DIVIŠOV – TRH. ŠTĚPÁNOV 7:3

Domácí začali zápas opět nedůrazně a hosté z první střely na bránu otevřeli skóre. Gól divišovské hráče probudil, rozběhali se, dostávali se do šancí a do přestávky otočili výsledek na 3:1.
Ve druhé půli pokračoval vyrovnaný fotbal. Domácí se hrnuli do útoku a trestali každou chybu v obraně hostů. Štěpánovští se nenechali zahanbit, snažili se o útočný fotbal a svým dílem přispěli k hokejovému výsledku 7:3.

Branky: Vondrák 2, Vávra 2, J. Pekárek, Z. Pekárek, Vobořil – Janoušek, Trpšovský, M. Navrátil. Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Divišov: Urban – Martin Hanuš, Marek Hanuš, Macháček, J. Pekárek – Vondrák, Vávra, Zd. Pekárek, Vobořil – M. Bumbálek, Campodonico. Střídali: L. Svoboda, Blažíček. Trhový Štěpánov: Vejvoda – Staněk, Trpšovský, Červeňák, Janoušek, M. Navrátil, Pánek, Bernášek, Škvor, Kudyn, Frűhauf. Střídali: P. Navrátil, Korn, Vošický.

MEZNO – POPOVICE 4:1

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, do brankových příležitostí se však dostávali spíše domácí a po pěkné střele Macka za hranicí šestnáctky se ujali vedení. V závěru polačasu mohl zvýšit po pěkné individuální akci D. Homola, ale gólman Popovic byl proti.
Do druhého poločasu vlétli Mezenští jako vítr a dvěma rychlými góly Šimáka získali vedení 3:0. Hosté sice snížili křižnou střelou Vondrušky, ale zdramatizování zápasu odmítl opět Šimák, který proměnil penaltu a završil svůj hatrick.

Branky: Šimák 3, Macko – Vondruška. Rozhodčí: Milan Macháček. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Mezno: Doskočil – Marek, Říha, Skopec, Novotný, Macko, Kubec, D. Homola, L. Homola – M. Homola, Šimák. Střídali: Babický, Melcr, Mazour. Popovice: P. Heřmánek – P. Slepička, Hocek, Jakub Hovorka, Dvořák – Matuška, Korecký, Borovec, Vondruška – M. Heřmánek,Veselý. Střídali: Jiří Hovorka, Žížala, Kaucký.

PŘESTAVLKY – MIŘETICE 1:5

Do utkání vstoupili lépe hosté a hned v 1. minutě trefil z 25 metrů J. Kamarýt tyč. Přesto se do poločasu Miřetičtí dočkali dvoubrankového náskoku, když se trefil Jantač a kuriózně Zajíc, který házel aut a míč s tečí špatně vyběhnutého brankáře Tomana skončil v síti.
Ihned po přestávce chyboval přestavcký gólman podruhé, když mu propadl mezi rukama do branky lehký padáček Kopeckého. Následně domácí zabrali, snížili z penalty P. Mrázkem a po brejcích nevyužili šance Vondrák ani Blokeš. A tak přišel trest, kdy se po dlouhém autu trefil nůžkami J. Kamarýt. V nastavení uzavřel skóre tvrdou střelou Filip a ukončil tak dlouhou sérii Přestavlk bez porážky v domácím prostředí. Miřetice potvrdily roli jasně nejlepšího týmu soutěže. K výborné kulise zápasu přispěli výborní hostující fanoušci, kteří dorazili ve velkém počtu.

Branky: 53. P. Mrázek (z PK) – 21. Jantač, 31. Zajíc, 46. Kopecký, 68. J. Kamarýt, 90. (+ 3) Filip. Rozhodčí: Konvička. Diváci: 110. Poločas: 0:2. Přestavlky: Toman – I. Novák, Berka, Pantoflíček, Pivoňka, Kučera, P. Mrázek, Vondrák, Dufek, Blokeš, Pohůnek. Střídali: M. Mrázek, Bursík. Miřetice: Švingr – Zajíc, Kopecký, J. Kamarýt, P. Čáp, J. Přitasil, K. Čáp, Javorský, Filip, Fialka, Jantač. Střídali: Hájek, V. Přitasil, Seidl.

TEPLÝŠOVICE B – OLBRAMOVICE 2:2

V souboji nejslabších týmů soutěže vyšel úvod domácím, když L. Kaňka po přihrávce Boti uklidil míč do sítě na zadní tyči. Poté převzali iniciativu hosté a po ruce T. Klabíka vyrovnal z penalty Karda. Do poločasu měla mužstva šance, ale skóre se neměnilo.
Ihned po přestávce proměnil domácí L. Kaňka penltu po faulu na Beneše. Jenže netrvalo dlouho a hosté po centru Macháčka a následném závaru, srovnali Hrstkou nakonečných 2:2.

Branky: 8. a 50. (z PK) L. Kaňka – 14. Karda (z PK), 57. Hrstka. Rozhodčí: Malíř. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Teplýšovice B: Stařecký – P. Hruška, Boťa, T. Klabík, Beneš, L. Tůma, Ottl, P. Klabík, J. Dřízal, M. Kaňka, L. Kaňka. Střídali: Páv, Kamenský, O. Hruška. Olbramovice: Malík – Hrstka, Rosol, Neuberg, Helma, Štěpánek, Karda, Havlíček, Macháček, Šípek, Šach. Střídali: Bešťák, Ježek, Bartůšek.

