Žejdlík Bn - Gogo Bn 4:2 (1:1)

Branky: 8. Bubák (Šittler), 24. Čáp (Šittler), 26. Král (Čáp), 30. Čáp (Šittler) - 15. Houzar (Vesecký), 34. Vesecký. ŽK: Král, Šittler (oba Ž). Nejlepší hráč: Magnus (Ž).

FC Žejdlík Bn: Magnus Jiří, Král Marian, Bubák Robert, Šittler Jiří, Čáp David, Tomáš Martin
Gogo Bn: Soukup Michal, Vesecký Aleš, Kuneš Jaroslav, Pohan Karel, Ždych Jindřich, Holada Miloš, Houzar Radek

V. Václavice - Tempo Bn 3:5 (0:3)

Branky: 22. Drazdík (Mlčoch), 27. Kříž, 29. Šetina (Mlčoch) - 2. P. Macháček (Klabík), 18. P. Macháček (Sahula), 20. Fučík (P. Macháček), 35. Bubeník (P. Macháček), 36. P. Macháček (Sahula). ŽK: Klabík (T). Nejlepší hráč: P. Macháček (T).

FK V.Václavice: Párys Jan, Drazdík Jaroslav, Mlčoch Matej, Kříž Josef, Šetina Stanislav, Stibůrek Tomáš
FC Tempo Bn: Brandner Martin, Klabík Pavel, Klepl Martin, Fučík Petr, Sahula Tomáš, Macháček Petr, Bubeník Martin

U. Okrouhlice - T. Olbramovice 0:5 (0:1)

Branky: 12. Trázník (T. Helma), 32. Karda, 36. Brdek (M. Brejla), 38. T. Helma, 39. Brdek (T. Helma). ŽK: M. Kyselka, David (oba Okrouhlice). Nejlepší hráč: Karda (Olbramovice).

U.Okrouhlice: Rathouský Petr, Stěhule Josef, Kyselka Martin, Pivoňka Jiří, David Jan, Eger Zdeněk, Kyselka Richard, Vlach David
T.Olbramovice: Bosák Libor, Brejla Martin, Karda Miroslav, Trázník Miroslav, ing. Malík Michal, Vyskočil Petr, Brdek Jan, Helma Tomáš, Pospíšil Libor

Gogo Bn - V. Václavice 8:1 (4:0)

Branky: 8. Houzar (Šlejmar), 12. Vesecký (Pohan), 13. Šlejmar (Vesecký), 16. Ždych (Vesecký), 30. Šlejmar (Vesecký), 33. Vesecký (Kuneš), 36. Šlejmar (Ždych), 39. Ždych (Šlejmar) - 28. Drazdík (Kříž). ŽK: Houzar (G). Nejlepší hráč: Šlejmar (G).

Gogo Bn: Soukup Michal, Vesecký Aleš, Kuneš Jaroslav, Pohan Karel, Ždych Jindřich, Houzar Radek, Tůma Josef, Šlejmar Jakub
FK V.Václavice: Hašek Jakub, Drazdík Jaroslav, Mlčoch Matej, Stibůrek Tomáš, Šetina Stanislav, Kříž Josef, Rosenvald Tomáš, Rezek Milan

Tempo Bn - Žejdlík Bn 4:4 (3:2)

Branky: 4. Sahula (M. Hampl), 11. Sahula (Fučík), 13. P. Macháček (Bubeník), 40. Sahula (P. Macháček) - 14. Čáp (Lizák), 16. Lizák (Čáp), 29. Janda (Lizák), 30. Bubák (Lizák). ŽK: Bubák (Ž). Nejlepší hráč: Lizák (Ž).

FC Tempo Bn: Brandner Martin, Klabík Pavel, Klepl Martin, Fučík Petr, Sahula Tomáš, Macháček Petr, Bubeník Martin, Hampl Milan
FC Žejdlík Bn: Magnus Jiří, Král Marian, Bubák Robert, Čáp David, Lizák Dušan, Janda Ladislav, Pumpr Michal, Štěpnička Josef

V. Václavice - T. Olbramovice 2:3 (1:1)

Branky: 20. Kříž, 21. Žovinec (Párys) - 13. T. Helma, 38. M. Brejla, 39. T. Helma (M. Brejla). ČK: Mlčoch (V). Nejlepší hráč: M. Brejla (O).

FK V.Václavice: Hašek Jakub, Drazdík Jaroslav, Mlčoch Matej, Stibůrek Tomáš, Šetina Stanislav, Kříž Josef, Rosenvald Tomáš, Rezek Milan, Žovinec Jiří, Průcha David, Párys Jan
T.Olbramovice: Bosák Libor, Brejla Martin, Karda Miroslav, Trázník Miroslav, Pospíšil Libor, Vyskočil Petr, Brdek Jan, Helma Tomáš

Gogo Bn - U. Okrouhlice 5:2 (2:2)

Branky: 4. Houzar, 11. Pohan (M. Soukup), 21. Pohan (Vesecký), 26. Tůma (Pohan), 34. Kuneš (Vesecký) - 8. Eger (David), 16. R. Kyselka (Pivoňka). ŽK: Eger (O). Nejlepší hráč: A. Vesecký (Gogo).

