Chotýšany – Teplýšovice B 6:2

Již ve 13. minutě otevřel skóre hlavou Khandl po přímém kopu Průchy – 1:0. Hosté několikrát zahrozili, ale měli vychýlenou mušku. Ve 30. minutě začal svůj střelecký koncert Průcha a zvýšil na 2:0. Před odchodem do kabin hosté snížili po několika chybách domácí obrany na 1:2, když odraženou střelu od tyče nekompromisně vrátil do sítě Kaňka. Ve druhé půli se domácí více tlačili před branku soupeře, ale ten odolával až do 61. minuty, kdy byl v pokutovém území sražen Průcha a sám nařízenou penaltu proměnil – 3:1. Za šest minut, ale Rybka střelou ke vzdálenější tyči opět snížil na rozdíl jedné branky. Ze strany hostů to byla poslední úprava výsledku. V závěru se za domácí trefili ještě v 72. minutě střelou pod břevno Šindelářem, hattrick zkompletoval v 78. minutě Průcha a tečku za utkáním přidal v 90. minutě Hanuš.

Branky: Průcha 3 (1x z PK), Khandl, Šindelář, Hanuš - Kaňka, Rybka. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2/1. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Chotýšany: Keseli – Vaňkát, Bejbl (65. Starosta), Khandl, Filip – Povolný, Průcha, Kratochvíl (46. Lupoměch), Šindelář – Junek, Hanuš.

Teplýšovice B: Vosička - Hruška, Hlavnička, Boťa, Granát (79. Cvrček) - Hvězda, Klabík, Hasenkopf (86. Heřmánek), Kaňka - Tůma, Rybka (76. Sahula).

Pravonín – Struhařov 3:2

Domácí snaha narážela na zkušenost a herní kvalitu hostů, kteří využili tradičních pravonínských chyb v obranné činnosti. Nejprve se ujali vedení Koblasou a o chvíli později upravil Sysel na 0:2. Struhařovští se nechali ukolébat vedením, nechali se zatlačit do obrany a domácí po pěkné akci snížili před přestávkou Zd. Ondrákem na 1:2. Ve druhem poločase pokračovala hra ve svižném tempu a obě mužstva si vytvořila několik gólových šancí. Domácí Novák se nádherně trefil z 25 metrů do šibenice a srovnal skóre na 2:2. Hosté se nechtěli smířit s dělbou bodů a zvýšili svojí útočnou aktivitu, do které se zapojili i obránci. Toho využil domácí Klejna a po přesném vysunutí Moravcem otočil výsledek utkání na 3:2. Ve vypjatém závěru Struhařov několikrát gólově zahrozil, ale domácí vítězství už uhájili.

Branky: Zd. Ondrák, Novák, Klejna – Koblasa, Sysel. Rozhodčí: Rathan. Poločas: 1:2.

Pravonín: Veselý - Zd. Ondrák, Hoch, Lejček, Vlasák - Novák, Filip, T. Babický, M. Babický – Moravec, Klejna. Střídali: Javorský, Sedláček, Kozel.

Struhařov: P. Pessr – Kůstka, Zd. Pessr, J. Kaňka, Hovorka – Straka, Veselý, Mareš, Koblasa – Sysel, Šetek. Střídali: Kremina, Kocábek, Semerád.

Miřetice – Čerčany 9:1

Hosté působili od začátku odevzdaně, a proto je pro ně výsledek ještě milosrdný.

Branky: Fialka 2, Houdek 2, Kamarýt 2, Hájek, Semrád - Jaeger. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 1/2. ČK: 0/1. Diváci: 70. Poločas: 7:0.

Miřetice: Hanuš - Rek, Laskoš, Mašek, P. Čáp – K. Čáp, Kamarýt, Semrád, Jantač – Houdek, Fialka. Střídali: Hájek, Lalouček.

Čerčany: Svoboda – Pánek, Pospíšil, Bulan, Jírava – Modálek, Kačírek, Berka, Šedivý – Jaeger, Jirovský. Střídali: Teichner, Hořčička.

