STRUHAŘOV – KÁCOV 0:7

Domácí dostali od hostů tvrdý direkt a lekci z moderního fotbalu. V 10. minutě se trefil Červeňák a o šest minut později Cettl - 0 : 2. Kácovští byli ve všech směrech lepší a domácí se vůbec nedostali do hry. Ve 23. minutě trefil Červeňák tyč, a když se v 43. minutě trefil z přímého kopu Vlasák, bylo o vítězi rozhodnuto.

V úvodu druhého poločasu hosté zvolnili a téměř dvacet minut se nic podstatného nedělo. Poté již začaly domácím docházet síly a hosté po rychlých akcích třikrát Červeňákem a jednou Vlasákem upravili na konečných 0:7.

Branky: 10., 66., 79. a 82. Červeňák, 43. a 74. Vlasák, 16. Cettl. Rozhodčí: Stehlík. Poločas: 0:3.

Struhařov: P. Pessr – M. Strnad, J. Sysel, Hanibal, Vildman – Kůstka, D. Sysel, Koblasa, O. Veselý (32. Folprecht) – Zmek, L. Kaňka (54. Michálek).