Okresní přebor

Olbramovice – Votice B 1:2.

Neveklov – Bílkovice 2:0

Divišov – Sedlec–Prčice 5:1 (0:1).

Čerčany – Teplýšovice B 2:0 (0:0), Horváth 2.

Vrchotovy Janovice – Miřetice 3:2 (2:0), Vrkoslav 2, Sochůrek (z PK) - Fialka, Hájek.

Struhařov – Chotýšany 0:4 (0:1), Borek, Khandl, Povolný, Lupoměch.

Zdislavice – Jírovice 4:0 (0:0), Pecháček, Havelka, Kupsa, Kubálek.

III. A třída

Nespeky B – Krhanice 0:3 (0:2), Unger 2, Nováček.

Heřmaničky – Soběhrdy 0:3 (0:2), Bártík, Rozehnal, Murgač.

Miličín – Václavice 1:0, Žbánek.

Úročnice – Sokol Přestavlky 3:2 (1:0), Mestek 2, Müller – Mikulanda, Tomíček.

Bystřice – Týnec B 6:1, branky Bystřice: Šabat, Bartůšek, Sázavský, Zdražil, Stralka, Procházka.

Maršovice B – Mezno 3:1 (1:0), branka Maršovic: Fišer 2, Procházka.

Lešany – Chocerady B 2:0 (0:0), Wittner 2.

III. B třída

Postupice – Velíš 4:0 (1:0), Kořán, Kocourek, P. Šetek, Chudlářský.

Ratměřice – Tichonice 1:2 (1:0), Matoušek – Kmoch, Peroutka.

Dolní Kralovice – Čechtice 3:1 (2:1), branky Dolních Kralovic: R. Šaman, J. Boček, Mück.

Kondrac B – Křivsoudov 3:7.

SK Načeradec – Kladruby 4:4 (3:3), Fenár 2, Postřihač, M. Suchopár - Poledňák 4.

Chotýšany B – Ostředek 0:2 (0:0), Uršic, Florián.

Pravonín – Popovice 3:1 (0:0).


IV. A třída

Jablonná A – Křečovice 8:1 (2:1).

Zaječice – Poříčí B 3:1.

Netvořice – Václavice B 5:0 (3:0).

Úročnice B – Neveklov B 2:3 (1:3).

Čerčany B – Pecerady 3:4.

Soběhrdy B – Jankov A 0:2 (0:1).


IV. B třída

Heřmaničky B – Bystřice B 1:3 (1:3).

Sedlec–Prčice B – SK Přestavlky 2:4 (1:3), M. Tvrdý, Z. Pištěk – Konopiský 2, Mařinec, Šrámek.

Miličín B – Budenín 0:3.

Mezno B – Neustupov 1:3 (0:1).

Drachkov – Jankov B 12:3 (5:3).

Olbramovice B – Kamberk 3:2.


IV. C třída

Louňovice B – Struhařov B 1:1 (1:0).

Nesperská Lhota B – Popovice B 2:4.

Tichonice B – Postupice B 1:0 (1:0), Svoboda.

Radošovice – Velíš B 2:0 (2:0), Martínek, Míka.

Teplýšovice C – Libež 1:3 (0:1), Pohořalý - Vrba 2, Bartoš.

Myslič – Divišov B 6:0 (2:0), Sosnovec 4, Cerman 2.


IV. D třída

Zdislavice B – Dolní Kralovice B 3:0.

Hulice – Miřetice B 4:3 (2:1).

Vracovice – Pravonín B 4:3 (2:1).

Louňovice A – Keblov 1:2 (0:2), Bébr - Šich, Musil.

Nesperská Lhota A – Blaník Načeradec 1:0 (0:0), Voráček.

Libouň – Čechtice B 10:0 (3:0), Kuklík 3, Pěnkava 2, Neumann, Pytlík, Chlumský, Majtaník, Dvořák.

Trhový Štěpánov B – Křivsoudov B 3:2.