DOLNÍ KRALOVICE – JANKOV 1:2

V úvodu se hosté několikrát dostali k útoku do otevřené obrany, což využili pouze k několika střelám Horčičky z těžkého úhlu vedle branky. Za domácí nedokázali využít stoprocentní příležitosti Šaman, Vošický a Prchal. V 36. minutě přišel centr z přímého kopu a náběh Horčičky, který hlavou na přední tyči zajistil Jankovu vedení.
Druhá půle začala opět v režii hostí. Domácí zneškodnili jejich ataky, převzali iniciativu a z velkého tlaku, po několikátém dlouhém autu před branku vyrovnal v 73. minutě Pitelka hlavou. Když už se zdálo, že domácí míří k obratu, povedlo se Jankovským z ojedinělého protiútoku vstřelit vítěznou branku, když se po odraženém míči od tyče nevídanou bombou z voleje trefil Vrzal. Vzápětí měl vyrovnání na kopačce Šaman, ale z pěti metrů těsně minul branku. V závěru si hosté již výhru nenechali sebrat.

Branky: Pitelka – Horčička, Vrzal. Rozhodčí: Rathan. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Dolní Kralovice: J. Doležal – Pitelka, Mareš, Roháč – Prchal, Vošický, Vrkoslav, Jan Marušák – J. Boček (90. Jiří Marušák), T. Jelínek (38. M. Dvořák), Rudolf Šaman. Jankov: Nerad – Hameršmíd (76. M. Čermák), D. Čermák (63. Kratochvíl), Peroutka, Vrzal, Říha, Balík, Skála, Procházka, Horčička, Uhliar.

JÍROVICE – VRCH. JANOVICE 1:2

V první půli byli hosté aktivnější a vytvořili si více brankových příležitostí, ale gól se nevstřelilo ani jedno mužstvo.
Po přestávce se hra vyrovnala a začaly padat velice laciné góly. První vstřelili domácí po zaváhání hostujícího brankáře. Janovičtí ale po zbytečných jírovických chybách dvěma brankami stihli zápas otočit a šťastné vítězství si už pohlídali.

Branky: F. Stibůrek – vlastní, Bursík. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Krákora, Kořínek, D. Stibůrek, Borkovec, Sahula, Kulda, Klepl, F. Stibůrek, Pokorný. Střídali: Reinberger, Pěkný, Macháček. Vrchotovy Janovice: Vávra – Prchlík, Střihavka, Kadlec, Suchan, Kahoun, Linhart, Sochůrek, Vrkoslav, Bursík, Rouš. Střídal: Kudrna.

CHOCERADY – NEVEKLOV 3:2

„Výsledný dojem z utkání byl zcela zastíněn momentem z jeho závěru, kdy musel být po brutálním, úmyslném faulu bez míče, odvezen záchrannou službou náš dorostenec Krch, kterého 100 kilový brankář hostů Kolev „popravil" kousek za půlkou záměrným náskočením a prošlápnutím stojné nohy," zuřil po zápase, který orámovaly tři červené karty hostů, sekretář Chocerad Vladimír Buťa.
Do zápasu vstoupili domácí aktivně, vytvořili si šance a jednu využil Kůdela. Hosté následně srovnali hru, hrozili z rychlých útoků, zejména přes vynikajícího Čichovského, který v závěru poločasu srovnal na 1:1.
Ve druhé půli šly Chocerady rychle do vedení druhým gólem Kůdely. Hostům však, i přes dvojnásobné oslabení za zbytečné zákroky a oplácení, vyrovnali v 65. minutě hlavou Šišky po standardní situaci. Chocerady ale chtěly vyhrát, ale nedařily se jim finální přihrávky. Až těsně před koncem se ve skrumáži nejlépe zorientoval Pavlíček a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Neveklovští i v devíti zahrávali nebezpečnou standardku, tu ale domácí odvrátili, Krch běžel sám na branku a vybíhající Kolev ho po lobu fauloval popsaným zákrokem, za který byl vyloučen.

Branky: Kůdela 2, Pavlíček – Čichovský, Šiška. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 3:5. ČK: Šmejkal, Vitouš, Kolev (všichni N). Poločas: 1:1. Chocerady: Holub – O. Pospíšil, Benák, Mrázek (38. Bürgel) – Šmejkal, Šmíd, Kuželka (75. Javůrek ml.), Pešta – Maralík (50. Krch), Pavlíček, Kůdela. Neveklov: Kolev – Váňa, Šmejkal, Král, Znamenáček, Čichovský, Hameta, Hašek, Semerád, Vitouš, Šiška.

1. Miřetice⋌ 12 10 1 1 45:12 31
2. Jankov⋌ 12  9 0 3 26:14 27
3. Jírovice⋌ 12  8 1 3 27:14 25
4. Vrchotovy Janovice⋌ 12  8 0 4 31:23 24
5. Sokol Přestavlky⋌ 12  7 0 5 26:23 21
6. Divišov⋌ 12  5 2 5 34:24 17
7. Popovice⋌ 12  5 2 5 19:25 17
8. Neveklov⋌ 12  5 1 6 25:28 16