Gogo Bn: Soukup Michal, Vesecký Aleš, Kuneš Jaroslav, Ždych Jindřich, Pohan Karel, Houzar Radek, Tůma Josef
U.Okrouhlice: Rathouský Petr, Stěhule Josef, David Jan, Kyselka Martin, Kyselka Richard, Pivoňka Jiří, Eger Zdeněk, Vlach David

T. Olbramovice - Žejdlík Bn 3:1 (1:1)

Branky: 8. Vyskočil (M. Brejla), 25. M. Brejla (Pospíšil), 38. Karda (M. Brejla) - 5. Štěpnička (Čáp). ŽK: M. Brejla, Karda, Brdek (oba O). Nejlepší hráč: Janda (Ž).

T.Olbramovice: Bosák Libor, Brejla Martin, Karda Miroslav, Trázník Miroslav, Pospíšil Libor, Vyskočil Petr, Brdek Jan, Helma Tomáš, Chudlařský Jaroslav
FC Žejdlík Bn: Magnus Jiří, Král Marian, Bubák Robert, Čáp David, Janda Ladislav, Pumpr Michal, Štěpnička Josef

Tempo Bn - U. Okrouhlice 2:0 (1:0)

Branky: 12. Klabík (Klepl), 27. P. Macháček (Bubeník). Nejlepší hráč: Klabík (T).

FC Tempo Bn: Brandner Martin, Klabík Pavel, Bubeník Martin, Sahula Tomáš, Tůma Lukáš, Macháček Petr, Hampl Milan, Klepl Martin
U.Okrouhlice: Rathouský Petr, Stěhule Josef, David Jan, Kyselka Martin, Pivoňka Jiří, Eger Zdeněk, Vlach David

Sestava dne

Bosák (Olbramovice) – Čáp (Žejdlík), P. Macháček (Tempo), M. Brejla (Olbramovice), Vesecký (Gogo).

Tabulka střelců

25 – Čapek (Žejdlík), Moulík (Tisem), 15 – Hlaváč ml. (Tisem), Janda (Žejdlík), P. Macháček (Tempo), 14 – Tůma (Olbramovice), Lizák (Žejdlík), 13 – D. Braný (Mrač), Vilímek (Best), Zadražil (Neveklov), Šlejmar (Gogo).

Tabulka aktivity

33 (14 + 19) Lizák (Žejdlík), 30 (15 + 15) Hlaváč ml. (Tisem), 29 (25 + 4) Čapek (Žejdlík), 29 (25 + 4) Moulík (Tisem), 23 (13 + 10) Zadražil (Neveklov), 23 (15 + 8) Janda (Žejdlík), 23 (4 + 19) Vesecký (Gogo).

Žluté karty

4 – Šlejmar (Gogo), Pospíšil (Mrač), 3 – Kaloš ml., Vilímek (oba Best), Fajfrlík, Král (oba Žejdlík), P. Macháček (Tempo), Vaněček (Tisem), Zadražil (Neveklov), Kříž (Václavice), Mestek (OTS), Falc, R. Kyselka (oba Okrouhlice), 2 – Kudrna (Best), Klepl, J. Boťa, Klabík (všichni Tempo), Hlaváč ml., R. Mrha (oba Tisem), Čapek (Žejdlík), O. Páv (Mrač), T. Rosenvald, D. Průcha (oba Václavice), Bervida, Houzar (oba Gogo), Hašek, Řezníček (oba Neveklov), Bartůšek, Lapáček (oba OTS), Karda (Olbramovice), M. Babický, Filip, Vlasák (všichni Mezihoří), Čech (Okrouhlice).

Zastavení činnost

3 utkání – J. Boťa (Tempo, zbytek trestu), 1 utkání – M. Mlčoch (Václavice – ČK za 2 ŽK).

Trest si odstáli

Šlejmar (Gogo), J. Hašek (Václavice), J. Fajfrlík (Žejdlík).

Tabulka

1. Žejdlík Bn 17 12 2 3 88:53 38
2. Olbramovice 17 11 1 5 57:41 34
3. Best Bn 17 10 3 4 58:44 33
4. OTS Bn 17 9 2 6 65:44 29
5. M.S.Neveklov 17 9 2 6 60:44 29
6. Mrač 17 8 1 8 54:47 25
7. Tempo Bn 17 8 1 8 54:54 25
8. Mezihoří 17 7 2 8 54:55 23
9. Tisem 17 6 2 9 59:72 20
10. Gogo Bn 17 5 2 10 52:82 17
11. V. Václavice 17 4 2 11 48:84 14
12. Okrouhlice 17 2 2 13 43:72 8

JIŘÍ CHALOUPKA