MARŠOVICE – DOLNÍ KRALOVICE 2:0

V zápase nevalné úrovně stály v prvním poločase za zmínku jen dvě střely domácích Žížaly a Zderadičky, se kterými si s trochou obtíží poradil brankář Doležal. Nepřesnosti v domácí hře pokračovaly i ve druhé půli, přesto otevřeli v 65. minutě skóre, když si centr Šetiny srazil do vlastní branky obránce tísněný Žížalou. V 85. minutě upravil Žížala z penalty, po faulu na Lauricha, na 2:0. V závěru mohl snížit Hanousek, ale sólo Pechač lapil.

Branky: 65. vlastní, 85. Žížala (z PK). Rozhodčí: M. Babický. ŽK: 4:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Maršovice: Pechač - Zderadička, Bartoš, Hrebičík, Řezníček - Šach, Hašek (87. Procházka), Dvořák, Šetina (85. Rada) - Laurich (87. Ježek), Žížala. Dolní Kralovice: Doležal - Bystričan, Zubec, Malina, Holba (62. M. Maršoun), Vošický, Hanousek, Roháč, Vrkoslav, J. Maršoun, Šaman (74. Pozner).

POSTUPICE – SK NAČERADEC 2:1

Hrálo se utkání se spoustou nepřesností. Po dvou šancích na obou stranách se hosté ujali vedení ve 37. minutě Jeništou po hrubé chybě domácí obrany. V závěru poločasu vyrovnal Šetek po samostatné akci. Na začátku druhé půle přišel domácí nápor, Šetkova hlavička nejprve letěla nad, aby vzápětí zahrál jinak výbornému gólmanovi Císařovi na „housle". Za chvíli Chudlářský trefil gólmana. Poté převzali iniciativu hosté, ale vyrovnat nestačili.

Branky: 41. a 49. Šetek – 37. Jeništa. Rozhodčí: Švejda. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Postupice: Kladiva – K. Vesecký, Zeman, P. Mareš – Žížala, Vaník, A. Vesecký, J. Mareš – Chudlařský (59. Urban), Šetek, T. Vycpálek. SK Načeradec: Císař – Suchopar, Janák, Smetana, T. Postřihač, Müller, Hlinský, Filip, Jeništa, Zvára, Vrána (82. P. Postřihač st.).

MEZNO – VRCHOTOVY JANOVICE 1:3

Po opatrném začátku netrefil prázdnou branku z rohu malého vápna domácí Čeněk. Postupem času získali hosté převahu, kterou ale zhatila chumelenice, ve které nebyl míč skoro vidět. Do druhé půle se počasí umoudřilo. Hosté začali aktivněji a v 58. minutě zužitkoval Szekér akci Hampla. Netrvalo dlouho, fauloval Michálek a Bureš z penalty upravil na 0:2. Vzápětí skončil míč po rohu Pilaře v hostující síti. Mezenská snaha o srovnání přišla vniveč. Naopak Novotný po úniku propálil potřetí vyběhnuvšího Ploce.

Branky: 63. Pilař – 58. Szekér, 62. Bureš (z PK), 71. Novotný. Rozhodčí: Berenda. ŽK: 4:3. Diváci: 38. Poločas: 0:0. Mezno: Jakub Ploc – Bursík, Kubec, Doskočil (46. Novotný), Šváb, D. Helma, Kulvajt, Čeněk (60. Pilař), Michálek, Heráň (67. Horváth), Růžička. Vrchotovy Janovice: Dán – Suchan, Kadlec, Hrdlovič (70. Střihavka, 77. Trojan), Rezek – Szekér, Sochůrek, Bureš, Hampl – Novotný, Němec (64. Rouš).

PŘESTAVLKY – NEVEKLOV 2:2

Šlágr kola začal lépe lídr tabulky, trestný kop ještě Bečvář vyrazil na roh, ale ve 4. minutě již nestačil na střelu Čichovského z 18 metrů. Domácí se rychle oklepali, ale Tauer nejprve střílel těsně vedle, aby následně míč po dorážce hlavičky Kondáše vyraženou Fraňkem, vykopl obránce z brankové čáry. Ve 38. minutě se již trefil z trestného kopu P. Mrázek. Po přestávce začali lépe domácí, ale M. Pohůnek volejem trefil spojnici tyče a břevna a Brambora z trestného kopu orazítkoval břevno. V 80. minutě šli domácí zaslouženě do vedení, když P. Mrázek využil zaváhání Chomáta. Za chvíli padl neveklovský Čichovský v šestnáctce Přestavlk a penaltu P. Šmejkal proměnil – 2:2.

