Na hřiště lídra tabulky z Jíloviště odjel v I. A třídě předposlední a o záchranu bojující Týnec nad Sázavou a nakonec zbytečně: „Naštěstí jsme nejeli daleko. Domácí sice chtěli zápas odehrát, protože hrají ještě do konce soutěže Krušovický pohár, ale byla by to čvachtanice, která by s fotbalem neměla nic společného," dodal hrající trenér Týnce Radek Skála, který odložení přivítal: „Chyběli nám Štamberský, Kavoň a Stejskal a já bych hrál stopera. Takže jsem rád, že se nehrálo." Zápas byl odložen na čtvrtek 13. června.

V I. B třídě se zápasu v sobotu nedočkaly z benešovského okresu tři týmy – neskutečnilo se derby Teplýšovice versus Nespeky a Slavia Jesenice – Struhařov. „Hřiště je pod vodou. V prostředku je velká louže a ani na stranách to není lepší," hlásil přímo ze hřiště trenér Teplýšovic Josef Boťa a dodal: „Dohodli jsme se, že zápas odehrajeme v úterý 11. června."

Podobně na tom byli o záchranu bojující Struhařovští. „Na hřišti stála voda a zápas byl správně odložen," hlásil kouč Vladimír Pohůnek, ale na kdy nevěděl. „Nedohodli jsme se na náhradním termínu. Domácí chtěli v úterý 11. června a my ve středu 12. června".

V neděli byla situace ještě horší a například v Sedlci-Prčici, jenž měl hrát v I. B třídě, skupině E, s Mníškem pod Brdy, se ze hřiště stalo jezero. „Hřiště u nás plave," povzdechl si sekretář Karel Pištěk.

Lídr skupiny E z Votic do Hořovic, kde měl hrát s béčkem Hořovicka, naštěstí ani neodjel. „Zavolali nám, že k nim nemá cenu jezdit, ale náhradní termín zápasu zatím nevím," hlásil trenér Martin Bárta.

Nejen krajská mužstva a okresní mužstva nehrála, ale zápas odložil i divizní Benešov s Milevskem. „Chtěli bysme zápas sehrát ve středu 12. června, ale uvidíme, jestli nám to povolí komise," přemýšlel sekretář klubu Tomáš Turek.