Olbramovice – Úročnice 0:0

V prvním poločase se diváci v Olbramovicích nudili. Ze sedaček je zvedlo jen Mestkovo sólo v 10. minutě, které však Malík zneškodnil a následnou Novotného dorážku zablokoval Šípek. Druhý poločas velké zlepšení nepřinesl. Domácí se sice snažili tvořit hru, ale žádnou větší příležitost nevytvořili. Když pak v 89. minutě na druhé straně Müler mířil po rohu vedle, byly body spravedlivě rozděleny.

Rozhodčí: Konvička. ŽK: 2/3. Diváci: 110.

Olbramovice: Malík - Kára, Ledvinka, Helma, Brdek - Šípek, Pospíšil, Brejla, Soukup - Tůma, Macháček. Střídali: Hrachovský, Čekal.

Úročnice: Kolev - Tesáček, Mrkvička, Šejstal, Žemlička - Peter, Mestek, Kloud, Novotný – Witner, Hošek. Střídali: Müller, Maršoun.

Divišov – Vrchotovy Janovice 2:1

Utkání začalo náporem hostů, kteří v 6. minutě nastřelili tyč, ostatní střely mířily mimo brankové tyče. Poté přidali domácí na pohybu, vypracovali si vyložené šance, ale nastřelili tyč, břevno, dělovky Pekárka a Campodonica vyrazil bravurně Dán a ani Vobořil nadvakrát nepřekonal gólmana. Ve druhé půli se hrálo zpočátku bez šancí. Až po hodině hry přeloboval Němec domácího gólmana – 0:1. Gól Divišovské vyburcoval, začali se více tlačit před vrchotojanovickou branku a v 72. minutě vyrovnali po centru Vávry a důrazu Bubáka. Domácí nepolevovali v náporu a v 82. minutě přišel vítězný gól, když se po akci M. Bumbálka a Vávry krásně z voleje trefil nohejbalista Campodonico.

Branky: Bubák, Campodonico – Němec. Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Divišov: Jan Svoboda – Štěpnička, Nožka, P. Bumbálek, Hejný – Vobořil, Marek, Zd. Pekárek, Vávra – Bubák, Campodonico. Střídali: M. Bumbálek, J. Pekárek.

Vrchotovy Janovice: Dán - Linhart, Vokolek, Dvořák, Novotný - Střihavka, Sochůrek, Rezek, Kněnický - Němec, Vrkoslav. Střídal: Čedík.

Votice B – Zdislavice 0:3

Hosté se ujali vedení již v 10. minutě, po dobře zahraném rohovém kopu. Domácí měli několik příležitostí, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Ve druhém poločase vsadil lídr z Votic vše do útoku, což mu gólovou radost nepřineslo. Naopak hosté dvěma brankami Naňáka v 90. minutě upravili na překvapivých 0:3.

Branky: Naňák 2, Kubálek. Rozhodčí: Grunský. ŽK: 0/2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Votice B: Soukup - Šlejmar, L. Budil, Dušátko, Baťha - Pohan, Kuneš, Houška, Jonszta - Daniel, Jantač.

Zdislavice: Klenot - J. Gregor, Breburda, Bouček, P. Gregor - Naňák, Pecháček, Kubálek, Müller - Jirka, Nácovský.

Neveklov – Jírovice 1:1

Domácí začali aktivně a již v 10. minutě je poslal do vedení hlavou Semerád. Poté převzali iniciativu hosté, kteří se začalivíce tlačit před neveklovskou branku a v 35. minutě vyrovnali Němcem. Ve druhé půli seani jedno mužstvo již nedokázalo gólově prosadit, a tak zápas skončil remízou.

Branky: Semerád – Němec. Rozhodčí: Platil. ŽK: 1:1. Diváci: 96. Poločas: 1:1.

Neveklov: Šiška – Semerád, Novák, Zimmel, Král – Lajšner, Růžička, Čichovský, Hašek – Vitouš, Šeba. Střídali: Krejčí, Váňa, Loucký.

Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Kořínek, D. Stibůrek, Borkovec – Němec, Hovorka, Pokorný, Klepl – Kulda, Krákora. Střídal: Brandner.