Branky: 38. a 75. P. Mrázek – 4. Čichovský, 86. P. Šmejkal (z PK). Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Přestavlky: Bečvář – Kučera, Kondáš, F. Jendele, Brambora – D. Jendele (70. M. Mikulanda), Kačírek, Veselý, Tauer – P. Mrázek, M. Pohůnek. Neveklov: Franěk – Chomát, P. Balík (55. Šiška), Zimmel, M. Balík – Hlaváč, P. Šmejkal, Čichovský, Stibůrek – Vrkoslav (46. Hameta), Vobořil.

CHOCERADY – SOBĚHRDY 1:4

Domácí začali utkání nebojácně, ale první udeřili hosté z brejku Hlavničkou. Choceradský Krch z malého vápna vyrovnal, ale další šance domácí neproměnili, a tak je Bohata ztrestal po brejku. Ve druhé půli na hřišti kralovali Soběhrdští, kteří dorážkou Škvora a hlavičkou Bartíka navýšili výhru, a to ještě je několikrát vychytal Holub.

Branky: 10. Krch – 5. Hlavnička, 29. Bohata, 77. Škvor, 88. J. Bartík. Rozhodčí: Milan Macháček. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Chocerady: Holub – Benák, M. Javůrek, O. Pospíšil, Sisel, Mařinec, Krch, Pešta, Klír, Drazdík, Pavlíček. Soběhrdy: Oberleitner – Kovář, Hlavnička, M. Vilímek, Procházka, Černý, T. Vilímek, Rozehnal, Škvor, J. Bartík, Bohata.

POPOVICE – KŘIVSOUDOV 2:1

V boji o cenné body první udeřili hosté, když dělovku Zelenky zneškodnil P. Heřmánek. Domácí hrozili hlavně ze vzduchu a skóre otevřel P. Vilímek po centru Matušky. Následně Kopecký po milimetrových nahrávkách Matušky hlavičkoval vedle a do brankáře Veselky. Hosté hrozili po standardních situacích a L. Ptáček vyrovnal. Zápas nakonec rozhodl 55. minutě Kopecký po kombinaci. A když v závěru nevyrovnal J. Jakl, zůstaly body v Popovicích.

Branky: 23. P. Vilímek, 55. Kopecký – 40. L. Ptáček. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Popovice: P. Heřmánek – Jiří Hovorka, Mrkvička, Jakub Hovorka, Kašpar – M. Heřmánek, Žížala (46. Kaucký), O. Zach, P. Vilímek – Kopecký, Matuška. Křivsoudov: P. Veselka – F. Vopěnka, L. Ptáček, Doležal, Nedbal – Zelenka, Štika, Mišoň (66. O. Veselka), Zeman – J. Vopěnka, J. Jakl.

PRAVONÍN – CHOTÝŠANY 5:1

Ofenzivnímu utkání dlouho kralovali brankáři a hostující Adam Hanibal hlavičkoval vedle odkryté branky. Skóre otevřel ve 39. minutě hlavou P. Hoch po trestném kopu. Po přestávce si oba týmy vytvořily šance, ale úspěšnější byli domácí, když Přitasil zakončil akci s P. Hochem a Studničkou, Vlasák, Janáček po narážečce s M. Babickým a podruhé Vlasák po pasu za obranu, vsítili další čtyři góly. Hosté se trefili za stavu 3:0 po skrumáži M. Říhou.

Branky: 62. a 84. Vlasák, 39. P. Hoch, 52. Přitasil, 70. Janáček – 68. M. Říha. Rozhodčí: Rosenvald. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Pravonín: Doškář – M. Hoch, K. Čáp (46. Přitasil), Kodeda, Novák, Vlasák, Hrubeš (70. Michal Síbal), P. Hoch, Brzek (50. Studnička), M. Babický, Janáček (85. Březina). Chotýšany: Vejvoda – A. Korecký, Adam Hanibal (84. R. Říha), Herwig (66. Aleš Hanibal), M. Říha, Shapoval (52. L. Sysel), Khandl, Korecký, Povolný, Straka, Filip.

1. Neveklov⋌ 18 14 3  1 60:14 45
2. Maršovice⋌ 18 13 1  4 49:20 40
3. Vrch. Janovice ⋌ 18 11 3  4 46:36 36
4. Sokol Přestavlky⋌ 18 10 5  3 32:16 35
5. Pravonín⋌ 18 10 2  6 49:36 32
6. Soběhrdy⋌ 18  8 4  6 39:27 28
7. Chocerady⋌ 18  7 3  8 30:33 24
8. Postupice⋌ 18  7 2  9 37:33 23