PRŮHONICE – NEVEKLOV 5:0

Domácí nastoupili s velkým odhodláním odčinit minulý debakl a už ve 2. minutě se ujali vedení po gólu Vošty, když míč špatně odkopl P. Balík. Poté se hra vyrovnala, ale Neveklov se do šancí nedostával. A tak udeřili domácí Veverkou a na poločasových 3:0 upravil Kroh. Neveklov působil odevzdaným dojmem, hráči nebojovali a připravili tak nemilé překvapení svým divákům, kteří přijeli do Průhonic v hojném počtu.

Ve druhém poločase dokonal svůj hattrick Kroh a poslal Neveklov domů s pětigólovým přídělem.

„Zasloužené vítězství domácích, kteří nám dali lekci z produktivity. Dokud nezačneme pracovat jako tým, tak se výsledky nedostaví. Hrajeme alibisticky, zbytečně se zbavujeme balonů a hlavně nám chybí důraz v osobních soubojích, posteskl si po porážce trenér Neveklova Marian Král.

Branky: 35., 54. a 69. Kroh, 2. Vošta, 25. Veverka. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 2:2. Diváci: 75. Poločas: 3:0.

Neveklov: Franěk – P. Balík, Chomát, M. Balík, Zimmel – Vrkoslav (46. Vitouš), Peter, Hlaváč, Vobořil (46. Hameta) – Čichovský, Křemen (75. Šiška).