NOVÉ STRAŠECÍ – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 2:2 PK 4:5

„Na nekvalitním terénu se nedal hrát fotbal. Snažili jsme se míč držet na zemi a dostali jsme do vedení Pohorským. Jenže po hrubce jsme do poločasu dostali gól z penalty na 1:1. Po změně stran jsme po pěkné akci a zakončení hlavou Trpišovského, dali druhý gól. Jenže v 80. minutě byla na Svobodu druhá, oprávněná penalta a domácí vyrovnali. V penaltovém rozstřelu jsme byli stoprocentně úspěšní a Aleš Tlamicha jednu domácím chytil. Tak jsme získali dva body," popsal zápas trenér Poříčí Petr Lacina a dodal k 13 žlutým a jedné červené kartě: „Potvrdilo se, že Nové Strašecí hraje zákeřně a brutálně, což odnesli zraněním tři naši hráči Peroutka, Přitasil a Hašek. Toho jsme se poraněným kolenem odvezli do nemocnice. Jsem z toho rozladěný, navíc jsme nemohli dát do hry více Klauze, kterého by soupeř minimálně rozpůlil."

Branky: 37. (z PK) L. Mrázek, 80. Kapek (z PK) – 7. Pohorský, 56. Trpišovský. Rozhodčí: Suchý. ŽK: J. Mrázek 2, Mžourek, Duchoň, Kapek, Palko, L. Mrázek, Svoboda – Tlamicha, Pohorský, Verner, Páv, Jírů. ČK: 86. J. Mrázek. Poločas: 1:1.

Poříčí: Tlamicha – Hašek (79. Rejhon), Žák, Vacek, Vosáhlo – Peroutka (58. Jírů), Verner – Pohorský (68. Přitasil, 90. Klauz), Havlíček, V. Balata (52. Trpišovský) – Páv.