NEVEKLOV – VRCHOTOVY JANOVICE 6:2

Přestože Neveklov odehrál prvních dvacet minut pouze o deseti, i tak se dostal do pěkné kombinační akci do vedení z dorážky Fišerem. Neveklov nadále držel více balón na kopačkách, ale gól přišel na druhé straně, když po zaváhání M. Balíka přišel centr ze strany a zakončení Střihavkou. Ještě do poločasu vrátil Neveklovu vedení opět Fišer.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Neveklov kombinoval a držel balón a Janovice vyrážely do rychlých protiútoků. Na 3:1 zkompletoval hattrick Fišer po přihrávce z brankové lajny, na 4:1 se krásně trefil zpoza pokutového území Křemen. Pak přišly chvíle Janovic. Nejdříve brankář Franěk zlikvidoval penaltu, aby Novotný snížil na 4:2 po brejku dva na jednoho. V závěru ještě Čichovský dvakrát po kombinacích s Křemenem upravil na 6:2.

„S výsledkem jsem spokojený, hra měla k dokonalosti sice hodně daleko, ale vítězství vždy potěší. Někteří hráči mě mile překvapili. Zejména Vrkoslav a Fišer hráli prvních 60 minut velmi dobře a výrazně si řekli o místo v základní sestavě," měl radost po zápase neveklovský lodivod Marian Král, ale poté již neměl úsměv na rtech: „Nevím, kdy se konečně sejdeme kompletní. Z různých důvodů chybělo osm hráčů (P. Balík, Stibůrek, Hašek, Peter, Skála, Hlaváč, Vobořil, Šiška) a to je opravdu hodně. Prvních dvacet minut jsme dokonce museli odehrát v deseti."

Marian Král měl i jiné starosti během zápasu. „Není asi úplně standardní, že trenér musí celý zápas dělat pomezního rozhodčího a nevěnovat se tomu, od čeho je na lavičce," kroutil hlavou a podotkl k další přípravě: „V neděli hrajeme s Olbramovicemi, tak doufám, že nás bude konečně dost a budeme hrát už na přírodní trávě."

Branky: Fišer 3, Čichovský 2, Křemen – Střihavka, Novotný. Poločas: 2:1.

Neveklov: Franěk – Loucký, Znamenáček, M. Balík, Zimmel – Vrkoslav, Křemen, Šmejkal, Čichovský – Fišer, Hameta.

Vrchotovy Janovice: Vávra – Suchan, Kadlec, Hrdlovič, Rouš – Čedík, Zeman, Střihavka, Rezek – Novotný, Němec. Průběžně střídali: P. Dvořák ml., M. Sochůrek.