KONDRAC – KUNICE B 1:3

Hned v 5.  minutě podnikli hosté rychlý brejk a otřeli míč o břevno domácí branky. Za Kondrac zahrozil Pavlíček po centru Pavelky, ale sám před brankářem nezamířil přesně. Přesto to byli domácí, kdo se první radoval, když se po krásné kombinaci a přihrávce Vítovského prosadil Pavelka.

Hosté se ovšem prezentovali velmi vyspělým výkonem a bylo jasné, že domácí, pokud chtějí pomýšlet na vítězství, budou muset předvést nadprůměrný výkon. Tři minuty po vedoucí brance trefil zkušený hostující Koubek tyč a poslal Kondrackým varování. Před koncem poločasu se lámal chleba. V 27. minutě vychytal Vítovského po sóle brankář hostů, aby z následného protiútoku vyrovnal z 20  metrů Koubek. Ve 44. minutě se situace opakovala jako přes kopírák. Domácí neproměnili  dvě obrovské příležitosti a z následného brejku hlavičkoval přesně po centru Zderadička – 1:2.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, lépe se pohybovali, měli herní převahu a  Pavelkovu bombu vyrazil brankář Přída nohou. Hosté ovšem ukazovali svou kvalitu a dvakrát trefili břevno. Nejprve z trestného kopu Obermajer, o chvíli později vyrazil bombu Kounovského bravurně Císař na břevno.

V 67. minutě přišlo razítko na vítězství Kunic, když se po pěkné kombinaci prosadil Novák. V závěru se domácí snažili o zdramatizování zápasu, ale šance nedali. Hlavně Vítovský korunoval zmar Kondrace v poslední minutě, kdy netrefil před prázdnou brankou přihrávku Petrů.

Trenér Kondrace Jiří Janouš mladší k zápasu dodal. „Kdo o kondracké pouti zavítal na fotbal, určitě musel být spokojený. Hrál se velmi dobrý, troufám si říct výrazně nadprůměrný fotbal na I. B třídu. Hosté jsou nováčkem jen formálně (v loňské sezóně neztratili v okresním přeboru ani bod), mají výborné mužstvo, které bude dle mého názoru pomýšlet na postup a v jejich středu exceloval hlavně vynikající Kounovský. Ale i my jsme hráli dobrý fotbal, hráči se vydali a s jejich výkonem, přestože to na body nestačilo, jsem byl spokojen. Hosté byli o něco lepší a musím sportovně uznat, že vítězství si zasloužili asi více," pochválil kouč soupeře a dodal: „Určitě máme na čem stavět a do dalších zápasů půjdeme s optimismem. Trio rozhodčích Pospíšil, Michal, Koleček se prezentovalo výborným výkonem, i to přispělo k celkové velmi dobré úrovni zápasu."

Branky: 16. Pavelka – 28. Koubek, 44. Zderadička, 67. Novák. Rozhodčí: Pospíšil. Diváci: 130.

Kondrac: Císař – Pohorský (55. Houdek), Linhart, M. Kubín, Nedvěd (50. Šanda) – Pavlíček, Pavelka, T. Kubín, Sedláček – Vítovský, Petrů.