II. LIGA

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 22. kole.
Bilance: 22 – 6 – 7 – 9, skóre 26:28.
Branky: 26, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 8 – Strnad, 3 – Kotyza, 2 – Průcha, J. Petrů, 1 – Matějka, Vrťo, Macek, Vukovič, Pokorný, Mareš, Vojta, Kosak, Vebr, Vaněček.
ŽK: 4 – Vebr, Strnad, Vojta, 3 – Macek, Mareš, Kotyza, Petrů, Toma, Janda, 2 – Vukovič, M. Nešpor, Vrťo, Matějka, 1 – Průcha, Pokorný, D. Nešpor, Starý, Vaněček, Hanuš.

DIVIZE

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 20. kole.
Bilance: 40 – 26 – 4 – 10, skóre 80:36.
Branky: 80, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 8 – Veselý (Votice), 7 – Jurdík (Votice),  6 – Polodna, Walter (oba Votice), Turek, Němec (oba Benešov), 5 – O. Štěpán (Benešov), 4 – Pilík (Votice), Chomát (Benešov), 3 – Veinlich, Žák (oba Benešov), Rodriques (Votice), 2 – Havlíček, Kučaba (oba Benešov), Andrejevič, Bernardo, Novák (všichni Votice).
ŽK: 10 – Žák (Benešov), 6 – Turek (Benešov), 4 – Hrubý, Havlíček, Zoubek (všichni Benešov), Veselý, Čupr, Walter (všichni Votice), 3 – Jurdík, Polodna (oba Votice), Němec, Křivohlavý (oba Benešov), 2 – Vrňák, O. Páv (oba Benešov), Viskup (Votice).
ČK: Havlíček (Benešov).

I. A TŘÍDA

Statistiky hráčů SK Benešov B a FK Fercom Týnec nad Sázavou po 20. kole.
Bilance: 20 – 17 – 6 – 17, skóre 66:84.
Branky: 66, průměr na zápas 3,3 gólu.
Kanonýři: 11 – Voráček (Benešov B), 8 – Jíša (Týnec), 7 – Orsák (Týnec), 4 – Skála (Týnec), Kondáš (Benešov B) Popelka (Týnec/Benešov B), 3 – Radačovský, Peroutka (oba Týnec), Benák, J. Páv (oba Benešov B), 2 – O. Páv, Komárek, Večera (všichni Benešov B), St. Moravec (Týnec).
ČK: Orsák, Dvořáček (oba Týnec), Podhorský (Benešov B).

I. B TŘÍDA

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, SK Marily Votice B, Sokola Chotýšany, Sokola Sedlec–Prčice a SK Chocerady po 16. kole.
Bilance: 144 – 68 – 18 – 58, skóre 273:248.
Branky: 273, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 13 – Šimáček (Poříčí), 12 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), 11 – Pavlíček (Kondrac), Haas (Votice B), 9 – Vítovský, Pavelka (oba Kondrac), 8 – Töre (Votice B), Kubálek (Zdislavice), Marcel Nousek (Sedlec–Prčice), 7 – Hájek (Votice B), Doubek (Nespeky), Kukač, Král (oba Teplýšovice), Růzha (Sedlec–Prčice), M. Říha (Poříčí), 6 – Kupša (Poříčí), T. Rosenvald (Nespeky), D. Podhorský (Teplýšovice),  5 – Chomát (Teplýšovice), P. Bouček (Zdislavice), Hanuš (Chotýšany), 4 – Kadlec, Kalenda (oba Nespeky), Müller (Kondrac), Kodad, Říčař, Mastný (všichni Chocerady), Milan Nousek (Sedlec-Prčice), Kamarýt (Chotýšany).

OKRESNÍ PŘEBOR

Statistiky čtrnácti týmů v okresním přeboru po 16. kole.
Bilance: 112 – 51 – 29 – 32, skóre 229:192.
Branky: 421, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 13 – Vitouš (Neveklov), 12 – Sahula (Jírovice),  10 –  Říha (Jankov), 9 – K. Čáp (Miřetice), 8 – Vondrák (Divišov),    Vrkoslav, Němec (oba Vrchotovy Janovice), Šiška (Neveklov), 7 – Fišer (Maršovice), Klaus (Trhový Štěpánov), Vildman (Ostředek), Kocábek, Zadražil (oba Struhařov), 6 – Marek Hanuš, M. Bumbálek, Zd. Pekárek (všichni Divišov),  Skála (Jankov), Janoušek (Trhový Štěpánov), Karda (Olbramovice), 5 – Bursík (Vrchotovy Janovice), Houdek (Miřetice), Florián (Ostředek), Koblasa (Struhařov), Dvořák, Kopecký, P. Slepička (všichni Popovice), 4 – Zikmunda (Trhový Štěpánov), D. Stibůrek (Jírovice), R. Hašek (Maršovice), Král (Teplýšovice B), Vlasák, T. Babický (oba Pravonín), Špalek (Ostředek), Vyskočil (Olbramovice), Pavel Vobecký (Trhový Štěpánov), R. Stibůrek (Divišov), Seidl (Miřetice).