Okresní přebor

Votice B – Jírovice 3:0 (1:0), Hájek, V. Budil, Dušátko.

Chotýšany – Divišov 4:0 (3:0), Turek 2, Khandl, Starosta (z PK).

Bílkovice – Struhařov 0:0.

Olbramovice – Vrchotovy Janovice 4:0 (2:0), vlastní, T. Helma, Růzha, Karda.

Teplýšovice B – Zdislavice 6:0 (1:0), Mládek 4, Hampl, St. Škvor.

Sedlec–Prčice – Čerčany 7:2 (3:1), M. Davídek 3, Nádvorník, Lukáš, Bechyně, Polidar - Hofinger, Kupša.

Miřetice – Neveklov 1:1.

III. A třída

Krhanice – Týnec B 0:0.

Přestavlky – Lešany 1:1 (0:0).

Václavice – Úročnice 0:2 (0:1).

Nespeky B – Heřmaničky 3:0 (0:0), Petr Kadeřábek 2, Hrtánek.

Chocerady B – Bystřice 2:5 (0:1), Rychlík (z PK), Buťa - Zdražil 2, Vondruška 2, V. Kohoutek.

Mezno – Miličín 0:2 (0:2), Vylít, Žbánek.

Soběhrdy – Maršovice B 8:0 (4:0), J. Bártík 4, Müller 2, Rozehnal 2.

III. B třída

Popovice – Dolní Kralovice 3:2 (0:0), branky Popovic: P. Slepička, V. Slepička, Hocek.

Ostředek – Pravonín 2:0, M. Škvor, Šilhavý.

Kladruby – Chotýšany B 6:0 (2:0), Poledňák 2, Brejcha 2, T. Kubíček, Vaska.

Tichonice – SK Načeradec 3:4 (1:0).

Postupice – Ratměřice 2:1 (0:0), Kunc, P. Šetek - Kunc.

Velíš – Křivsoudov 3:3 (2:2), Prokop, Řezníček, Štika - Lebeda, Filip, Jakl.

Čechtice – Kondrac B 1:5 (0:2), M. Suk - Kronus 2, Zvára, Mleziva, Král.

IV. A třída

Pecerady – Soběhrdy B 3:3 (0:3).

Neveklov B – Čerčany B 0:3.

Poříčí B – Netvořice 3:2 (0:0).

Křečovice – Zaječice 2:10.

Bukovany – Jablonná A 3:4 (3:2), Bezouška , Kudrna, Kreps - Bartoš 2, Borkovec, Rabiňák.

Václavice B – Úročnice B 1:3.

IV. B třída

Kamberk – Jankov B 4:2 (2:1).

Budenín – Mezno B 2:0 (0:0), Hájek 2.

SK Přestavlky – Miličín B 3:4.

Ratměřice B – Drachkov 0:1 (0:1).

Bystřice B – Sedlec–Prčice B 0:1 (0:0).

Olbramovice B – Heřmaničky B 11:0.


IV. C třída

Velíš B – Postupice B 0:0.

Divišov B – Louňovice B 2:0 (1:0).

Libež – Myslič 3:0 (1:0), Bartoš, Bařina, Vrba.

Jablonná B – Tichonice B 1:4.

Struhařov B – Nesperská Lhota B 6:2 (4:2).

Radošovice – Teplýšovice C 4:2 (2:1), Holejšovský, Míka, Krch, Vondruška - Pohořalý, Fidler.

IV. D třída

Dolní Kralovice B – Křivsoudov B 0:3 (0:1), Křišta 2, vlastní.

Zdislavice B – Hulice 5:0.

Čechtice B – Trhový Štěpánov B 1:2 (0:1), Kadlec - Zajíček, Bernášek.

Blaník Načeradec – Libouň 1:2 (1:0), Bednář - Jadamus, Pěnkava.

Keblov – Nesperská Lhota A 7:0.

Pravonín B – Louňovice A 2:3 (1:1).

Miřetice B – Vracovice 1:5 (0:2).