Kuklík – T. Babický, Moravec, Žůrek, Vlasák – M. Babický, Krastev. Střídali: Klejna, Kodeda, Hoch.

Miřetice – Votice B 1:1

Hosté si vytvořili za celý zápas jednu šanci, ze které se ujali vedení, domácí zklamali v koncovce, když ze tří příležitostí dokázali proměnit pouze jedinou, proto zápas skončil spravedlivou remízou.

Branky: Jantač - Dohnal. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Sokol Miřetice: Hanuš – Rek, Lhoták, Houdek, P. Čáp – Pavlečko, Jantač, J. Kamarýt, Kopecký - K. Čáp, Semrád. Střídali: L. Kamarýt, Hájek, Lalouček.

SK Marila Votice B: Soukup – Homolka, Dušátko, Pohan, Kuneš – Houška, Kolář, Štork, Dohnal – Voráček, Milan Jonszta. Střídal: Dvořák.

Trhový Štěpánov – Struhařov 3:0

Utkání nepřineslo mnoho fotbalové krásy ani velkých brankových příležitostí. Hráči se do zakončení dostávali těžce, domácí v prvním poločase využili jedinou vážnější příležitost. Janoušek kolmým pasem oslovil Gapka, ten se uvolnil, vlétl do vápna, se štěstím ještě obešel soupeřova obránce a z úhlu ke vzdálenější tyči zavěsil. Hosté stříleli jen ze střední vzdálenosti. Po přestávce, v 53. minutě, rozradostnil skromnou návštěvu domácí kapitán Rytina, který se prosadil ve vápně a prostřelil hostujícího gólmana. Vzápětí vystřelil krásně z přímého kopu Janoušek, ale brankář Pessr vytáhl skvělý zákrok. Hosté se snažili, ale domácí obrana pracovala bez chyb. těsně před koncem definitivně stvrdil tři body pro Štěpánov Čermák, který proměnil v gól centr z levé strany.

Branky: Gapko, Rytina, Čermák. Rozhodčí: Žarnecki. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Sokol Trhový Štěpánov: Boušek – Witner, Čermák, Frühauf, M. Jakoubek – Janoušek, Hašek, Šťastný, Rytina – Gapko, Sviták. Střídal: J. Kříž.

Jiskra Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Z. Pessr, Kremina, Kocábek – J. Kaňka, Veselý, Koblasa, Semerád – Pospíšil, Peter. Střídali: Šetek, Hauzar, Mareš.

Sokol Přestavlky – Zdislavice 2:1

Domácí měli raketový start do utkání, když v 1. minutě z úhlu vstřelil P. Mrázek branku. Zvýšení měl na kopačce Žížala, ale svou šanci nevyužil. Hosté byli aktivnější dobře kombinovali a ve 20. minutě nastřelili tyč. Zaslouženého vyrovnání se dočkali ve 40. minutě Pecháčkem. Těsně před koncem poločasu mohl otočit stav opět P. Mrázek, ale po sóle nastřelil gólmana Klenota. Úvod druhého poločasu patřil opět domácím, když ve 49. minutě napřáhl „dorostenec“ Pantoflíček ze 17 metrů a nádhernou ranou se poprvé zapsal mezi střelce v soutěži dospělích – 2:1. Hosté se snažili vyrovnat a několik střel pochytal domácí gólman Magnus. Domácí si vytvořili také několik „loženek“. P. Mrázek a Sisel ze stran a Sisel nastřelil po sóle gólmana. Do třetice kanonýr Sisel po chybě gólmana netrefil zívající prázdnou branku a ještě dlouho po utkání nechápal, co se dá nedat! To se mohlo domácím krutě vymstít, když ke konci zápasu hosté neproměnili svůj brejk dva na jednoho, když si dávali přednost, kdo vystřelí až Mikulanda skluzem zachránil Přestavlky od pohromy.

Branky: P. Mrázek, Pantoflíček – Pecháček. Rozhodčí: Mikolášek. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Sokol Přestavlky: Magnus – I. Novák, Mikulanda, Tomíček, Bílek – P. Mrázek, M. Mrázek (85. Jelínek), Žížala, Pohůnek (46. Pantoflíček) – Brambora, Sisel.

Sokol Zdislavice: Klenot – Gregor, Lukáč, T. Bouček, Žák – P. Bouček, Pecháček, Kubálek, Müller – Jirka ,Kupsa.

Popovice – Jírovice 1:1

Zápas začal ve velmi vlažném tempu, a tak se diváci dočkali první gólové příležitosti domácích ve 28. minutě, ale po sóle nechal P. Slepička vyniknout brankáře Jírovic Brandnera. Další šanci domácích nevyužil Dvořák, který hlavičkoval nad branku a Matuška, ten prováhal možnost vystřelit poté, co se ocitl sám za obranou Jírovic. Hosté se do šancí nedostávali a soustředili se především na obranu. I ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a domácí dál dobývali branku Jírovic. Dalekonosnou střelou, která skončila na břevně, se prezentoval P. Slepička, ale hosté vše ustáli .Změnu skore přinesla až trestuhodná hrubka domácího gólmana, který „namazal“ jírovickému Macháčkovi, a ten si s nabídnutou nepohrdl - 0:1. Domácí vrhli vše do útoku, začali riskovat a odměnou jim byla vyrovnávací branka střídajícího Vyhnala, který hlavičkou překonal do té doby výborného brankáře hostí - 1:1.V poslední minutě mohli Jírovičtí převážit misky vah na svojí stranu, ale mířili pouze do tyče.

Branky: Vyhnal – Macháček. Rozhodčí: Urban. ŽK: 4:4. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Sokol Popovice: P. Heřmánek - Hocek, Žížala, Veselý, Hovorka - V. Slepička, Dvořák, Kašpar, M. Heřmánek – Matuška, P. Slepička. Střídali: Janeček, Kaucký, Vyhnal.

Sokol Jírovice: Brandner - Pěkný, Kořínek, Beneš, Stibůrek - Klepl, Pokorný, Borkovec, Sahula - Hořejší, Macháček. Střídal: Němec.